Кула 04 (Кула)

BGSupporters форум

Кула 04 (Кула)

"А" ОФГ Видин
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Д Дреновец (Дреновец) 0:3
11.09.2016 17:00 2 кръг Г Рациария (Арчар) 0:5
17.09.2016 17:00 3 кръг Д Партизани (Макреш) 0:6
24.09.2016 17:00 4 кръг Г Ботев (Грамада) 1:6
- 5 кръг
почива
08.10.2016 13:00 6 кръг Д Пластик (Старопатица) 1:2
15.10.2016 16:00 7 кръг Г Тимок (Брегово) 1:4
22.10.2016 16:00 8 кръг Д Славия (Ново село) 2:5
29.10.2016 15:00 9 кръг Г Левски (Покрайна) 1:6
26.11.2016 14:30 10 кръг Д Ботев Д (Димово) 1:3
19.11.2016 14:30 11 кръг Г Балкан (Белоградчик) 0:5
- 12 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 13 кръг Д Рациария (Арчар) -:-
- 14 кръг Г Партизани (Макреш) -:-
- 15 кръг Д Ботев (Грамада) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Пластик (Старопатица) -:-
- 18 кръг Д Тимок (Брегово) -:-
- 19 кръг Г Славия (Ново село) -:-
- 20 кръг Д Левски (Покрайна) -:-
- 21 кръг Г Ботев Д (Димово) -:-
- 22 кръг Д Балкан (Белоградчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев Д (Димово) 10 4 1 5 14:19 13
8 Левски (Покрайна) 10 4 0 6 15:18 12
9 Пластик (Старопатица) 10 2 2 6 12:19 8
10 Рациария (Арчар) 10 1 1 8 10:29 4
11 Кула 04 (Кула) 10 0 0 10 7:45 0

Кула 04 (Кула)

ЮМВ: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 1 кръг Д Рациария (Арчар) 3:1
02.10.2016 2 кръг Г Ружинци (Ружинци) 0:11
09.10.2016 3 кръг Д Пегас спорт (Видин) 1:8
16.10.2016 4 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:3
23.10.2016 5 кръг Г Тимок (Брегово) 2:3
30.10.2016 6 кръг Г Рациария (Арчар) 1:9
04.11.2016 7 кръг Д Ружинци (Ружинци) 0:5
14.11.2016 14:00 8 кръг Г Пегас спорт (Видин) 0:3
20.11.2016 9 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 10 кръг Д Тимок (Брегово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пегас спорт (Видин) 8 7 0 1 42:10 21
3 Ружинци (Ружинци) 8 3 0 5 25:22 9
4 Тимок (Брегово) 8 3 0 5 13:30 9
5 Рациария (Арчар) 8 2 0 6 18:43 6
6 Кула 04 (Кула) 8 1 0 7 7:43 3

Кула 04 (Кула)

Деца: Видин - Областна група - подгрупа "Дунав"
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2016 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 2 кръг
почива
- 3 кръг Д Славия (Ново село) -:-
- 4 кръг Г Видин (Видин) -:-
- 5 кръг Д Тимок (Брегово) -:-
- 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 7 кръг
почива
- 8 кръг Г Славия (Ново село) -:-
- 9 кръг Д Видин (Видин) -:-
- 10 кръг Г Тимок (Брегово) -:-
- 11 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Славия (Ново село) -:-
- 14 кръг Г Видин (Видин) -:-
- 15 кръг Д Тимок (Брегово) -:-
- 16 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Славия (Ново село) -:-
- 19 кръг Д Видин (Видин) -:-
- 20 кръг Г Тимок (Брегово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Видин (Видин) 1 1 0 0 5:0 3
2 Бдин 1923 (Видин) 1 1 0 0 8:2 3
3 Тимок (Брегово) 2 1 0 1 4:6 3
4 Кула 04 (Кула) - - - - -:- 0
5 Славия (Ново село) 2 0 0 2 3:12 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ВД 8 място
2014/2015 А ОФГ ВД 8 място
2012/2013 А ОФГ ВД 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВД 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници