Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Кула 04 (Кула)

BGSupporters форум

Кула 04 (Кула)

"А" ОФГ Видин
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Д Олимекс (Покрайна) 2:3
09.09.2017 17:00 2 кръг Г Венец (гара Орешец) 0:3
16.09.2017 17:00 3 кръг Д Дунав (Дунавци) 0:5
23.09.2017 17:00 4 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:8
30.09.2017 16:00 5 кръг Д Ботев (Грамада) 2:11
08.10.2017 16:00 6 кръг Г Пластик (Старопатица) анл.
14.10.2017 16:00 7 кръг Д Тимок (Брегово) анл.
21.10.2017 16:00 8 кръг Г Ботев Д (Димово) анл.
28.10.2017 15:00 9 кръг Д Партизани (Макреш) анл.
04.11.2017 14:30 10 кръг Г Славия (Ново село) анл.
- 11 кръг
почива
19.11.2017 14:30 12 кръг Д Балкан (Белоградчик) анл.
25.11.2017 14:30 13 кръг Г Рациария (Арчар) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Пластик (Старопатица) 20 4 2 14 29:64 14
10 Венец (гара Орешец) 20 4 2 14 30:79 11
11 Славия (Ново село) 20 2 1 17 22:98 7
-- Олимекс (Покрайна) 4 1 0 3 6:18 -
-- Кула 04 (Кула) 5 0 0 5 4:30 -

Кула 04 (Кула)

ЮСВ: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Д Ружинци (Ружинци) 1:10
01.10.2017 10:30 2 кръг Д Тимок (Брегово) 8:0
08.10.2017 10:30 3 кръг Г Бдин 1923 /юмв/ (Видин) 1:8
15.10.2017 10:30 4 кръг Г Ружинци (Ружинци) 1:9
22.10.2017 10:30 5 кръг Г Тимок (Брегово) 2:3
29.10.2017 10:30 6 кръг Д Бдин 1923 /юмв/ (Видин) 3:4
03.04.2018 16:00 7 кръг Д Ружинци (Ружинци) 0:4
08.04.2018 10:30 8 кръг Д Тимок (Брегово) 6:0
15.04.2018 10:30 9 кръг Г Бдин 1923 /юмв/ (Видин) 3:7
22.04.2018 10:30 10 кръг Г Ружинци (Ружинци) 3:5
29.04.2018 10:30 11 кръг Г Тимок (Брегово) 2:3
04.05.2018 18:00 12 кръг Д Бдин 1923 /юмв/ (Видин) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ружинци (Ружинци) 12 11 0 1 73:14 33
2 Бдин 1923 /юмв/ (Видин) 12 9 0 3 61:22 27
3 Кула 04 (Кула) 12 2 0 10 31:58 6
4 Тимок (Брегово) 12 2 0 10 11:82 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВД --
2016/2017 А ОФГ ВД 11 място
2015/2016 А ОФГ ВД 8 място
2014/2015 А ОФГ ВД 8 място
2012/2013 А ОФГ ВД 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВД 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници