Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
25.11.2018 14:00 1 кръг Г Септември 2005 (Жабокрът) -:-
02.09.2018 18:00 2 кръг Д Ябълково (Ябълково) 9:1
09.09.2018 17:00 3 кръг Г Елешница (Ваксево) 6:1
16.09.2018 10:30 4 кръг Д Славия (Граница) 7:0
23.09.2018 10:30 5 кръг Г Армейци (Кюстендил) 3:0
- 6 кръг
почива
07.10.2018 16:00 7 кръг Д Струмска слава 1956 (Търновлаг) 4:0
14.10.2018 16:00 8 кръг Г Копие (Копиловци) 3:0
21.10.2018 16:00 9 кръг Д Руен (Богослов) 5:1
28.10.2018 15:00 10 кръг Г Спортист (Слокощица) 5:1
04.11.2018 15:00 11 кръг Д Ботев (Лозно) 1:1
11.11.2018 15:00 12 кръг Г Осогово (Багренци) 5:2
18.11.2018 11:00 13 кръг Д Струма (Нови чифлик) 4:1
- 14 кръг Д Септември 2005 (Жабокрът) -:-
- 15 кръг Г Ябълково (Ябълково) -:-
- 16 кръг Д Елешница (Ваксево) -:-
- 17 кръг Г Славия (Граница) -:-
- 18 кръг Д Армейци (Кюстендил) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Струмска слава 1956 (Търновлаг) -:-
- 21 кръг Д Копие (Копиловци) -:-
- 22 кръг Г Руен (Богослов) -:-
- 23 кръг Д Спортист (Слокощица) -:-
- 24 кръг Г Ботев (Лозно) -:-
- 25 кръг Д Осогово (Багренци) -:-
- 26 кръг Г Струма (Нови чифлик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кюстендил (Кюстендил) 11 10 1 0 52:8 31
2 Струма (Нови чифлик) 12 9 1 2 50:16 28
3 Ботев (Лозно) 11 7 2 2 29:17 23
4 Армейци (Кюстендил) 12 7 1 4 24:16 22
5 Струмска слава 1956 (Търновлаг) 12 7 1 4 28:22 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
05.09.2018 17:30 - Д Велбъжд (Кюстендил) 2:1
Област Кюстендил / Финал
13.09.2018 17:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:3

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 17:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
09.09.2018 17:00 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:5
16.09.2018 17:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:1
23.09.2018 17:00 4 кръг Г Барокко (София) 3:2
27.09.2018 17:00 5 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:5
30.09.2018 17:00 6 кръг Г Септември (София) 1:5
07.10.2018 16:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
18.10.2018 16:00 8 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:6
14.10.2018 11:00 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
21.10.2018 16:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
28.10.2018 14:00 11 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
04.11.2018 14:00 12 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
09.11.2018 14:00 13 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:3
16.11.2018 14:00 14 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:2
25.11.2018 14:00 15 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 16 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 19 кръг Д Барокко (София) -:-
- 20 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
- 21 кръг Д Септември (София) -:-
- 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 23 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 24 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 27 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 28 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 29 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 30 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Вихрен 1925 (Сандански) 13 6 2 5 29:26 20
11 Локомотив 1929 (София) 14 6 1 7 25:24 19
12 Кюстендил (Кюстендил) 14 4 3 7 20:36 15
13 Миньор (Перник) 14 4 1 9 18:27 13
14 Сливнишки герой (Сливница) 14 2 4 8 18:34 10

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
16.09.2018 11:30 2 кръг Г Барокко (София) 2:3
23.09.2018 11:30 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
30.09.2018 11:30 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:4
07.10.2018 11:30 5 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 5:3
14.10.2018 13:30 6 кръг Г Олимпиец (София) 1:3
- 7 кръг
почива
28.10.2018 11:30 8 кръг Д Левски Раковски (София) 0:1
04.11.2018 11:30 9 кръг Г Септември (София) 0:6
11.11.2018 11:30 10 кръг Д ЦСКА (София) 1:3
18.11.2018 11:30 11 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:5
- 12 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 13 кръг Д Барокко (София) -:-
- 14 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 15 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 16 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 17 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 20 кръг Д Септември (София) -:-
- 21 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 22 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Олимпиец (София) 10 4 1 5 7:14 13
8 Левски Раковски (София) 10 3 0 7 11:17 9
9 Барокко (София) 10 2 0 8 8:33 6
10 Струмска слава 1927 (Радомир) 10 1 2 7 14:40 5
11 Кюстендил (Кюстендил) 10 1 1 8 12:32 4

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 11:00 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:10
23.10.2018 11:00 реванш Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 11:30 1 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:1
08.09.2018 11:30 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
12.09.2018 11:30 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:6
15.09.2018 11:30 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:3
19.09.2018 11:30 5 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:5
22.09.2018 14:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
29.09.2018 11:30 7 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
03.10.2018 11:30 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
06.10.2018 11:30 9 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
13.10.2018 11:30 10 кръг Д Септември (София) 2:2
06.11.2018 14:00 11 кръг Г Левски Раковски (София) 1:5
20.10.2018 11:30 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
27.10.2018 11:30 13 кръг Г Национал (София) 2:1
03.11.2018 11:30 14 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 11:0
10.11.2018 11:30 15 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:2
- 16 кръг
почива
24.11.2018 11:30 17 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 19 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 20 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 23 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 24 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 27 кръг Г Септември (София) -:-
- 28 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 29 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 30 кръг Д Национал (София) -:-
- 31 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 32 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 33 кръг
почива
- 34 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Национал (София) 15 7 1 7 37:32 22
11 Пирин 2001 (Благоевград) 15 6 2 7 44:19 20
12 Кюстендил (Кюстендил) 15 5 4 6 35:37 19
13 Септември (София) 15 5 2 8 22:45 17
14 Марек 1915 (Дупница) 15 5 2 8 28:46 17

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 14:00 1-ви мач Д Дунав 2010 II (Русе) 3:0
24.10.2018 14:00 реванш Г Дунав 2010 II (Русе) 2:0
1/4 финали
01.11.2018 14:00 1-ви мач Г ЦСКА (София) 1:3
21.11.2018 14:00 реванш Д ЦСКА (София) 0:4

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
16.09.2018 12:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
23.09.2018 13:30 2 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:0
30.09.2018 13:30 3 кръг Д Н спорт (София) 2:1
07.10.2018 15:00 4 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:0
14.10.2018 12:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 2:0
21.10.2018 12:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 7:1
28.10.2018 12:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 4:0
04.11.2018 13:30 8 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
11.11.2018 13:30 9 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 9 7 1 1 14:4 22
2 Кюстендил (Кюстендил) 9 7 0 2 19:5 21
3 Левски Раковски (София) 9 6 2 1 20:7 20
4 Славия 1913 (София) 8 5 1 2 24:9 16
5 Марек 1915 (Дупница) 9 4 1 4 23:32 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ КН 1 място
2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 1 място
2014/2015 А ОФГ КН 1 място
2012/2013 А ОФГ КН 1 място

Интернет страници