Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

Баражи за Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
07.06.2017 18:00 - Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:1
"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
05.11.2016 15:00 1 кръг Д Спортист (Слокощица) 6:1
04.09.2016 17:00 2 кръг Г Елешница (Ваксево) 0:2
11.09.2016 10:30 3 кръг Д Ябълково (Ябълково) 3:0
18.09.2016 10:30 4 кръг Г Копие (Копиловци) 4:0
22.09.2016 17:00 5 кръг Д Осогово (Багренци) 3:0
25.09.2016 17:00 6 кръг Г Руен (Богослов) 0:1
02.10.2016 10:30 7 кръг Д Струмска слава 1956 (Търновлаг) 3:0
09.10.2016 10:30 8 кръг Д Славия (Граница) 1:1
16.10.2016 9 кръг Г Струма (Нови чифлик) 5:2
23.10.2016 10 кръг Д Ботев (Лозно) 3:4
30.10.2016 11 кръг Г Сините извори (Горна Гращица) 3:1
12.11.2016 15:00 12 кръг Д Левски (Коняво) 4:1
- 13 кръг
почива
26.02.2017 15:00 14 кръг Г Спортист (Слокощица) 2:0
05.03.2017 15:00 15 кръг Д Елешница (Ваксево) 3:0
12.03.2017 10:30 16 кръг Г Ябълково (Ябълково) 2:1
19.03.2017 10:30 17 кръг Д Копие (Копиловци) 7:2
25.03.2017 10:30 18 кръг Г Осогово (Багренци) 3:0
02.04.2017 16:00 19 кръг Д Руен (Богослов) 4:0
09.04.2017 16:00 20 кръг Г Струмска слава 1956 (Търновлаг) 5:1
15.04.2017 16:00 21 кръг Г Славия (Граница) 6:3
23.04.2017 16:00 22 кръг Д Струма (Нови чифлик) 4:1
30.04.2017 10:30 23 кръг Г Ботев (Лозно) 2:1
07.05.2017 10:30 24 кръг Д Сините извори (Горна Гращица) 2:0
13.05.2017 16:00 25 кръг Г Левски (Коняво) 0:4
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кюстендил (Кюстендил) 24 19 1 4 75:26 58
2 Руен (Богослов) 24 17 1 6 62:27 52
3 Ботев (Лозно) 24 15 4 5 66:29 49
4 Ябълково (Ябълково) 24 15 3 6 72:34 48
5 Спортист (Слокощица) 24 13 6 5 53:29 45
"А" ОФГ Кюстендил - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
28.05.2017 17:00 - Г Левски (Кочериново) 3:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
21.09.2016 17:00 - Г Велбъжд (Кюстендил) 0:4

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:30 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:12
25.09.2016 10:30 2 кръг Д Миньор 2013 (Перник) 3:0
02.10.2016 10:30 3 кръг Г Аякс (Дивотино) 1:2
09.10.2016 10:30 4 кръг Д Легия (София) 4:4
16.10.2016 10:30 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:3
23.10.2016 10:30 6 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:3
30.10.2016 10:30 7 кръг Г Металург 1957 (Перник) 2:9
07.11.2016 10:30 8 кръг Д Студена (Студена) 3:3
14.11.2016 10:30 9 кръг Г Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 0:3
02.04.2017 10:30 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:9
09.04.2017 10:30 11 кръг Г Миньор 2013 (Перник) 3:0
17.04.2017 10:30 12 кръг Д Аякс (Дивотино) 8:1
- 13 кръг
почива
30.04.2017 10:30 14 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:2
07.05.2017 10:30 15 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:3
14.05.2017 10:30 16 кръг Д Металург 1957 (Перник) 3:1
21.05.2017 10:30 17 кръг Г Студена (Студена) 0:2
28.05.2017 10:30 18 кръг Д Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Германея (Сапарева баня) 16 6 1 9 33:40 19
6 Студена (Студена) 16 4 2 10 22:60 14
7 Кюстендил (Кюстендил) 16 4 2 10 28:54 14
8 Аякс (Дивотино) 16 3 1 12 18:102 10
9 Миньор 2013 (Перник) 16 3 0 13 4:45 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 1 място
2014/2015 А ОФГ КН 1 място
2012/2013 А ОФГ КН 1 място

Интернет страници