Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
25.11.2018 14:00 1 кръг Г Септември 2005 (Жабокрът) 9:1
02.09.2018 18:00 2 кръг Д Ябълково (Ябълково) 9:1
09.09.2018 17:00 3 кръг Г Елешница (Ваксево) 6:1
16.09.2018 10:30 4 кръг Д Славия (Граница) 7:0
23.09.2018 10:30 5 кръг Г Армейци (Кюстендил) 3:0
- 6 кръг
почива
07.10.2018 16:00 7 кръг Д Струмска слава 1956 (Търновлаг) 4:0
14.10.2018 16:00 8 кръг Г Копие (Копиловци) 3:0
21.10.2018 16:00 9 кръг Д Руен (Богослов) 5:1
28.10.2018 15:00 10 кръг Г Спортист (Слокощица) 5:1
04.11.2018 15:00 11 кръг Д Ботев (Лозно) 1:1
11.11.2018 15:00 12 кръг Г Осогово (Багренци) 5:2
18.11.2018 11:00 13 кръг Д Струма (Нови чифлик) 4:1
24.02.2019 15:30 14 кръг Д Септември 2005 (Жабокрът) 3:0
04.03.2019 11:00 15 кръг Г Ябълково (Ябълково) 8:0
10.03.2019 15:00 16 кръг Д Елешница (Ваксево) 5:2
17.03.2019 15:00 17 кръг Г Славия (Граница) 5:1
24.03.2019 15:00 18 кръг Д Армейци (Кюстендил) 2:1
- 19 кръг
почива
07.04.2019 16:00 20 кръг Г Струмска слава 1956 (Търновлаг) 5:0
14.04.2019 16:00 21 кръг Д Копие (Копиловци) 5:0
21.04.2019 10:30 22 кръг Г Руен (Богослов) 3:1
27.04.2019 17:00 23 кръг Д Спортист (Слокощица) -:-
05.05.2019 17:00 24 кръг Г Ботев (Лозно) -:-
12.05.2019 17:00 25 кръг Д Осогово (Багренци) -:-
19.05.2019 17:00 26 кръг Г Струма (Нови чифлик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кюстендил (Кюстендил) 20 19 1 0 97:14 58
2 Струма (Нови чифлик) 20 15 2 3 77:25 47
3 Ботев (Лозно) 20 14 2 4 55:29 44
4 Армейци (Кюстендил) 20 14 1 5 49:27 43
5 Струмска слава 1956 (Търновлаг) 20 11 2 7 53:37 35
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
05.09.2018 17:30 - Д Велбъжд (Кюстендил) 2:1
Област Кюстендил / Финал
13.09.2018 17:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:3

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 17:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
09.09.2018 17:00 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:5
16.09.2018 17:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:1
23.09.2018 17:00 4 кръг Г Барокко (София) 3:2
27.09.2018 17:00 5 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:5
30.09.2018 17:00 6 кръг Г Септември (София) 1:5
07.10.2018 16:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
18.10.2018 16:00 8 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:6
14.10.2018 11:00 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
21.10.2018 16:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
28.10.2018 14:00 11 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
04.11.2018 14:00 12 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
09.11.2018 14:00 13 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:3
16.11.2018 14:00 14 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:2
25.11.2018 14:00 15 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:8
03.03.2019 14:00 16 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
10.03.2019 14:00 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
17.03.2019 14:00 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
21.03.2019 14:00 19 кръг Д Барокко (София) 0:0
25.03.2019 15:00 20 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:11
31.03.2019 14:00 21 кръг Д Септември (София) 7:1
08.04.2019 15:00 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:10
11.04.2019 16:00 23 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 6:0
14.04.2019 11:00 24 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:3
21.04.2019 16:00 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:10
09.05.2019 16:00 26 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
05.05.2019 17:00 27 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
12.05.2019 17:00 28 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
19.05.2019 17:00 29 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
30.05.2019 17:00 30 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Вихрен 1925 (Сандански) 26 11 5 10 58:53 38
11 Левски Раковски (София) 25 10 3 12 38:46 33
12 Кюстендил (Кюстендил) 25 8 4 13 42:81 28
13 Миньор (Перник) 26 7 3 16 31:46 24
14 Сливнишки герой (Сливница) 26 4 5 17 30:60 17

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
16.09.2018 11:30 2 кръг Г Барокко (София) 2:3
23.09.2018 11:30 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
30.09.2018 11:30 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:4
07.10.2018 11:30 5 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 5:3
14.10.2018 13:30 6 кръг Г Олимпиец (София) 1:3
- 7 кръг
почива
28.10.2018 11:30 8 кръг Д Левски Раковски (София) 0:1
04.11.2018 11:30 9 кръг Г Септември (София) 0:6
11.11.2018 11:30 10 кръг Д ЦСКА (София) 1:3
18.11.2018 11:30 11 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:5
04.03.2019 13:30 12 кръг Г Славия 1913 (София) 0:5
10.03.2019 11:30 13 кръг Д Барокко (София) 4:0
17.03.2019 12:00 14 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
27.03.2019 15:00 15 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:4
31.03.2019 11:30 16 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
07.04.2019 15:00 17 кръг Д Олимпиец (София) 1:3
- 18 кръг
почива
21.04.2019 13:30 19 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
05.05.2019 11:30 20 кръг Д Септември (София) -:-
12.05.2019 12:00 21 кръг Г ЦСКА (София) -:-
19.05.2019 11:30 22 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Левски Раковски (София) 18 7 1 10 22:25 22
8 Марек 1915 (Дупница) 17 5 2 10 19:28 17
9 Струмска слава 1927 (Радомир) 17 3 3 11 25:53 12
10 Кюстендил (Кюстендил) 17 3 1 13 20:48 10
11 Барокко (София) 17 2 1 14 10:56 7

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 11:00 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:10
23.10.2018 11:00 реванш Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 11:30 1 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:1
08.09.2018 11:30 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
12.09.2018 11:30 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:6
15.09.2018 11:30 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:3
19.09.2018 11:30 5 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:5
22.09.2018 14:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
29.09.2018 11:30 7 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
03.10.2018 11:30 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
06.10.2018 11:30 9 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
13.10.2018 11:30 10 кръг Д Септември (София) 2:2
06.11.2018 14:00 11 кръг Г Левски Раковски (София) 1:5
20.10.2018 11:30 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
27.10.2018 11:30 13 кръг Г Национал (София) 2:1
03.11.2018 11:30 14 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 11:0
10.11.2018 11:30 15 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:2
- 16 кръг
почива
24.11.2018 11:30 17 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 2:0
02.03.2019 11:30 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:1
09.03.2019 11:30 19 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
13.03.2019 15:30 20 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1
20.03.2019 15:30 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:4
23.03.2019 11:30 22 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:2
30.03.2019 11:30 23 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
03.04.2019 16:00 24 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
10.04.2019 14:00 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
13.04.2019 11:30 26 кръг Д Витоша 13 (София) 1:8
17.04.2019 16:00 27 кръг Г Септември (София) 6:4
21.04.2019 11:30 28 кръг Д Левски Раковски (София) 3:1
25.04.2019 13:00 29 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:5
04.05.2019 11:30 30 кръг Д Национал (София) -:-
11.05.2019 11:30 31 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
15.05.2019 17:00 32 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 33 кръг
почива
24.05.2019 11:30 34 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Национал (София) 26 10 2 14 58:64 32
12 Ботев 57 СОУ (София) 27 8 7 12 61:52 31
13 Кюстендил (Кюстендил) 28 8 6 14 54:72 30
14 Марек 1915 (Дупница) 27 8 4 15 54:81 28
15 Септември (София) 27 7 2 18 46:89 23

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 14:00 1-ви мач Д Дунав 2010 II (Русе) 3:0
24.10.2018 14:00 реванш Г Дунав 2010 II (Русе) 2:0
1/4 финали
01.11.2018 14:00 1-ви мач Г ЦСКА (София) 1:3
21.11.2018 14:00 реванш Д ЦСКА (София) 0:4
Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:30 1 кръг Г Германея (Сапарева баня) 3:0
30.09.2018 10:30 2 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 0:1
07.10.2018 10:30 3 кръг Д Марек 1919 (Дупница) 3:0
13.10.2018 10:00 4 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 12:0
21.10.2018 10:00 5 кръг Д Легия (Рударци) 3:1
28.10.2018 10:30 6 кръг Д Германея (Сапарева баня) 6:1
04.11.2018 10:30 7 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 3:2
11.11.2018 10:30 8 кръг Г Марек 1919 (Дупница) 7:0
07.04.2019 10:30 9 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:1
14.04.2019 10:30 10 кръг Г Легия (Рударци) 2:0
21.04.2019 10:30 11 кръг Д Легия (Рударци) 4:1
05.05.2019 10:30 12 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
12.05.2019 10:30 13 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) -:-
19.05.2019 10:30 14 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
26.05.2019 10:30 15 кръг Д Марек 1919 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кюстендил (Кюстендил) 11 10 0 1 49:7 30
2 Миньор 2014 (Бобов дол) 11 8 1 2 36:10 25
3 Легия (Рударци) 11 6 1 4 26:15 19
4 Велбъжд (Кюстендил) 11 3 1 7 18:60 10
5 Марек 1919 (Дупница) 11 2 2 7 17:37 8

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
16.09.2018 12:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
23.09.2018 13:30 2 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:0
30.09.2018 13:30 3 кръг Д Н спорт (София) 2:1
07.10.2018 15:00 4 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:0
14.10.2018 12:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 2:0
21.10.2018 12:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 7:1
28.10.2018 12:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 4:0
04.11.2018 13:30 8 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
11.11.2018 13:30 9 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 9 7 1 1 14:4 22
2 Кюстендил (Кюстендил) 9 7 0 2 19:5 21
3 Левски Раковски (София) 9 6 2 1 20:7 20
4 Славия 1913 (София) 9 6 1 2 25:9 19
5 Марек 1915 (Дупница) 9 4 1 4 23:32 13
Втора фаза / Група "А"
09.03.2019 12:00 1 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:2
16.03.2019 15:00 2 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:1
23.03.2019 13:30 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:0
30.03.2019 13:30 4 кръг Д Септември (София) 0:4
13.04.2019 13:30 5 кръг Г Национал (София) 1:2
20.04.2019 12:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0
04.05.2019 15:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
11.05.2019 10:30 8 кръг Г Левски (София) -:-
- 9 кръг
почива
24.05.2019 12:00 10 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
01.06.2019 15:00 11 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Национал (София) 5 4 0 1 8:6 12
5 Левски (София) 6 4 0 2 19:5 12
6 Кюстендил (Кюстендил) 6 2 0 4 6:9 6
7 Левски Раковски (София) 6 1 2 3 9:11 5
8 Ботев 57 СОУ (София) 5 1 2 2 4:9 5

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
16.09.2018 12:00 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:7
23.09.2018 12:00 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:10
30.09.2018 13:30 3 кръг Г Витоша 13 (София) 0:9
07.10.2018 12:00 4 кръг Г Олимпиец (София) 6:0
14.10.2018 15:00 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:6
21.10.2018 12:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 0:4
28.10.2018 12:00 7 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:7
04.11.2018 12:00 8 кръг Г Левски (София) 0:19
11.11.2018 13:30 9 кръг Д Н спорт (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 9 4 1 4 25:16 13
7 Марек 1915 (Дупница) 9 3 0 6 30:32 9
8 Ком 98 (Годеч) 9 2 0 7 17:40 6
9 Кюстендил (Кюстендил) 9 1 0 8 8:67 3
10 Олимпиец (София) 9 0 0 9 1:99 0
Втора фаза / Група "Б"
17.03.2019 12:00 1 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
24.03.2019 13:30 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:8
31.03.2019 13:30 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 4:1
14.04.2019 13:30 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:5
21.04.2019 12:00 5 кръг Г Ком 98 (Годеч) 5:1
05.05.2019 12:00 6 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
12.05.2019 15:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
19.05.2019 12:00 8 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
27.05.2019 15:00 9 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Марек 1915 (Дупница) 5 3 1 1 15:14 10
14 Локомотив 1929 (София) 5 3 0 2 12:8 9
15 Кюстендил (Кюстендил) 5 2 1 2 11:15 7
16 Атлетико Артен (София) 5 2 0 3 5:15 6
17 Миньор (Перник) 5 1 2 2 4:7 5

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
16.09.2018 12:30 1 кръг Г Левски Раковски (София) 2:2
23.09.2018 11:20 2 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:3
30.09.2018 13:40 3 кръг Г Лъвчетата (София) 1:2
07.10.2018 13:40 4 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:0
14.10.2018 14:50 5 кръг Г РД Спорт (София) 6:1
21.10.2018 11:20 6 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:2
28.10.2018 12:30 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
04.11.2018 12:30 8 кръг Г Елит София (София) 2:4
11.11.2018 13:40 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:0
18.11.2018 12:30 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:5
25.11.2018 13:40 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:4
02.12.2018 12:30 12 кръг Г Академик 1947 (София) 1:0
09.12.2018 12:30 13 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Елит София (София) 13 6 0 7 22:30 18
8 Левски Раковски (София) 13 5 1 7 29:33 16
9 Кюстендил (Кюстендил) 13 4 4 5 24:26 16
10 Марек 1915 (Дупница) 13 5 1 7 40:41 16
11 Олимпия ФК (София) 13 2 3 8 20:33 9
Втора фаза / Група "Б"
03.03.2019 12:30 1 кръг Г София спорт (София) 0:15
10.03.2019 12:30 2 кръг Д Метал 2002 (Перник) 4:0
17.03.2019 12:30 3 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:1
24.03.2019 13:40 4 кръг Д Витоша 13 (София) 3:0
31.03.2019 13:40 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
07.04.2019 12:30 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:1
14.04.2019 13:40 7 кръг Г Надежда (Доброславци) 5:0
21.04.2019 13:40 8 кръг Г Барокко (София) 3:2
05.05.2019 11:20 9 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
12.05.2019 14:50 10 кръг Г Арес (София) -:-
19.05.2019 12:30 11 кръг Д Н спорт (София) -:-
27.05.2019 14:50 12 кръг Г Елит София (София) -:-
02.06.2019 16:00 13 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Марек 1915 (Дупница) 8 6 0 2 33:13 18
16 Кюстендил (Кюстендил) 8 5 0 3 19:23 15
17 Н спорт (София) 8 4 2 2 21:15 14
18 Арес (София) 8 4 2 2 8:5 14
19 Олимпия ФК (София) 8 4 1 3 16:7 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ КН 1 място
2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 1 място
2014/2015 А ОФГ КН 1 място
2012/2013 А ОФГ КН 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници