Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
10.08.2019 18:00 2 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:1
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:2
24.08.2019 18:00 4 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:1
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 3:0
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Банско (Банско) 2:0
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:0
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
06.11.2019 14:00 13 кръг Г Миньор (Перник) 0:4
- 14 кръг
почива
16.11.2019 14:00 15 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
23.11.2019 14:00 16 кръг Г Септември (Симитли) -:-
30.11.2019 14:00 17 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 18 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 19 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 20 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 21 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 22 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
- 23 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 24 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 25 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 26 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 27 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 28 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 29 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 30 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 31 кръг
почива
- 32 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 33 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 34 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември (Симитли) 13 8 5 0 23:11 29
3 Вихрен 1925 (Сандански) 14 9 2 3 22:10 29
4 Кюстендил (Кюстендил) 13 8 1 4 20:11 25
5 Спортист 2009 (Своге) 13 8 1 4 22:16 25
6 Оборище (Панагюрище) 14 7 4 3 19:6 25
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / Първи кръг
04.09.2019 17:00 - Г Армейци (Кюстендил) 4:1
Област Кюстендил / Финал
01.10.2019 16:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 4:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.07.2019 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
06.07.2019 18:00 - Д Перун 1978 (Кресна) 3:0
10.07.2019 18:00 - Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:0
13.07.2019 18:00 - Г Беласица (Петрич) 2:0

Кюстендил II (Кюстендил)

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 10:00 1 кръг Г Ябълково (Ябълково) 4:2
01.09.2019 10:00 2 кръг Д Руен (Богослов) 0:3
08.09.2019 17:00 3 кръг Г Струмска слава 1956 (Търновлаг) 0:3
15.09.2019 10:30 4 кръг Д Армейци (Кюстендил) 1:2
22.09.2019 17:00 5 кръг Г Елешница (Ваксево) 2:1
29.09.2019 10:30 6 кръг Г Копие (Копиловци) 2:3
06.10.2019 16:00 7 кръг Д Спортист (Слокощица) 0:5
13.10.2019 10:30 8 кръг Г Осогово (Багренци) 2:0
20.10.2019 16:00 9 кръг Д Ботев (Лозно) 0:4
03.11.2019 15:00 10 кръг Г Струма (Нови чифлик) 1:4
10.11.2019 15:00 11 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:3
- 12 кръг Д Ябълково (Ябълково) -:-
- 13 кръг Г Руен (Богослов) -:-
- 14 кръг Д Струмска слава 1956 (Търновлаг) -:-
- 15 кръг Г Армейци (Кюстендил) -:-
- 16 кръг Д Елешница (Ваксево) -:-
- 17 кръг Д Копие (Копиловци) -:-
- 18 кръг Г Спортист (Слокощица) -:-
- 19 кръг Д Осогово (Багренци) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Лозно) -:-
- 21 кръг Д Струма (Нови чифлик) -:-
- 22 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ябълково (Ябълково) 11 4 0 7 16:33 12
9 Копие (Копиловци) 11 3 0 8 15:34 9
10 Кюстендил II (Кюстендил) 11 3 0 8 13:30 9
11 Осогово (Багренци) 11 2 0 9 11:34 6
12 Елешница (Ваксево) 11 1 0 10 16:59 3

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:30 1 кръг Д Септември (Симитли) 9:3
15.09.2019 11:30 2 кръг Д Беласица (Петрич) 3:2
22.09.2019 11:30 3 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
29.09.2019 11:30 4 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
06.10.2019 11:30 5 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:2
13.10.2019 11:30 6 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 4:3
20.10.2019 11:30 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
07.11.2019 14:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
10.11.2019 11:30 9 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 8:2
17.11.2019 11:30 10 кръг Д Банско (Банско) -:-
24.11.2019 11:30 11 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 12 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 13 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 14 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 15 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 16 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 17 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 18 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 20 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
- 21 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 22 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 9 9 0 0 49:1 27
2 Кюстендил (Кюстендил) 9 7 1 1 35:15 22
3 Миньор (Перник) 9 7 0 2 41:11 21
4 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 9 5 1 3 27:12 16
5 Беласица (Петрич) 9 5 0 4 25:15 15

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:30 1 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
11.09.2019 15:00 2 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
14.09.2019 11:30 3 кръг Д Метал 2002 (Перник) 2:2
21.09.2019 11:30 4 кръг Г РД Спорт (София) 0:4
28.09.2019 11:30 5 кръг Д Елит София (София) 2:3
02.10.2019 11:30 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
05.10.2019 11:30 7 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:6
12.10.2019 11:30 8 кръг Г Олимпиец (София) 2:1
19.10.2019 11:30 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:3
- 10 кръг
почива
06.11.2019 11:30 11 кръг Д Септември (София) 0:6
09.11.2019 11:30 12 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
16.11.2019 11:30 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
23.11.2019 11:30 14 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
30.11.2019 11:30 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 16 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 18 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
- 19 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 20 кръг Г Елит София (София) -:-
- 21 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 22 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 23 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 24 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Г Септември (София) -:-
- 27 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 30 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 РД Спорт (София) 11 4 1 6 23:19 13
10 Метал 2002 (Перник) 11 2 5 4 11:20 11
11 Кюстендил (Кюстендил) 11 3 2 6 14:29 11
12 Олимпиец (София) 11 2 2 7 15:32 8
13 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11 1 3 7 12:23 6

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
22.09.2019 10:30 2 кръг Д ФК Марек 1919 (Дупница) 1:3
29.09.2019 10:30 3 кръг Г Легия (Рударци) 8:1
06.10.2019 10:30 4 кръг Д Металург 1957 (Перник) 6:0
13.10.2019 10:30 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
20.10.2019 10:30 6 кръг Д Кюстендил II (Кюстендил) 10:0
30.10.2019 16:00 7 кръг Г Германея (Сапарева баня) 12:0
17.11.2019 10:30 8 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
10.11.2019 10:30 9 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 8:1
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г ФК Марек 1919 (Дупница) -:-
- 12 кръг Д Легия (Рударци) -:-
- 13 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 14 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 15 кръг Г Кюстендил II (Кюстендил) -:-
- 16 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
- 17 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
- 18 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Марек 1919 (Дупница) 7 7 0 0 53:3 21
2 Кюстендил (Кюстендил) 7 6 0 1 48:5 18
3 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 6 0 2 47:25 18
4 Легия (Рударци) 7 4 0 3 27:29 12
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 0 4 20:30 9

Кюстендил II (Кюстендил)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:30 1 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:5
- 2 кръг
почива
29.09.2019 10:30 3 кръг Д Германея (Сапарева баня) 0:0
06.10.2019 10:30 4 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 3:13
13.10.2019 10:30 5 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:4
20.10.2019 10:30 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:10
30.10.2019 16:00 7 кръг Д ФК Марек 1919 (Дупница) 1:2
17.11.2019 10:30 8 кръг Г Легия (Рударци) -:-
10.11.2019 10:30 9 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:5
- 10 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
- 13 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
- 14 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 15 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 16 кръг Г ФК Марек 1919 (Дупница) -:-
- 17 кръг Д Легия (Рударци) -:-
- 18 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 0 4 20:30 9
6 Миньор 2019 (Бобов дол) 7 3 0 4 31:35 9
7 Велбъжд (Кюстендил) 7 2 0 5 16:34 6
8 Кюстендил II (Кюстендил) 7 0 1 6 10:39 1
9 Германея (Сапарева баня) 7 0 1 6 2:54 1

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 15:00 1 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:3
29.09.2019 10:30 2 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:3
06.10.2019 15:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) 1:2
13.10.2019 15:00 4 кръг Г Олимпиец (София) 2:3
20.10.2019 13:30 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:0
01.12.2019 12:00 6 кръг Г Национал (София) -:-
10.11.2019 12:00 7 кръг Д Левски II (София) 1:4
17.11.2019 12:00 8 кръг Г ЦСКА (София) -:-
24.11.2019 12:00 9 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Металург 1957 (Перник) 6 2 1 3 11:17 7
7 Метал 2002 (Перник) 6 2 0 4 7:18 6
8 Олимпия ФК (София) 6 1 0 5 9:27 3
9 Витоша 13 (София) 5 1 0 4 8:13 3
10 Кюстендил (Кюстендил) 6 0 1 5 5:15 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ КН 1 място
2017/2018 А ОФГ КН 1 място
2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 1 място
2014/2015 А ОФГ КН 1 място
2012/2013 А ОФГ КН 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници