Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Лъвчетата (София)

BGSupporters форум

Лъвчетата (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 09:30 1 кръг Г Левски Раковски (София) 0:4
10.09.2017 09:30 2 кръг Д Национал (София) 0:5
17.09.2017 15:00 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:7
24.09.2017 15:00 4 кръг Г Н спорт (София) 0:3
01.10.2017 12:00 5 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
12.10.2017 15:30 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
15.10.2017 11:30 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
22.10.2017 09:30 8 кръг Г Витоша 13 (София) 1:6
29.10.2017 09:30 9 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:1
03.11.2017 13:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:2
09.11.2017 19:30 11 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
19.11.2017 09:30 12 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) анл.
26.11.2017 09:30 13 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:1
03.12.2017 09:30 14 кръг Г Барокко (София) 5:2
06.12.2017 12:30 15 кръг Д Левски (София) 0:6
17.05.2018 19:00 16 кръг Д Левски Раковски (София) 1:6
11.03.2018 16:00 17 кръг Г Национал (София) 0:9
18.03.2018 09:30 18 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:1
25.03.2018 09:30 19 кръг Д Н спорт (София) 0:2
01.04.2018 09:30 20 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:2
05.04.2018 10:00 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
15.04.2018 09:30 22 кръг Г Славия 1913 (София) 0:8
19.04.2018 11:00 23 кръг Д Витоша 13 (София) 0:6
22.04.2018 09:30 24 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:0
29.04.2018 09:30 25 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:3
02.05.2018 15:30 26 кръг Г ЦСКА (София) 0:15
- 27 кръг
почива
27.05.2018 09:30 28 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:10
31.05.2018 19:00 29 кръг Д Барокко (София) 1:3
03.06.2018 09:30 30 кръг Г Левски (София) 0:15
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Чавдар (Етрополе) 28 10 1 17 58:78 31
11 Царско село 2015 (София) 28 8 3 17 49:106 27
12 Лъвчетата (София) 28 5 3 20 28:127 18
13 Локомотив 1929 (София) 28 5 0 23 32:136 15
14 Барокко (София) 28 2 1 25 15:244 7

Лъвчетата (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
27.09.2017 17:00 - Г Чавдар (Етрополе) 2:0
Югозападна България / Финали
04.10.2017 16:00 - Г Миньор (Перник) 0:4

Лъвчетата (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 10:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:16
17.09.2017 13:30 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:9
24.09.2017 15:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 0:6
01.10.2017 12:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 0:7
08.10.2017 13:30 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:2
15.10.2017 10:30 6 кръг Д Витоша 13 (София) 1:4
22.10.2017 15:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
29.10.2017 09:00 8 кръг Г РД Спорт (София) 0:5
05.11.2017 15:00 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 РД Спорт (София) 9 3 1 5 18:17 10
7 Левски Раковски (София) 9 3 0 6 13:22 9
8 Велбъжд (Кюстендил) 9 2 1 6 10:40 7
9 Локомотив 1929 (София) 9 1 1 7 6:32 4
10 Лъвчетата (София) 9 0 0 9 2:63 0
Втора фаза / Група "В"
13.05.2018 12:00 1 кръг Д Ферион (София) 3:0
31.03.2018 13:30 2 кръг Г Легия (София) 3:0
14.04.2018 12:00 3 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:3
21.04.2018 12:00 4 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 10:1
28.04.2018 09:00 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:1
09.05.2018 10:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
20.05.2018 10:30 7 кръг Г Победа 2013 (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
23 Ком 98 (Годеч) 7 6 0 1 25:4 18
24 Лъвчетата (София) 7 5 1 1 22:7 16
25 Ферион (София) 7 4 1 2 19:15 13
26 Победа 2013 (София) 7 4 1 2 25:13 13
27 Олимпия ФК (София) 7 3 1 3 23:9 10

Лъвчетата (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 14:50 1 кръг Д Ком 98 (Годеч) 6:4
16.09.2017 10:10 2 кръг Г Младост 2015 (София) 1:0
23.09.2017 13:40 3 кръг Д Сердика (София) 5:1
30.09.2017 12:30 4 кръг Г Септември (София) 1:2
07.10.2017 12:30 5 кръг Д София спорт (София) 6:1
14.10.2017 12:30 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:5
21.10.2017 10:10 7 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:2
28.10.2017 12:30 8 кръг Г Левски (София) 0:6
25.11.2017 11:20 9 кръг Д Национал (София) 1:2
11.11.2017 11:20 10 кръг Г РД Спорт (София) 1:0
18.11.2017 10:10 11 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 РД Спорт (София) 11 5 2 4 23:21 17
6 Септември (София) 11 5 2 4 24:42 17
7 Лъвчетата (София) 11 5 1 5 23:24 16
8 Младост 2015 (София) 11 4 2 5 16:27 14
9 Миньор (Перник) 11 3 3 5 16:28 12
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 11:20 1 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
18.03.2018 14:50 2 кръг Г Гранит (Владая) 4:2
25.03.2018 09:00 3 кръг Д Септември (София) 1:1
01.04.2018 10:10 4 кръг Г Витоша 13 (София) 1:3
15.04.2018 10:10 5 кръг Д Ком 98 (Годеч) 2:1
22.04.2018 10:10 6 кръг Д Левски Раковски (София) 2:2
29.04.2018 09:00 7 кръг Г Елит София (София) 8:1
10.05.2018 13:40 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 4:2
13.05.2018 11:20 9 кръг Г Победа 2013 (София) 3:1
20.05.2018 11:20 10 кръг Д Ферион (София) 3:0
27.05.2018 12:30 11 кръг Г Младост 2015 (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Левски Раковски (София) 11 9 1 1 41:12 28
15 Септември (София) 11 8 1 2 46:18 25
16 Лъвчетата (София) 11 7 2 2 30:17 23
17 Младост 2015 (София) 11 6 2 3 25:17 20
18 Гранит (Владая) 11 6 1 4 22:20 19

Лъвчетата (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 16:10 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 9:0
17.09.2017 10:30 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
24.09.2017 15:00 3 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:3
01.10.2017 12:40 4 кръг Г Олимпиец (София) 1:3
08.10.2017 13:50 5 кръг Д Барокко (София) 5:0
15.10.2017 13:50 6 кръг Г РД Спорт (София) 6:0
22.10.2017 12:40 7 кръг Д Н спорт (София) 3:2
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:4
05.11.2017 11:30 9 кръг Д Спортист 13 (София) 5:0
12.11.2017 16:10 10 кръг Г София 2010 (София) 11:0
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Урвич (Панчарево) 10 8 0 2 56:12 24
4 Олимпиец (София) 10 7 0 3 40:22 21
5 Лъвчетата (София) 10 7 0 3 45:12 21
6 Барокко (София) 10 5 0 5 17:32 15
7 София 2010 (София) 10 3 0 7 11:58 9
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 13:40 1 кръг Г Урвич (Панчарево) 2:1
17.03.2018 09:00 2 кръг Г Олимпиец (София) 0:3
26.05.2018 14:50 3 кръг Д Н спорт (София) 2:1
31.03.2018 10:10 4 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
14.04.2018 12:30 5 кръг Д Септември (София) 2:2
21.04.2018 13:40 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:4
28.04.2018 12:30 7 кръг Д Левски (София) 0:5
09.05.2018 12:30 8 кръг Г Национал (София) 0:1
12.05.2018 11:20 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
19.05.2018 12:30 10 кръг Г Славия 1913 (София) 1:6
04.06.2018 10:10 11 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Люлин (кв.Люлин, София) 11 3 2 6 21:22 11
9 Левски Раковски (София) 11 3 2 6 22:30 11
10 Лъвчетата (София) 11 2 3 6 12:28 9
11 Н спорт (София) 11 1 1 9 14:49 4
12 Урвич (Панчарево) 11 1 0 10 19:56 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници