Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Лъвчетата (София)

BGSupporters форум

Лъвчетата (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 09:30 1 кръг Г Левски Раковски (София) 0:4
10.09.2017 09:30 2 кръг Д Национал (София) 0:5
17.09.2017 15:00 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:7
24.09.2017 15:00 4 кръг Г Н спорт (София) 0:3
01.10.2017 12:00 5 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
12.10.2017 15:30 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
15.10.2017 11:30 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
22.10.2017 09:30 8 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
29.10.2017 09:30 9 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
05.11.2017 09:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
12.11.2017 09:30 11 кръг Д ЦСКА (София) -:-
19.11.2017 09:30 12 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
26.11.2017 09:00 13 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
03.12.2017 09:30 14 кръг Г Барокко (София) -:-
06.12.2017 10:00 15 кръг Д Левски (София) -:-
- 16 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 17 кръг Г Национал (София) -:-
- 18 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 19 кръг Д Н спорт (София) -:-
- 20 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 22 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 23 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 24 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 25 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 26 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 27 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 28 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 29 кръг Д Барокко (София) -:-
- 30 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Царско село 2015 (София) 7 2 1 4 35:40 7
12 Олимпия ФК (София) 7 2 0 5 25:36 6
13 Лъвчетата (София) 7 1 0 6 4:25 3
14 Барокко (София) 7 1 0 6 12:75 3
15 Локомотив 1929 (София) 6 0 0 6 3:37 0

Лъвчетата (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
27.09.2017 17:00 - Г Чавдар (Етрополе) 2:0
Югозападна България / Финали
04.10.2017 16:00 - Г Миньор (Перник) 0:4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници