Легия (София)

BGSupporters форум

Легия (София)

"А" ОФГ Перник - подгрупа А2
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Д Бенковски (Копаница) 4:0
11.09.2016 17:00 2 кръг Г Партизан (Ярджиловци) 2:0
- 3 кръг
почива
22.09.2016 17:00 4 кръг Д Буря (Кошарево) 0:1
25.09.2016 17:00 5 кръг Г Енергетик (Перник) 0:4
01.10.2016 15:00 6 кръг Д Ботев 1 (Батановци) анл.
09.10.2016 15:00 7 кръг Г Левски (Егълница) 2:1
15.10.2016 15:00 8 кръг Д Китка (Витановци) 1:0
23.10.2016 15:00 9 кръг Г Вихър (Еловдол) 0:1
29.10.2016 15:00 10 кръг Д Сарата (Долни Раковец) 6:1
13.11.2016 14:00 11 кръг Г Балкан (Банище) анл.
- 12 кръг Г Бенковски (Копаница) -:-
- 13 кръг Д Партизан (Ярджиловци) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Буря (Кошарево) -:-
- 16 кръг Д Енергетик (Перник) -:-
- 17 кръг Г Ботев 1 (Батановци) -:-
- 18 кръг Д Левски (Егълница) -:-
- 19 кръг Г Китка (Витановци) -:-
- 20 кръг Д Вихър (Еловдол) -:-
- 21 кръг Г Сарата (Долни Раковец) -:-
- 22 кръг Д Балкан (Банище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Енергетик (Перник) 7 5 1 1 18:4 16
3 Вихър (Еловдол) 7 4 0 3 9:10 12
4 Легия (София) 7 4 0 3 13:8 12
5 Левски (Егълница) 7 3 1 3 8:9 10
6 Китка (Витановци) 7 2 2 3 12:12 8
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / 1/2 финали
10.08.2016 18:30 - Г Спортист (Драгичево) 4:3
Област Перник / Финал
17.08.2016 18:30 - Г Дружба (Мещица) 0:3

Легия (София)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:7
25.09.2016 10:30 2 кръг Д Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 0:18
02.10.2016 10:30 3 кръг Г Миньор 2013 (Перник) 6:0
09.10.2016 10:30 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 4:4
16.10.2016 10:30 5 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:3
23.10.2016 10:30 6 кръг Г Студена (Студена) анл.
30.10.2016 10:30 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) анл.
07.11.2016 10:30 8 кръг Г Аякс (Дивотино) анл.
14.11.2016 10:30 9 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) анл.
- 10 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 11 кръг Г Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) -:-
- 12 кръг Д Миньор 2013 (Перник) -:-
- 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
- 15 кръг Д Студена (Студена) -:-
- 16 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 17 кръг Д Аякс (Дивотино) -:-
- 18 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Германея (Сапарева баня) 8 3 0 5 12:21 9
7 Аякс (Дивотино) 8 2 1 5 10:35 7
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 1 1 6 12:35 4
9 Студена (Студена) 8 0 1 7 6:44 1
-- Легия (София) 5 1 1 3 11:32 -

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 11 място
2014/2015 А ОФГ С 7 място

Интернет страници