Легия (София)

BGSupporters форум

Легия (София)

"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Чорни 1920 (Брезник) 0:1
- 2 кръг
почива
23.09.2017 17:00 3 кръг Д Енергетик (Перник) 3:1
30.09.2017 16:00 4 кръг Г Китка (Витановци) 2:2
25.11.2017 14:00 5 кръг Д Партизан 1946 (Ярджиловци) 2:2
15.10.2017 10:30 6 кръг Г Бенковски (Копаница) 6:1
21.10.2017 16:00 7 кръг Д Ботев (Друган) 3:2
29.10.2017 10:30 8 кръг Г Буря (Кошарево) 2:2
04.11.2017 14:00 9 кръг Д Витоша 2013 (Долна Диканя) 2:3
12.11.2017 14:00 10 кръг Г Спортист (Драгичево) 0:5
18.11.2017 14:00 11 кръг Д Ерма (Трън) 1:2
- 12 кръг Д Чорни 1920 (Брезник) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Енергетик (Перник) -:-
- 15 кръг Д Китка (Витановци) -:-
- 16 кръг Г Партизан 1946 (Ярджиловци) -:-
- 17 кръг Д Бенковски (Копаница) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Друган) -:-
- 19 кръг Д Буря (Кошарево) -:-
- 20 кръг Г Витоша 2013 (Долна Диканя) -:-
- 21 кръг Д Спортист (Драгичево) -:-
- 22 кръг Г Ерма (Трън) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ерма (Трън) 10 7 2 1 23:7 23
5 Буря (Кошарево) 10 4 1 5 17:19 13
6 Легия (София) 10 3 3 4 21:21 12
7 Китка (Витановци) 10 3 3 4 23:25 12
8 Ботев (Друган) 10 2 1 7 17:29 7
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / Финал
16.08.2017 18:30 - Д Миньор (Перник) 0:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.07.2017 18:00 - Г Чепинец (Велинград) 1:3

Легия (София)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 5:2
01.10.2017 10:30 2 кръг Г Аякс (Дивотино) 1:2
07.10.2017 14:00 3 кръг Д Малеш 1940 (Микрево) 1:6
15.10.2017 10:30 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:6
22.10.2017 10:30 5 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 1:4
29.10.2017 10:30 6 кръг Д Германея (Сапарева баня) 0:5
05.11.2017 10:30 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:6
- 8 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 9 кръг Д Аякс (Дивотино) -:-
- 10 кръг Г Малеш 1940 (Микрево) -:-
- 11 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 12 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) -:-
- 13 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
- 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирин (Благоевград) 7 4 0 3 25:16 12
5 Марек 1915 (Дупница) 7 3 1 3 18:18 10
6 Германея (Сапарева баня) 7 3 1 3 13:12 10
7 Аякс (Дивотино) 7 2 1 4 9:21 7
8 Легия (София) 7 1 0 6 10:31 3

Легия (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
09.09.2017 09:00 1 кръг Г Олимпиец (София) 0:9
16.09.2017 13:30 2 кръг Д Национал (София) 1:10
23.09.2017 10:30 3 кръг Г Елит София (София) 0:14
30.09.2017 12:00 4 кръг Д София спорт (София) 0:5
25.11.2017 11:30 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:5
14.10.2017 10:30 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:11
21.10.2017 13:30 7 кръг Г Ферион (София) 2:15
28.10.2017 09:00 8 кръг Д Победа 2013 (София) 0:3
04.11.2017 15:00 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:3
- 10 кръг
почива
18.11.2017 15:00 11 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ферион (София) 9 5 1 3 39:12 16
8 Победа 2013 (София) 10 3 0 7 15:52 9
9 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 2 0 8 16:43 6
10 Орловец 2015 (Кокаляне) 10 1 0 9 5:77 3
11 Легия (София) 10 0 0 10 7:86 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПК 4 място
2015/2016 А ОФГ С 11 място
2014/2015 А ОФГ С 7 място

Интернет страници