Левски (Чепинци, обл.София)

BGSupporters форум

Левски (Чепинци)

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Изтребител (Иваняне) 0:2
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) анл.
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:2
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:6
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:1
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Локомотив БДЖ (София) 2:0
30.10.2016 15:00 8 кръг Г Искър (Герман) 2:1
04.11.2016 15:00 9 кръг Д Сокол (Негован) 5:0
11.11.2016 15:00 10 кръг Г Въстаник (Войнеговци) 2:1
20.11.2016 15:00 11 кръг Д Житен (Житен) 3:0
- 12 кръг Д Изтребител (Иваняне) -:-
- 13 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
- 14 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) -:-
- 15 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 16 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 17 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 18 кръг Д Локомотив БДЖ (София) -:-
- 19 кръг Д Искър (Герман) -:-
- 20 кръг Г Сокол (Негован) -:-
- 21 кръг Д Въстаник (Войнеговци) -:-
- 22 кръг Г Житен (Житен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Надежда (Доброславци) 10 7 2 1 28:5 23
2 Левски (Чепинци) 10 7 1 2 23:13 22
3 Локомотив БДЖ (София) 10 7 1 2 21:12 22
4 Житен (Житен) 10 4 4 2 18:16 16
5 Вихър (кв.Требич, София) 10 3 5 2 19:13 14
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финал
24.08.2016 19:00 - Г Локомотив БДЖ (София) 0:0
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
06.09.2016 17:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
28.09.2016 17:00 - Г Житен (Житен) 2:1
Област София (столица) / 1/2 финали
05.10.2016 19:00 - Г Надежда (Доброславци) 2:4

Левски (Чепинци)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:30 1 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:22
11.09.2016 09:30 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:13
18.09.2016 09:30 3 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:9
25.09.2016 09:30 4 кръг Д Победа 2013 (София) 3:3
02.10.2016 09:00 5 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 0:8
09.10.2016 09:30 6 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:2
16.10.2016 09:30 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:2
23.10.2016 09:30 8 кръг Г БМ Спорт (София) 1:5
30.10.2016 09:30 9 кръг Д ЕСФА (София) 1:5
07.11.2016 15:00 10 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:4
14.11.2016 11:00 11 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:8
19.11.2016 13:00 12 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:1
27.11.2016 09:30 13 кръг Г Победа 2013 (София) 2:2
04.12.2016 11:00 14 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 2:2
- 15 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 16 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 17 кръг Д БМ Спорт (София) -:-
- 18 кръг Г ЕСФА (София) -:-
- 19 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 20 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 21 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 22 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 23 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) -:-
- 24 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 25 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 26 кръг Г БМ Спорт (София) -:-
- 27 кръг Д ЕСФА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Конелиано 2005 (Герман) 14 6 2 6 37:26 20
7 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14 5 1 8 45:37 16
8 Ботев 57 СОУ (София) 14 2 1 11 14:62 7
9 Левски (Чепинци) 14 1 4 9 21:86 7
10 Обеля (кв.Обеля, София) 14 1 2 11 25:60 5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 2 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Интернет страници