Левски (Чепинци, обл.София)

BGSupporters форум

Левски (Чепинци)

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Изтребител (Иваняне) 0:2
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) анл.
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:2
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:6
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:1
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Локомотив БДЖ (София) 2:0
30.10.2016 15:00 8 кръг Г Искър (Герман) 2:1
04.11.2016 15:00 9 кръг Д Сокол (Негован) 5:0
11.11.2016 15:00 10 кръг Г Въстаник (Войнеговци) 2:1
20.11.2016 15:00 11 кръг Д Житен (Житен) 3:0
05.03.2017 15:00 12 кръг Д Изтребител (Иваняне) 1:0
12.03.2017 15:00 13 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 2:1
- 14 кръг
почива
03.05.2017 18:00 15 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 2:2
02.04.2017 17:00 16 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:2
09.04.2017 17:00 17 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 4:0
23.04.2017 17:00 18 кръг Д Локомотив БДЖ (София) 0:1
30.04.2017 17:00 19 кръг Д Искър (Герман) 3:1
07.05.2017 18:00 20 кръг Г Сокол (Негован) 2:5
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Въстаник (Войнеговци) 3:2
21.05.2017 18:00 22 кръг Г Житен (Житен) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Надежда (Доброславци) 20 17 2 1 59:9 53
2 Локомотив БДЖ (София) 20 13 4 3 57:21 43
3 Левски (Чепинци) 20 12 3 5 44:30 39
4 Вихър (кв.Требич, София) 20 8 9 3 51:31 33
5 Изтребител (Иваняне) 20 7 5 8 33:44 26
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финал
24.08.2016 19:00 - Г Локомотив БДЖ (София) 0:0
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
06.09.2016 17:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
28.09.2016 17:00 - Г Житен (Житен) 2:1
Област София (столица) / 1/2 финали
05.10.2016 19:00 - Г Надежда (Доброславци) 2:4

Левски (Чепинци)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:30 1 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:22
11.09.2016 09:30 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:13
18.09.2016 09:30 3 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:9
25.09.2016 09:30 4 кръг Д Победа 2013 (София) 3:3
02.10.2016 09:00 5 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 0:8
09.10.2016 09:30 6 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:2
16.10.2016 09:30 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:2
23.10.2016 09:30 8 кръг Г БМ Спорт (София) 1:5
30.10.2016 09:30 9 кръг Д ЕСФА (София) 1:5
07.11.2016 15:00 10 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:4
14.11.2016 11:00 11 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:8
19.11.2016 13:00 12 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:1
27.11.2016 09:30 13 кръг Г Победа 2013 (София) 2:2
04.12.2016 11:00 14 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 2:2
05.03.2017 09:30 15 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 8:3
12.03.2017 09:30 16 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:5
19.03.2017 09:30 17 кръг Д БМ Спорт (София) 1:3
27.03.2017 13:30 18 кръг Г ЕСФА (София) 2:3
02.04.2017 11:00 19 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1
09.04.2017 09:30 20 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:2
23.04.2017 09:30 21 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:6
30.04.2017 14:00 22 кръг Д Победа 2013 (София) 1:4
07.05.2017 09:30 23 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 2:4
14.05.2017 15:00 24 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 8:0
21.05.2017 15:30 25 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:4
28.05.2017 09:30 26 кръг Г БМ Спорт (София) 2:6
04.06.2017 11:00 27 кръг Д ЕСФА (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Конелиано 2005 (Герман) 27 13 3 11 72:48 42
7 Ботев 57 СОУ (София) 27 7 2 18 48:105 23
8 Левски (Чепинци) 27 6 4 17 57:128 22
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 27 5 1 21 49:96 16
10 Обеля (кв.Обеля, София) 27 3 2 22 46:137 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 2 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Интернет страници