Левски (Чепинци, обл.София)

BGSupporters форум

Левски (Чепинци)

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Въстаник (Войнеговци) 5:0
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Житен (Житен) 7:1
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 5:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:5
07.10.2017 16:00 5 кръг Д Локомотив БДЖ (София) 3:1
14.10.2017 16:00 6 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 4:0
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Сокол (Негован) 5:0
29.10.2017 15:00 8 кръг Д Изтребител (Иваняне) 9:0
05.11.2017 14:00 9 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 2:0
12.11.2017 14:00 10 кръг Д Мрамор (Мрамор) 2:1
19.11.2017 14:00 11 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 1:0
- 12 кръг Г Въстаник (Войнеговци) -:-
- 13 кръг Д Житен (Житен) -:-
- 14 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 15 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 16 кръг Г Локомотив БДЖ (София) -:-
- 17 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 18 кръг Г Сокол (Негован) -:-
- 19 кръг Г Изтребител (Иваняне) -:-
- 20 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
- 21 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Надежда (Доброславци) 11 11 0 0 59:10 33
2 Левски (Чепинци) 11 10 0 1 44:9 30
3 Локомотив БДЖ (София) 10 8 0 2 38:7 24
4 Житен (Житен) 11 6 1 4 27:32 19
5 Мрамор (Мрамор) 11 4 3 4 19:24 15
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
27.09.2017 16:30 - Г Гранит (Владая) 2:2
Област София (столица) / 1/2 финали
04.10.2017 15:30 - Г Локомотив БДЖ (София) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 17:30 - Г Чепинец (Велинград) 2:0

Левски (Чепинци)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 14:30 1 кръг Д Надежда (Доброславци) 6:0
16.09.2017 10:00 2 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:18
22.09.2017 10:00 3 кръг Д Олимпиец (София) 6:5
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Ферион (София) 1:14
07.10.2017 10:00 5 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 3:4
14.10.2017 12:00 6 кръг Г Конкордия (София) 0:20
22.10.2017 13:30 7 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
28.10.2017 10:00 8 кръг Г София спорт (София) анл.
01.11.2017 10:00 9 кръг Д Барокко (София) 1:5
04.11.2017 09:00 10 кръг Г Септември (София) 0:13
12.11.2017 11:30 11 кръг Д Гранит (Владая) 2:11
18.11.2017 10:00 12 кръг Г Искър (Герман) анл.
25.11.2017 10:00 13 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
02.12.2017 10:00 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
02.09.2017 10:00 15 кръг Д Интернационал (София) 1:2
- 16 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 17 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 18 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 19 кръг Д Ферион (София) -:-
- 20 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 21 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Барокко (София) -:-
- 25 кръг Д Септември (София) -:-
- 26 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
- 29 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 30 кръг Г Интернационал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ферион (София) 10 5 0 5 42:20 15
9 Интернационал (София) 11 3 0 8 11:32 9
10 Левски (Чепинци) 10 2 0 8 20:92 6
11 Олимпиец (София) 10 2 0 8 36:58 6
12 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 10 1 0 9 7:110 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 3 място
2015/2016 А ОФГ С 2 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Интернет страници