Левски (Чепинци, обл.София ст.)

BGSupporters форум

Левски (Чепинци)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 7:1
- 2 кръг
почива
15.09.2019 17:00 3 кръг Д Локомотив 2016 (София) 4:1
22.09.2019 17:00 4 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 4:0
29.09.2019 17:00 5 кръг Д Сокол (Негован) 6:2
06.10.2019 16:00 6 кръг Г Житен (Житен) 2:0
13.10.2019 16:00 7 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 5:0
20.10.2019 16:00 8 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 5:0
30.10.2019 21:00 9 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:0
01.12.2019 14:00 10 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 3:0
10.11.2019 14:00 11 кръг Д Световрачене (Световрачене) 6:1
17.11.2019 14:00 12 кръг Г Мрамор (Мрамор) 2:2
24.11.2019 19:00 13 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:1
01.03.2020 16:00 14 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 2:1
- 15 кръг
почива
15.03.2020 16:00 16 кръг Г Локомотив 2016 (София) -:-
отложен 17 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
отложен 18 кръг Г Сокол (Негован) -:-
отложен 19 кръг Д Житен (Житен) -:-
отложен 20 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Г Световрачене (Световрачене) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Чепинци) 13 12 1 0 51:9 37
2 Мрамор (Мрамор) 13 11 2 0 59:10 35
3 Сокол (Негован) 13 10 0 3 56:25 30
4 Вихър (кв.Требич, София) 13 8 0 5 29:28 24
5 Банкя 2009 (Банкя) 13 5 3 5 30:25 18

Левски (Чепинци)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
07.09.2019 11:30 2 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:3
14.09.2019 14:00 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:13
21.09.2019 11:30 4 кръг Д Барокко (София) 1:2
28.09.2019 14:00 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:13
05.10.2019 11:30 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:10
12.10.2019 11:30 7 кръг Г Мрамор (Мрамор) 2:4
- 8 кръг
почива
23.11.2019 09:00 9 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:6
09.11.2019 11:30 10 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:10
16.11.2019 11:30 11 кръг Г Барокко (София) 1:3
отложен 12 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
отложен 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
отложен 14 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
- 15 кръг
почива
отложен 16 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
отложен 17 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
25.04.2020 11:30 18 кръг Д Барокко (София) -:-
02.05.2020 16:00 19 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
09.05.2020 11:30 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
16.05.2020 11:30 21 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев 57 СОУ (София) 9 6 1 2 51:12 19
4 Барокко (София) 10 4 0 6 21:40 12
5 Мрамор (Мрамор) 10 3 1 6 18:51 10
6 Надежда (Доброславци) 9 2 1 6 10:35 7
7 Левски (Чепинци) 9 0 0 9 10:64 0

Левски (Чепинци)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 16:30 1 кръг Д Спортика (Благоевград) 2:2
14.09.2019 14:00 2 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:2
21.09.2019 15:30 3 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
13.10.2019 14:30 4 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 4:1
- 5 кръг
почива
26.10.2019 14:00 6 кръг Д Дунав (Русе) анл.
02.11.2019 13:30 7 кръг Г Риал (Ковачевци) 1:4
09.11.2019 14:30 8 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 0:0
16.11.2019 13:00 9 кръг Г Енко (Пловдив) 1:2
23.11.2019 13:00 10 кръг Д НСА (София) 0:10
01.12.2019 13:00 11 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:3
отложен 12 кръг Г Спортика (Благоевград) -:-
отложен 13 кръг Г НСА (София) -:-
отложен 14 кръг Д Енко (Пловдив) -:-
отложен 15 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
25.04.2020 16:00 16 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
02.05.2020 16:30 17 кръг Г ЛП Супер спорт (София) -:-
09.05.2020 16:30 18 кръг Д Риал (Ковачевци) -:-
16.05.2020 17:00 19 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
30.05.2020 17:30 20 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Енко (Пловдив) 9 2 1 6 8:25 7
8 Локомотив (Стара Загора) 9 2 1 6 13:20 7
9 Риал (Ковачевци) 9 2 0 7 13:38 6
10 Левски (Чепинци) 9 1 2 6 8:28 5
-- Дунав (Русе) 4 0 0 4 3:36 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 2 място
2017/2018 А ОФГ С 2 място
2016/2017 А ОФГ С 3 място
2015/2016 А ОФГ С 2 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Интернет страници