Левски (Чепинци, обл.София ст.)

BGSupporters форум

Левски (Чепинци)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 7:1
- 2 кръг
почива
15.09.2019 17:00 3 кръг Д Локомотив 2016 (София) 4:1
22.09.2019 17:00 4 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 4:0
29.09.2019 17:00 5 кръг Д Сокол (Негован) 6:2
06.10.2019 16:00 6 кръг Г Житен (Житен) 2:0
13.10.2019 16:00 7 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 5:0
20.10.2019 16:00 8 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 5:0
30.10.2019 21:00 9 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:0
01.12.2019 14:00 10 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 3:0
10.11.2019 14:00 11 кръг Д Световрачене (Световрачене) 6:1
17.11.2019 14:00 12 кръг Г Мрамор (Мрамор) 2:2
24.11.2019 19:00 13 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:1
- 14 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Локомотив 2016 (София) -:-
- 17 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 18 кръг Г Сокол (Негован) -:-
- 19 кръг Д Житен (Житен) -:-
- 20 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 21 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 22 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 23 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
- 24 кръг Г Световрачене (Световрачене) -:-
- 25 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
- 26 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Чепинци) 12 11 1 0 49:8 34
2 Мрамор (Мрамор) 12 10 2 0 56:9 32
3 Сокол (Негован) 12 9 0 3 47:25 27
4 Вихър (кв.Требич, София) 12 7 0 5 26:28 21
5 Искър 1945 (Нови Искър) 12 5 1 6 37:27 16

Левски (Чепинци)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
07.09.2019 11:30 2 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:3
14.09.2019 14:00 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:13
21.09.2019 11:30 4 кръг Д Барокко (София) 1:2
28.09.2019 14:00 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:13
05.10.2019 11:30 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:10
12.10.2019 11:30 7 кръг Г Мрамор (Мрамор) 2:4
- 8 кръг
почива
23.11.2019 09:00 9 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:6
09.11.2019 11:30 10 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:10
16.11.2019 11:30 11 кръг Г Барокко (София) 1:3
- 12 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 14 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев 57 СОУ (София) 9 6 1 2 51:12 19
4 Барокко (София) 10 4 0 6 21:40 12
5 Мрамор (Мрамор) 10 3 1 6 18:51 10
6 Надежда (Доброславци) 9 2 1 6 10:35 7
7 Левски (Чепинци) 9 0 0 9 10:64 0

Левски (Чепинци)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 16:30 1 кръг Д Спортика (Благоевград) 2:2
14.09.2019 14:00 2 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:2
21.09.2019 15:30 3 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
13.10.2019 14:30 4 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 4:1
- 5 кръг
почива
26.10.2019 14:00 6 кръг Д Дунав (Русе) анл.
02.11.2019 13:30 7 кръг Г Риал (Ковачевци) 1:4
09.11.2019 14:30 8 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 0:0
16.11.2019 13:00 9 кръг Г Енко (Пловдив) 1:2
23.11.2019 13:00 10 кръг Д НСА (София) 0:10
01.12.2019 13:00 11 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:3
- 12 кръг Г Спортика (Благоевград) -:-
- 13 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 15 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Риал (Ковачевци) -:-
- 19 кръг Г ЛП Супер спорт (София) -:-
- 20 кръг Д Енко (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г НСА (София) -:-
- 22 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Енко (Пловдив) 9 2 1 6 8:25 7
8 Локомотив (Стара Загора) 9 2 1 6 13:20 7
9 Риал (Ковачевци) 9 2 0 7 13:38 6
10 Левски (Чепинци) 9 1 2 6 8:28 5
-- Дунав (Русе) 4 0 0 4 3:36 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 2 място
2017/2018 А ОФГ С 2 място
2016/2017 А ОФГ С 3 място
2015/2016 А ОФГ С 2 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Интернет страници