Левски (Чепинци, обл.София ст.)

BGSupporters форум

Левски (Чепинци)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:4
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:4
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Беласица (Петрич) 1:3
06.09.2020 17:00 5 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:3
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:0
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:2
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:0
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 3:3
31.10.2020 14:00 13 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
07.11.2020 14:00 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
14.11.2020 14:00 15 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
21.11.2020 14:00 16 кръг Д Банско (Банско) -:-
28.11.2020 14:00 17 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 18 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 19 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 20 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 21 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 22 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 23 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 24 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 25 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 26 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 27 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 28 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 29 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
- 30 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 31 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 32 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 33 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 34 кръг Д Гранит (Владая) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Гранит (Владая) 12 3 3 6 10:22 12
14 Пирин 1941 (Разлог) 12 3 3 6 6:15 12
15 Левски (Чепинци) 12 3 2 7 14:25 11
16 Велбъжд (Кюстендил) 12 3 2 7 7:21 11
17 Перун 1978 (Кресна) 12 2 3 7 12:25 9
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / 1/2 финали
21.10.2020 16:00 - Г Гранит (Владая) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2020 18:00 - Д Велбъжд (Кюстендил) 2:1

Левски (Чепинци)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 16:00 1 кръг Д Конкордия (София) 3:10
07.09.2020 16:00 2 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:15
13.09.2020 14:30 3 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:5
20.09.2020 16:00 4 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:6
27.09.2020 11:00 5 кръг Г Барокко (София) 1:7
04.10.2020 15:00 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:10
11.10.2020 11:30 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:10
18.10.2020 16:00 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:3
25.10.2020 16:00 9 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
01.11.2020 15:00 10 кръг Г Конкордия (София) -:-
08.11.2020 15:00 11 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
15.11.2020 14:00 12 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
22.11.2020 14:00 13 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
29.11.2020 14:00 14 кръг Д Барокко (София) -:-
- 15 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Конкордия (София) 8 3 0 5 24:47 9
7 Барокко (София) 7 2 2 3 14:17 8
8 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 2 2 3 19:19 8
9 Спортист 2009 (Своге) 7 0 3 4 7:22 3
10 Левски (Чепинци) 8 0 1 7 11:66 1

Левски (Чепинци)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 15:00 1 кръг Д Щурче (София) 6:0
04.10.2020 13:30 2 кръг Г Гранит (Владая) 7:1
11.10.2020 13:30 3 кръг Д Спорт за всички (София) 1:0
18.10.2020 12:00 4 кръг Г ОФК София (София) 13:0
25.10.2020 12:00 5 кръг Д Ферион (София) -:-
- 6 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
- 7 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
- 8 кръг Д Сердика (София) -:-
- 9 кръг Г БАМФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Чепинци) 4 4 0 0 27:1 12
2 Ферион (София) 4 4 0 0 16:3 12
3 Гранит (Владая) 4 3 0 1 13:8 9
4 Спорт за всички (София) 4 2 0 2 9:8 6
5 Победа 2013 (София) 4 1 2 1 8:7 5

Левски (Чепинци)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:30 1 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:8
13.09.2020 17:30 2 кръг Д Барокко (София) 0:3
26.09.2020 16:00 3 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:13
04.10.2020 11:30 4 кръг Д Пирин лейдис (Благоевград) 0:5
11.10.2020 11:00 5 кръг Г Риал (Ковачевци) 0:9 Нова спорт
18.10.2020 13:00 6 кръг Д Янтра 2013 (Габрово) 3:5
24.10.2020 14:00 7 кръг Г Енко (Пловдив) 1:0
31.10.2020 13:30 8 кръг Д НСА (София) -:-
07.11.2020 13:00 9 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
14.11.2020 13:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
21.11.2020 13:00 11 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
28.11.2020 13:00 12 кръг Д ЛП Супер спорт (София) -:-
05.12.2020 13:00 13 кръг Г ЖФК Варна (Варна) -:-
- 14 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 15 кръг Г Барокко (София) -:-
- 16 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 17 кръг Г Пирин лейдис (Благоевград) -:-
- 18 кръг Д Риал (Ковачевци) -:-
- 19 кръг Г Янтра 2013 (Габрово) -:-
- 20 кръг Д Енко (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г НСА (София) -:-
- 22 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
- 25 кръг Г ЛП Супер спорт (София) -:-
- 26 кръг Д ЖФК Варна (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Барокко (София) 7 1 1 5 4:15 4
11 Севлиево лейдис (Севлиево) 7 1 1 5 5:22 4
12 Левски (Чепинци) 7 1 0 6 4:43 3
13 Енко (Пловдив) 7 1 0 6 2:22 3
14 Пълдин (Пловдив) 7 0 0 7 4:43 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 1 място
2018/2019 А ОФГ С 2 място
2017/2018 А ОФГ С 2 място
2016/2017 А ОФГ С 3 място
2015/2016 А ОФГ С 2 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Интернет страници