Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Пордим 2017 (Пордим)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Левски (Долна баня)

BGSupporters форум

Левски (Долна баня)

"А" ОФГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 17:00 1 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:2
13.09.2014 17:00 2 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:5
20.09.2014 17:00 3 кръг Д Спартак (Самоков) 1:0
28.09.2014 17:00 4 кръг Г ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 2:0
11.10.2014 16:00 5 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 0:3
19.10.2014 16:00 6 кръг Г Мътивир (Ихтиман) анл.
17.04.2015 7 кръг Д Керамик (гара Елин Пелин) 0:3
02.11.2014 15:00 8 кръг Г Мирково (Мирково) 0:2
- 9 кръг
почива
15.11.2014 15:00 10 кръг Д Рилец (Говедарци) 0:0
22.11.2014 15:00 11 кръг Г Звездец (Горна Малина) 0:3
21.03.2015 11:00 12 кръг Д Звездец (Горна Малина) 1:1
28.03.2015 15:00 13 кръг Д ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 1:2
05.04.2015 16:00 14 кръг Г Рилец (Говедарци) 0:3
19.04.2015 16:00 15 кръг Г Спартак (Самоков) 0:3
26.04.2015 16:00 16 кръг Д Мирково (Мирково) 0:3
02.05.2015 17:00 17 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:3
09.05.2015 17:00 18 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 0:3
16.05.2015 17:00 19 кръг Г Керамик (гара Елин Пелин) 0:3
23.05.2015 11:30 20 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2014/2015 А ОФГ СФ 10 място
2012/2013 А ОФГ СФ 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници