Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Левски (Егълница)

BGSupporters форум

Левски (Егълница)

"А" ОФГ Перник - подгрупа А2
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Пирин (Земен) 0:5
17.09.2017 17:00 2 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:7
24.09.2017 17:00 3 кръг Г Студена (Студена) 1:6
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Верила (Дрен) 1:0
07.10.2017 16:00 5 кръг Г Светля 2000 (Светля) 0:10
15.10.2017 10:30 6 кръг Д Вихър (Еловдол) 2:0
21.10.2017 16:00 7 кръг Г Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 0:8
- 8 кръг
почива
05.11.2017 14:00 9 кръг Д Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 4:1
12.11.2017 14:00 10 кръг Г Черногорец 1946 (Ноевци) 0:6
19.11.2017 14:00 11 кръг Д Дружба (Мещица) 1:2
11.03.2018 15:00 12 кръг Д Пирин (Земен) 3:1
17.03.2018 15:00 13 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:5
16.05.2018 18:00 14 кръг Д Студена (Студена) 1:2
01.04.2018 16:30 15 кръг Г Верила (Дрен) 1:5
09.04.2018 16:30 16 кръг Д Светля 2000 (Светля) 2:4
15.04.2018 10:30 17 кръг Г Вихър (Еловдол) 0:3
22.04.2018 16:30 18 кръг Д Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 4:1
- 19 кръг
почива
06.05.2018 18:00 20 кръг Г Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 3:0
13.05.2018 18:00 21 кръг Д Черногорец 1946 (Ноевци) 3:2
19.05.2018 18:00 22 кръг Г Дружба (Мещица) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Дружба (Мещица) 20 8 1 11 35:39 25
7 Студена (Студена) 20 7 2 11 42:54 23
8 Левски (Егълница) 20 7 0 13 28:74 21
9 Вихър (Еловдол) 20 6 0 14 25:57 18
10 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 20 4 2 14 29:60 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПК 8 място
2016/2017 А ОФГ ПК 6 място
2015/2016 А ОФГ ПК 10 място
2014/2015 А ОФГ ПК 10 място
2012/2013 А ОФГ ПК 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПК 7 място

Интернет страници