Левски (Карлово)

BGSupporters форум

Левски (Карлово)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2016 18:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:3 Диема спорт 2
13.08.2016 18:00 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
20.08.2016 18:00 3 кръг Д Ботев (Враца) 1:3
27.08.2016 18:00 4 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:2
12.09.2016 17:00 5 кръг Д ЦСКА II (София) 0:3
17.09.2016 17:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Созопол (Созопол) 0:2
02.10.2016 17:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:5
15.10.2016 16:00 9 кръг Д Несебър (Несебър) 2:3
22.10.2016 16:00 10 кръг Г Банско (Банско) 2:0
29.10.2016 15:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:1
04.11.2016 14:30 12 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:1
19.11.2016 14:30 13 кръг Г Спартак (Плевен) 0:2
26.11.2016 14:30 14 кръг Д Септември (София) 0:1
30.11.2016 14:30 15 кръг Г Поморие (Поморие) 0:1
04.12.2016 14:00 16 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:6
10.12.2016 14:00 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Ботев (Враца) 1:2
05.03.2017 15:30 19 кръг Д Ботев (Гълъбово) 0:1
12.03.2017 15:30 20 кръг Г ЦСКА II (София) 1:1
18.03.2017 15:30 21 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
01.04.2017 18:00 22 кръг Г Созопол (Созопол) 0:4
09.04.2017 17:00 23 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
14.04.2017 17:00 24 кръг Г Несебър (Несебър) 0:4
22.04.2017 17:00 25 кръг Д Банско (Банско) 2:0
02.05.2017 17:00 26 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:2
06.05.2017 18:00 27 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:4
13.05.2017 18:00 28 кръг Д Спартак (Плевен) 2:3
21.05.2017 18:00 29 кръг Г Септември (София) 1:4
27.05.2017 17:30 30 кръг Д Поморие (Поморие) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Ботев (Гълъбово) 30 9 7 14 28:39 34
13 ЦСКА II (София) 30 9 6 15 44:49 33
14 Спартак (Плевен) 30 9 6 15 44:52 33
15 Банско (Банско) 30 6 7 17 26:55 25
16 Левски (Карлово) 30 5 1 24 24:71 16
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2016 16:00 - Д Верея (Стара Загора) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2016 - Г Севлиево (Севлиево) 2:1
27.07.2016 18:00 - Д ЦСКА II (София) 2:2
03.08.2016 18:30 - Г Евроколеж (Пловдив) 2:3
07.10.2016 16:30 - Д Ботев (Пловдив) 1:3
12.10.2016 16:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
11.11.2016 15:00 - Г Ботев (Пловдив) 0:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
28.01.2017 14:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1

Левски (Карлово)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2016 14:30 1 кръг Д Палас (Рудозем) 1:1
14.11.2016 11:00 2 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:4
02.10.2016 16:00 3 кръг Г Марица (Пловдив) 1:3
06.10.2016 16:00 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
13.10.2016 15:00 5 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
20.10.2016 15:00 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:1
29.10.2016 13:00 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
03.11.2016 15:00 8 кръг Д Марица 2003 (Маноле) анл.
10.11.2016 14:00 9 кръг Г Векта (Пловдив) 0:2
24.03.2017 14:00 10 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
02.04.2017 10:30 11 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:3
06.04.2017 16:00 12 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
17.04.2017 15:00 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
20.04.2017 15:00 14 кръг Д Арда (Кърджали) анл.
01.05.2017 11:30 15 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
04.05.2017 17:00 16 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0
- 17 кръг
почива
18.05.2017 17:00 18 кръг Д Векта (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Арда 1924 (Кърджали) 16 6 3 7 18:23 21
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 16 4 3 9 17:29 15
7 Левски (Карлово) 15 4 2 9 13:30 14
8 Векта (Пловдив) 16 4 0 12 14:44 12
9 Палас (Рудозем) 16 1 3 12 10:45 6

Левски (Карлово)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
16.11.2016 15:00 2 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
21.09.2016 16:00 3 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:0
01.10.2016 10:30 4 кръг Г Вихър (Белозем) 7:1
26.11.2016 10:30 5 кръг Д Реал (Пловдив) 2:1
14.10.2016 12:15 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
21.10.2016 16:00 7 кръг Д Хисаря 2013 (Хисаря) 13:0
23.11.2016 14:30 8 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
02.11.2016 14:00 9 кръг Д Хасково (Хасково) 2:6
09.11.2016 15:00 10 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:0
20.11.2016 10:30 11 кръг Г Кричим (Кричим) 0:1
12.03.2017 10:30 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
15.03.2017 15:00 13 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:1
27.03.2017 11:00 14 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:0
29.03.2017 15:00 15 кръг Д Вихър (Белозем) 3:0
11.04.2017 10:30 16 кръг Г Реал (Пловдив) 2:2
15.04.2017 16:00 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
22.04.2017 10:30 18 кръг Г Хисаря 2013 (Хисаря) 3:0
26.04.2017 17:00 19 кръг Д Сокол (Марково) 0:1
03.05.2017 17:00 20 кръг Г Хасково (Хасково) 1:6
13.05.2017 10:30 21 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:3
20.05.2017 18:00 22 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Хасково (Хасково) 22 17 1 4 81:22 52
5 Брестник 1948 (Пловдив) 22 11 3 8 51:37 36
6 Левски (Карлово) 22 10 2 10 45:40 32
7 Юнайтед (Пловдив) 22 9 0 13 38:50 27
8 Евроколеж (Пловдив) 22 8 2 12 32:65 26

Левски (Карлово)

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
17.09.2016 10:30 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
24.09.2016 10:30 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
02.10.2016 10:30 4 кръг Г Марица (Пловдив) 1:1
08.10.2016 13:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
15.10.2016 13:00 6 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:2
22.10.2016 13:00 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
29.10.2016 11:00 8 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:5
05.11.2016 11:00 9 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
12.11.2016 13:00 10 кръг Г Поморие (Поморие) 3:0
19.11.2016 11:00 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
- 12 кръг
почива
25.03.2017 10:30 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
31.03.2017 15:00 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
08.04.2017 10:30 15 кръг Д Марица (Пловдив) 3:0
15.04.2017 13:00 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
22.04.2017 13:00 17 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:3
30.04.2017 13:00 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
06.05.2017 10:30 19 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
13.05.2017 11:00 20 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:1
20.05.2017 13:00 21 кръг Д Поморие (Поморие) 6:0
27.05.2017 11:00 22 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Бургас спорт (Бургас) 20 7 5 8 22:38 26
7 Марица (Пловдив) 20 6 5 9 26:48 23
8 Левски (Карлово) 20 5 4 11 29:38 19
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 19 5 2 12 17:52 17
10 Верея (Стара Загора) 20 2 3 15 7:63 9

Левски (Карлово)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Д Сокол (Марково) 5:0
25.09.2016 10:30 2 кръг Г Тракия 1931 (Стамболийски) 9:0
02.10.2016 10:30 3 кръг Д Труд (Труд) 5:1
09.10.2016 10:30 4 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 16:2
16.10.2016 10:30 5 кръг Д Тополово (Тополово) 3:0
23.10.2016 10:30 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:0
30.10.2016 10:30 7 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 5:0
06.11.2016 10:30 8 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:1
13.11.2016 10:30 9 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:0
25.03.2017 15:00 10 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
02.04.2017 10:30 11 кръг Д Тракия 1931 (Стамболийски) 8:0
09.04.2017 12:00 12 кръг Г Труд (Труд) 2:0
14.04.2017 10:30 13 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
23.04.2017 10:30 14 кръг Г Тополово (Тополово) 1:0
24.05.2017 10:30 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:0
07.05.2017 10:30 16 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 7:0
12.05.2017 17:00 17 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:3
21.05.2017 10:30 18 кръг Д Атлетик (Куклен) 11:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пълдин (Пловдив) 18 15 2 1 58:14 47
2 Левски (Карлово) 18 15 1 2 87:10 46
3 Сокол (Марково) 18 14 1 3 66:25 43
4 Тракия 1931 (Стамболийски) 18 10 2 6 51:39 32
5 Борислав 2009 (Първомай) 18 8 3 7 59:28 27

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:11 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 4.875 86
април 2019 6.654 77
март 2019 11.811 48
ноември 2018 10.253 58
октомври 2018 4.838 86
септември 2018 8.013 77
май 2018 6.298 76
април 2018 5.404 80
март 2018 9.066 63
ноември 2017 8.490 65
октомври 2017 14.138 39
септември 2017 10.308 59
август 2017 10.387 53
май 2017 20.279 26
април 2017 13.446 43
март 2017 9.327 60
ноември 2016 12.442 47
октомври 2016 28.250 19
септември 2016 5.534 78
август 2016 3.680 86
май 2016 7.400 66
април 2016 6.822 68
март 2016 9.835 52
ноември 2015 6.934 76
октомври 2015 5.387 80
август 2015 1.718 89
май 2015 3.728 79
април 2015 3.052 79
март 2015 2.827 81
декември 2014 7.353 69
октомври 2014 9.480 60
септември 2014 14.971 34
май 2014 4.078 86
април 2014 3.708 86
март 2014 5.626 77
ноември 2013 14.008 46
септември 2013 6.848 76
август 2013 5.350 82
май 2013 9.012 61
април 2013 15.527 41
март 2013 12.595 49
ноември 2012 12.885 47
октомври 2012 10.674 56
септември 2012 5.926 81
май 2012 11.351 53
април 2012 12.204 50
март 2012 5.327 82
ноември 2011 5.108 93
октомври 2011 8.297 77
септември 2011 8.974 77
август 2011 3.540 97
май 2011 3.200 96
април 2011 12.356 54
март 2011 9.133 73
ноември 2010 11.252 62
октомври 2010 10.385 73
септември 2010 3.946 106
август 2010 3.849 105
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници