Левски (Карлово)

BGSupporters форум

Левски (Карлово)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2016 18:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:3 Диема спорт 2
13.08.2016 18:00 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
20.08.2016 18:00 3 кръг Д Ботев (Враца) 1:3
27.08.2016 18:00 4 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:2
12.09.2016 17:00 5 кръг Д ЦСКА II (София) 0:3
17.09.2016 17:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Созопол (Созопол) 0:2
02.10.2016 17:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:5
15.10.2016 16:00 9 кръг Д Несебър (Несебър) 2:3
22.10.2016 16:00 10 кръг Г Банско (Банско) 2:0
29.10.2016 15:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:1
04.11.2016 14:30 12 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:1
19.11.2016 14:30 13 кръг Г Спартак (Плевен) 0:2
26.11.2016 14:30 14 кръг Д Септември (София) 0:1
30.11.2016 14:30 15 кръг Г Поморие (Поморие) 0:1
04.12.2016 14:00 16 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:6
10.12.2016 14:00 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Ботев (Враца) 1:2
05.03.2017 15:30 19 кръг Д Ботев (Гълъбово) 0:1
12.03.2017 15:30 20 кръг Г ЦСКА II (София) 1:1
18.03.2017 15:30 21 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
01.04.2017 18:00 22 кръг Г Созопол (Созопол) 0:4
09.04.2017 17:00 23 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
14.04.2017 17:00 24 кръг Г Несебър (Несебър) 0:4
22.04.2017 17:00 25 кръг Д Банско (Банско) 2:0
02.05.2017 17:00 26 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:2
06.05.2017 18:00 27 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:4
13.05.2017 18:00 28 кръг Д Спартак (Плевен) 2:3
21.05.2017 18:00 29 кръг Г Септември (София) 1:4
27.05.2017 17:30 30 кръг Д Поморие (Поморие) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Ботев (Гълъбово) 30 9 7 14 28:39 34
13 ЦСКА II (София) 30 9 6 15 44:49 33
14 Спартак (Плевен) 30 9 6 15 44:52 33
15 Банско (Банско) 30 6 7 17 26:55 25
16 Левски (Карлово) 30 5 1 24 24:71 16
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2016 16:00 - Д Верея (Стара Загора) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2016 - Г Севлиево (Севлиево) 2:1
27.07.2016 18:00 - Д ЦСКА II (София) 2:2
03.08.2016 18:30 - Г Евроколеж (Пловдив) 2:3
07.10.2016 16:30 - Д Ботев (Пловдив) 1:3
12.10.2016 16:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
11.11.2016 15:00 - Г Ботев (Пловдив) 0:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
28.01.2017 14:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1

Левски (Карлово)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2016 14:30 1 кръг Д Палас (Рудозем) 1:1
14.11.2016 11:00 2 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:4
02.10.2016 16:00 3 кръг Г Марица (Пловдив) 1:3
06.10.2016 16:00 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
13.10.2016 15:00 5 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
20.10.2016 15:00 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:1
29.10.2016 13:00 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
03.11.2016 15:00 8 кръг Д Марица 2003 (Маноле) анл.
10.11.2016 14:00 9 кръг Г Векта (Пловдив) 0:2
24.03.2017 14:00 10 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
02.04.2017 10:30 11 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:3
06.04.2017 16:00 12 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
17.04.2017 15:00 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
20.04.2017 15:00 14 кръг Д Арда (Кърджали) анл.
01.05.2017 11:30 15 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
04.05.2017 17:00 16 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0
- 17 кръг
почива
18.05.2017 17:00 18 кръг Д Векта (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Арда 1924 (Кърджали) 16 6 3 7 18:23 21
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 16 4 3 9 17:29 15
7 Левски (Карлово) 15 4 2 9 13:30 14
8 Векта (Пловдив) 16 4 0 12 14:44 12
9 Палас (Рудозем) 16 1 3 12 10:45 6

Левски (Карлово)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
16.11.2016 15:00 2 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
21.09.2016 16:00 3 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:0
01.10.2016 10:30 4 кръг Г Вихър (Белозем) 7:1
26.11.2016 10:30 5 кръг Д Реал (Пловдив) 2:1
14.10.2016 12:15 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
21.10.2016 16:00 7 кръг Д Хисаря 2013 (Хисаря) 13:0
23.11.2016 14:30 8 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
02.11.2016 14:00 9 кръг Д Хасково (Хасково) 2:6
09.11.2016 15:00 10 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:0
20.11.2016 10:30 11 кръг Г Кричим (Кричим) 0:1
12.03.2017 10:30 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
15.03.2017 15:00 13 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:1
27.03.2017 11:00 14 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:0
29.03.2017 15:00 15 кръг Д Вихър (Белозем) 3:0
11.04.2017 10:30 16 кръг Г Реал (Пловдив) 2:2
15.04.2017 16:00 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
22.04.2017 10:30 18 кръг Г Хисаря 2013 (Хисаря) 3:0
26.04.2017 17:00 19 кръг Д Сокол (Марково) 0:1
03.05.2017 17:00 20 кръг Г Хасково (Хасково) 1:6
13.05.2017 10:30 21 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:3
20.05.2017 18:00 22 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Хасково (Хасково) 22 17 1 4 81:22 52
5 Брестник 1948 (Пловдив) 22 11 3 8 51:37 36
6 Левски (Карлово) 22 10 2 10 45:40 32
7 Юнайтед (Пловдив) 22 9 0 13 38:50 27
8 Евроколеж (Пловдив) 22 8 2 12 32:65 26

Левски (Карлово)

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
17.09.2016 10:30 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
24.09.2016 10:30 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
02.10.2016 10:30 4 кръг Г Марица (Пловдив) 1:1
08.10.2016 13:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
15.10.2016 13:00 6 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:2
22.10.2016 13:00 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
29.10.2016 11:00 8 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:5
05.11.2016 11:00 9 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
12.11.2016 13:00 10 кръг Г Поморие (Поморие) 3:0
19.11.2016 11:00 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
- 12 кръг
почива
25.03.2017 10:30 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
31.03.2017 15:00 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
08.04.2017 10:30 15 кръг Д Марица (Пловдив) 3:0
15.04.2017 13:00 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
22.04.2017 13:00 17 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:3
30.04.2017 13:00 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
06.05.2017 10:30 19 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
13.05.2017 11:00 20 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:1
20.05.2017 13:00 21 кръг Д Поморие (Поморие) 6:0
27.05.2017 11:00 22 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Бургас спорт (Бургас) 20 7 5 8 22:38 26
7 Марица (Пловдив) 20 6 5 9 26:48 23
8 Левски (Карлово) 20 5 4 11 29:38 19
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 19 5 2 12 17:52 17
10 Верея (Стара Загора) 20 2 3 15 7:63 9

Левски (Карлово)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Д Сокол (Марково) 5:0
25.09.2016 10:30 2 кръг Г Тракия 1931 (Стамболийски) 9:0
02.10.2016 10:30 3 кръг Д Труд (Труд) 5:1
09.10.2016 10:30 4 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 16:2
16.10.2016 10:30 5 кръг Д Тополово (Тополово) 3:0
23.10.2016 10:30 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:0
30.10.2016 10:30 7 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 5:0
06.11.2016 10:30 8 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:1
13.11.2016 10:30 9 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:0
25.03.2017 15:00 10 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
02.04.2017 10:30 11 кръг Д Тракия 1931 (Стамболийски) 8:0
09.04.2017 12:00 12 кръг Г Труд (Труд) 2:0
14.04.2017 10:30 13 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
23.04.2017 10:30 14 кръг Г Тополово (Тополово) 1:0
24.05.2017 10:30 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:0
07.05.2017 10:30 16 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 7:0
12.05.2017 17:00 17 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:3
21.05.2017 10:30 18 кръг Д Атлетик (Куклен) 11:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пълдин (Пловдив) 18 15 2 1 58:14 47
2 Левски (Карлово) 18 15 1 2 87:10 46
3 Сокол (Марково) 18 14 1 3 66:25 43
4 Тракия 1931 (Стамболийски) 18 10 2 6 51:39 32
5 Борислав 2009 (Първомай) 18 8 3 7 59:28 27

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:11 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници