Левски (Карлово)

BGSupporters форум

Левски (Карлово)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
04.08.2019 18:00 1 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
11.08.2019 18:00 2 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:5
25.08.2019 18:00 4 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
08.09.2019 17:00 6 кръг Д Несебър (Несебър) 1:0
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
29.09.2019 17:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
06.10.2019 16:00 10 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 0:0
20.10.2019 16:00 12 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:0
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:4
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
09.11.2019 15:30 15 кръг Г Созопол (Созопол) 0:2
17.11.2019 14:30 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:0
24.11.2019 14:30 17 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:1
22.02.2020 14:00 18 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
29.02.2020 14:00 19 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
08.03.2020 15:00 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) анл.
14.03.2020 15:00 21 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
22.03.2020 15:00 22 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
28.03.2020 15:00 23 кръг Г Несебър (Несебър) анл.
05.04.2020 17:00 24 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
08.04.2020 17:00 25 кръг Г Карнобат (Карнобат) анл.
12.04.2020 17:00 26 кръг Д Сокол (Марково) анл.
16.04.2020 17:00 27 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) анл.
26.04.2020 17:00 28 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
03.05.2020 18:00 29 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.
10.05.2020 18:00 30 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
17.05.2020 18:00 32 кръг Д Созопол (Созопол) анл.
23.05.2020 18:00 33 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
31.05.2020 18:00 34 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Несебър (Несебър) 19 8 2 9 22:25 26
10 Борислав 2009 (Първомай) 19 7 2 10 28:33 23
11 Левски (Карлово) 19 5 6 8 18:22 21
12 Родопа Смолян (Смолян) 19 6 3 10 23:33 21
13 Атлетик (Куклен) 19 6 2 11 19:30 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
08.10.2019 16:00 - Г Гигант (Съединение) 1:7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.07.2019 18:00 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:0
17.07.2019 18:00 - Д Гигант (Съединение) 3:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 12:00 - Д Марица (Милево) 0:0
29.01.2020 14:00 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 2:4
01.02.2020 14:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 0:0
05.02.2020 13:30 - Г Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) 3:2
12.02.2020 14:00 - Г Левски /юн.ст./ (София) 1:4

Левски (Карлово)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2019 12:00 1 кръг Д АФК Хасково (Хасково) 5:2
- 2 кръг
почива
03.10.2019 16:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
10.10.2019 12:00 4 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:3
17.10.2019 15:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
01.12.2019 14:30 6 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 5:0
31.10.2019 14:00 7 кръг Д Марица (Милево) 3:0
28.11.2019 10:30 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:4
14.11.2019 14:00 9 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
11.03.2020 15:00 10 кръг Г АФК Хасково (Хасково) анл.
- 11 кръг
почива
26.03.2020 15:00 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
02.04.2020 16:00 13 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) анл.
13.04.2020 17:00 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
16.04.2020 17:00 15 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) анл.
23.04.2020 17:00 16 кръг Г Марица (Милево) анл.
30.04.2020 17:00 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
07.05.2020 18:00 18 кръг Г Сокол (Марково) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак 1947 (Пловдив) 8 5 0 3 21:15 15
3 Марица 1921 (Пловдив) 8 4 2 2 21:10 14
4 Левски (Карлово) 8 4 1 3 20:14 13
5 АФК Хасково (Хасково) 8 4 1 3 29:18 13
6 Арда 1924 (Кърджали) 8 4 0 4 16:14 12

Левски (Карлово)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2019 10:00 1 кръг Д АФК Хасково (Хасково) 0:0
13.09.2019 16:00 2 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
20.09.2019 11:00 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0
29.09.2019 10:30 4 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) 7:0
05.10.2019 10:30 5 кръг Д Атлетик (Куклен) 10:0
13.10.2019 10:30 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 13:0
19.10.2019 10:30 7 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 4:1
29.10.2019 12:00 8 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0
06.11.2019 10:30 9 кръг Г Сокол (Марково) 4:1
09.11.2019 10:30 10 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 5:0
17.11.2019 12:00 11 кръг Г Извор (Горски извор) 5:0
23.11.2019 10:30 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
30.11.2019 11:00 13 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:0
11.03.2020 15:00 14 кръг Г АФК Хасково (Хасково) анл.
07.03.2020 13:00 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
14.03.2020 10:00 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
21.03.2020 10:30 17 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) анл.
29.03.2020 10:30 18 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
04.04.2020 10:30 19 кръг Д Юнайтед (Пловдив) анл.
11.04.2020 10:30 20 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) анл.
17.04.2020 11:00 21 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) анл.
25.04.2020 10:30 22 кръг Д Сокол (Марково) анл.
03.05.2020 10:30 23 кръг Г Металик 1938 (Сопот) анл.
09.05.2020 11:00 24 кръг Д Извор (Горски извор) анл.
17.05.2020 10:30 25 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
23.05.2020 10:30 26 кръг Д Орлета (Пазарджик) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Родопа Смолян (Смолян) 13 11 0 2 56:9 33
3 Асеновец 2005 (Асеновград) 15 11 0 4 52:14 33
4 Левски (Карлово) 13 9 3 1 56:4 30
5 АФК Хасково (Хасково) 13 7 4 2 49:17 25
6 Сокол (Марково) 14 8 1 5 46:23 25

Левски (Карлово)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2019 15:15 1 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 1:3
28.09.2019 11:30 2 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 3:4
06.10.2019 15:15 3 кръг Д Беломорец (Асеновград) 7:3
13.10.2019 15:15 4 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:6
20.10.2019 15:15 5 кръг Г Пълдин (Пловдив) 4:3
16.11.2019 14:00 6 кръг Д Девин (Девин) 3:0
10.11.2019 15:15 7 кръг Г Реал (Пловдив) 2:1
22.03.2020 15:15 8 кръг Д Девин (Девин) анл.
29.03.2020 16:30 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
05.04.2020 15:15 10 кръг Д Пълдин (Пловдив) анл.
12.04.2020 15:15 11 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
- 12 кръг
почива
26.04.2020 15:15 13 кръг Д Чавдар (Пловдив) анл.
03.05.2020 16:30 14 кръг Г Реал (Пловдив) анл.
10.05.2020 15:15 15 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) анл.
16.05.2020 16:30 16 кръг Г Беломорец (Асеновград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Шипка 2018 (Асеновград) 7 4 1 2 19:11 13
4 Беломорец (Асеновград) 7 4 1 2 25:18 13
5 Левски (Карлово) 7 4 0 3 21:20 12
6 Пълдин (Пловдив) 7 3 0 4 15:13 9
7 Девин (Девин) 7 1 0 6 7:33 3

Левски (Карлово)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
21.09.2019 14:00 2 кръг Г Велд (Пловдив) 3:6
28.09.2019 14:00 3 кръг Д Лион (Пловдив) 0:0
05.10.2019 11:30 4 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 1:3
12.10.2019 10:15 5 кръг Д Беломорец (Асеновград) 2:5
19.10.2019 12:45 6 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:4
30.11.2019 12:45 7 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:1
09.11.2019 14:00 8 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:6
09.11.2019 11:30 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:6
16.11.2019 12:45 10 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 1:3
23.11.2019 14:00 11 кръг Д Родопа 1927 (Смолян) анл.
- 12 кръг
почива
21.03.2020 14:00 13 кръг Д Велд (Пловдив) анл.
28.03.2020 14:00 14 кръг Г Лион (Пловдив) анл.
04.04.2020 12:45 15 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) анл.
11.04.2020 14:00 16 кръг Г Беломорец (Асеновград) анл.
16.04.2020 11:30 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
25.04.2020 12:45 18 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) анл.
02.05.2020 10:15 19 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
09.05.2020 12:45 20 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
16.05.2020 14:00 21 кръг Д Чико Бунара (Бяга) анл.
23.05.2020 14:00 22 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК Хасково 1924 (Хасково) 9 4 1 4 23:19 13
8 Беломорец (Асеновград) 9 2 0 7 15:27 6
9 Левски (Карлово) 9 1 1 7 13:34 4
10 Лидер Пловдив (Ягодово) - 0 0 0 0:0 0
11 Брестник 1948 (Брестник) 9 0 0 9 3:44 0

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:11 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 1.408 78
октомври 2019 8.631 65
септември 2019 4.216 84
август 2019 10.338 53
май 2019 4.875 86
април 2019 6.654 77
март 2019 11.811 48
ноември 2018 10.253 58
октомври 2018 4.838 86
септември 2018 8.013 77
май 2018 6.298 76
април 2018 5.404 80
март 2018 9.066 63
ноември 2017 8.490 65
октомври 2017 14.138 39
септември 2017 10.308 59
август 2017 10.387 53
май 2017 20.279 26
април 2017 13.446 43
март 2017 9.327 60
ноември 2016 12.442 47
октомври 2016 28.250 19
септември 2016 5.534 78
август 2016 3.680 86
май 2016 7.400 66
април 2016 6.822 68
март 2016 9.835 52
ноември 2015 6.934 76
октомври 2015 5.387 80
август 2015 1.718 89
май 2015 3.728 79
април 2015 3.052 79
март 2015 2.827 81
декември 2014 7.353 69
октомври 2014 9.480 60
септември 2014 14.971 34
май 2014 4.078 86
април 2014 3.708 86
март 2014 5.626 77
ноември 2013 14.008 46
септември 2013 6.848 76
август 2013 5.350 82
май 2013 9.012 61
април 2013 15.527 41
март 2013 12.595 49
ноември 2012 12.885 47
октомври 2012 10.674 56
септември 2012 5.926 81
май 2012 11.351 53
април 2012 12.204 50
март 2012 5.327 82
ноември 2011 5.108 93
октомври 2011 8.297 77
септември 2011 8.974 77
август 2011 3.540 97
май 2011 3.200 96
април 2011 12.356 54
март 2011 9.133 73
ноември 2010 11.252 62
октомври 2010 10.385 73
септември 2010 3.946 106
август 2010 3.849 105
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници