Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Левски (Кочериново)

BGSupporters форум

Левски (Кочериново)

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Ботев (Бобошево) 4:2
05.11.2016 10:30 2 кръг Г Горица (Овчарци) 6:1
25.09.2016 3 кръг Д Сокол 2015 (Самораново) 2:4
02.10.2016 4 кръг Д Мусала (Рила) 5:0
09.10.2016 5 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 1:0
16.10.2016 6 кръг Д Рилец 1948 (Ресилово) 3:0
23.10.2016 7 кръг Г Славия 2000 (Яхиново) 1:2
30.10.2016 8 кръг Д Ботев 2009 (Джерман) 7:1
12.11.2016 15:00 9 кръг Г Ива (Боровец) 3:0
12.03.2017 15:00 10 кръг Г Ботев (Бобошево) 6:2
19.03.2017 10:30 11 кръг Д Горица (Овчарци) 7:0
02.04.2017 16:00 12 кръг Г Сокол 2015 (Самораново) 4:2
15.04.2017 16:00 13 кръг Г Мусала (Рила) 2:0
23.04.2017 10:30 14 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 4:3
30.04.2017 10:30 15 кръг Г Рилец 1948 (Ресилово) 4:1
07.05.2017 17:00 16 кръг Д Славия 2000 (Яхиново) 3:0
14.05.2017 10:30 17 кръг Г Ботев 2009 (Джерман) 8:0
21.05.2017 10:30 18 кръг Д Ива (Боровец) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Кочериново) 18 16 0 2 73:18 48
2 Сокол 2015 (Самораново) 18 11 2 5 49:30 35
3 Славия 2000 (Яхиново) 18 11 1 6 44:29 34
4 Ботев (Бобошево) 18 10 3 5 49:39 33
5 Горица (Овчарци) 18 10 1 7 46:43 31
"А" ОГ Кюстендил - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
28.05.2017 17:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 3:3

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ КН 2 място
2018/2019 А ОФГ КН 2 място
2017/2018 А ОФГ КН 1 място
2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 3 място
2014/2015 А ОФГ КН 3 място
2012/2013 А ОФГ КН 7 място

Интернет страници