Левски (Лясковец)

BGSupporters форум

Левски (Лясковец)

Северна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.1963 17:30 1 кръг Г Добруджа (Толбухин) 0:3
28.08.1963 17:30 2 кръг Д Панайот Волов (Коларовград) 2:0
01.09.1963 17:00 3 кръг Г Христо Кърпачев (Ловеч) 0:4
08.09.1963 17:00 4 кръг Д Ботев (Враца) 1:1
15.09.1963 17:00 5 кръг Г Чавдар (Бяла Слатина) 1:4
22.09.1963 16:30 6 кръг Д Светкавица (Търговище) 3:2
29.09.1963 16:30 7 кръг Г Етър (Търново) 1:5
13.10.1963 16:00 8 кръг Д Димитър Ватев (Белослав) 3:2
20.10.1963 16:00 9 кръг Г Септемврийска слава (Михайловград) 0:3
27.10.1963 15:00 10 кръг Д Чардафон (Габрово) 0:2
03.11.1963 15:00 11 кръг Г Бенковски (Видин) 0:5
10.11.1963 15:00 12 кръг Д Академик (Свищов) 4:3
19.11.1963 15:00 13 кръг Г Септември (София) 1:4
24.11.1963 15:00 14 кръг Г Стамо Костов (Попово) 0:3
30.11.1963 14:30 15 кръг Д Гигант (Белене) 1:1
08.12.1963 14:30 16 кръг Г Спартак (Койнаре) 0:1
12.12.1963 14:30 17 кръг Д Лудогорец (Разград) 1:1
11.03.1964 16:30 18 кръг Д Добруджа (Толбухин) 2:3
17.03.1964 16:30 19 кръг Г Панайот Волов (Коларовград) 0:0
25.03.1964 16:30 20 кръг Д Христо Кърпачев (Ловеч) 1:1
30.03.1964 17:00 21 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
09.04.1964 17:00 22 кръг Д Чавдар (Бяла Слатина) 3:2
15.04.1964 17:00 23 кръг Г Светкавица (Търговище) 0:2
22.04.1964 17:30 24 кръг Д Етър (Търново) 1:1
26.04.1964 17:30 25 кръг Г Димитър Ватев (Белослав) 0:1
06.05.1964 17:30 26 кръг Д Септемврийска слава (Михайловград) 2:1
10.05.1964 18:00 27 кръг Г Чардафон (Габрово) 1:1
16.05.1964 18:00 28 кръг Д Бенковски (Видин) 0:0
24.05.1964 18:00 29 кръг Г Академик (Свищов) 0:2
31.05.1964 18:00 30 кръг Д Септември (София) 2:1
06.06.1964 18:00 31 кръг Д Стамо Костов (Попово) 5:0
14.06.1964 18:00 32 кръг Г Гигант (Белене) 2:1
20.06.1964 18:00 33 кръг Д Спартак (Койнаре) 1:0
27.06.1964 18:15 34 кръг Г Лудогорец (Разград) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Бенковски (Видин) 34 13 3 18 43:49 29
13 Панайот Волов (Коларовград) 34 10 9 15 43:50 29
14 Левски (Лясковец) 34 10 9 15 41:66 29
15 Академик (Свищов) 34 12 4 18 57:70 28
16 Димитър Ватев (Белослав) 34 10 6 18 30:54 26

Левски (Лясковец)

Търновска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ангел Кънчев (Трявна) 18 4 5 9 22:55 13
7 Локомотив (Дряново) 18 4 4 10 17:35 12
8 Академик (Свищов) 18 3 6 9 23:48 12
9 Левски (Лясковец) 18 3 4 11 16:44 10
12 Раковски (Севлиево) 18 2 5 11 10:47 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ВТ 7 място
2018/2019 А ОФГ ВТ 4 място
2017/2018 А ОФГ ВТ 3 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 4 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 6 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 5 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 4 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 10 място
1963/1964 "Б" група 14 място
1962/1963 ЗФГ 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници