Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Батак (Батак)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2006 (Бенковски)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Ком 98 (Годеч)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Обеля (кв.Обеля, София)

Одесос (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 1929 (Шумен)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Левски 2000 (Русе)

BGSupporters форум

Левски 2000 (Русе)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Д Бенковски (Бяла) 4:4
24.09.2016 11:30 2 кръг Д Локомотив (Русе) 2:2
01.10.2016 11:00 3 кръг Г Вихър (Завет) 6:1
08.10.2016 11:30 4 кръг Д Две могили (Две могили) 4:4
15.10.2016 11:30 5 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:4
22.10.2016 11:30 6 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 5:2
29.10.2016 11:30 7 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 1:3
05.11.2016 11:30 8 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:4
12.11.2016 11:30 9 кръг Г Локомотив (Русе) 2:1
19.11.2016 11:00 10 кръг Д Вихър (Завет) 3:2
18.03.2017 11:30 11 кръг Г Две могили (Две могили) 2:2
25.03.2017 11:30 12 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 4:0
01.04.2017 11:30 13 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 3:2
08.04.2017 11:30 14 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 5:1
18.04.2017 11:30 15 кръг Д Бенковски (Бяла) 3:4
22.04.2017 11:30 16 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
29.04.2017 11:00 17 кръг Г Вихър (Завет) -:-
06.05.2017 11:30 18 кръг Д Две могили (Две могили) -:-
13.05.2017 11:30 19 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) -:-
20.05.2017 11:30 20 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) -:-
27.05.2017 11:30 21 кръг Г Черноломец 04 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кубрат 2007 (Кубрат) 15 11 2 2 52:14 35
2 Две могили (Две могили) 15 9 2 4 49:20 29
3 Бенковски (Бяла) 15 9 2 4 59:39 29
4 Левски 2000 (Русе) 15 7 4 4 45:36 25
5 Черноломец 04 (Попово) 15 5 3 7 28:33 18
6 Локомотив (Русе) 15 4 4 7 28:21 16
7 Бенковски 2016 (Исперих) 15 3 1 11 19:48 10
8 Вихър (Завет) 15 3 0 12 16:85 9

Левски 2000 (Русе)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Д Бенковски (Бяла) 12:1
24.09.2016 10:00 2 кръг Д Локомотив (Русе) 2:0
- 3 кръг
почива
08.10.2016 10:00 4 кръг Д Две могили (Две могили) 0:2
15.10.2016 10:00 5 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:0
22.10.2016 10:00 6 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 8:7
29.10.2016 10:00 7 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 6:1
05.11.2016 10:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла) 9:2
12.11.2016 10:00 9 кръг Г Локомотив (Русе) 7:2
- 10 кръг
почива
18.03.2017 10:00 11 кръг Г Две могили (Две могили) 1:3
25.03.2017 10:00 12 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 3:2
01.04.2017 10:00 13 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 6:3
08.04.2017 10:00 14 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 9:1
18.04.2017 10:00 15 кръг Д Бенковски (Бяла) 5:3
22.04.2017 10:00 16 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 17 кръг
почива
06.05.2017 10:00 18 кръг Д Две могили (Две могили) -:-
13.05.2017 10:00 19 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) -:-
20.05.2017 10:00 20 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) -:-
27.05.2017 10:00 21 кръг Г Черноломец 04 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 13 10 1 2 68:27 31
2 Кубрат 2007 (Кубрат) 13 7 2 4 46:16 23
3 Две могили (Две могили) 13 7 1 5 36:23 22
4 Бенковски 2016 (Исперих) 12 7 0 5 40:35 21
5 Локомотив (Русе) 13 5 0 8 38:31 15
6 Черноломец 04 (Попово) 13 4 1 8 21:58 13
7 Бенковски (Бяла) 13 2 1 10 28:87 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници