Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Левски 2000 (Русе)

BGSupporters форум

Левски 2000 (Русе)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Д Бенковски (Бяла) 4:4
24.09.2016 11:30 2 кръг Д Локомотив (Русе) 2:2
01.10.2016 11:00 3 кръг Г Вихър (Завет) 6:1
08.10.2016 11:30 4 кръг Д Две могили (Две могили) 4:4
15.10.2016 11:30 5 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:4
22.10.2016 11:30 6 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 5:2
29.10.2016 11:30 7 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 1:3
05.11.2016 11:30 8 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:4
12.11.2016 11:30 9 кръг Г Локомотив (Русе) 2:1
19.11.2016 11:00 10 кръг Д Вихър (Завет) 3:2
18.03.2017 11:30 11 кръг Г Две могили (Две могили) 2:2
25.03.2017 11:30 12 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 4:0
01.04.2017 11:30 13 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 3:2
08.04.2017 11:30 14 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 5:0
18.04.2017 11:30 15 кръг Д Бенковски (Бяла) 3:4
22.04.2017 11:30 16 кръг Д Локомотив (Русе) 2:3
29.04.2017 11:00 17 кръг Г Вихър (Завет) 5:0
06.05.2017 11:30 18 кръг Д Две могили (Две могили) 5:3
13.05.2017 11:30 19 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
20.05.2017 11:30 20 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 3:0
27.05.2017 11:30 21 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Две могили (Две могили) 21 15 2 4 82:23 47
3 Бенковски (Бяла) 21 12 2 7 71:56 38
4 Левски 2000 (Русе) 21 11 4 6 64:46 37
5 Локомотив (Русе) 21 7 4 10 39:32 25
6 Черноломец 04 (Попово) 21 7 3 11 34:47 24

Левски 2000 (Русе)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Д Бенковски (Бяла) 12:1
24.09.2016 10:00 2 кръг Д Локомотив (Русе) 2:0
- 3 кръг
почива
08.10.2016 10:00 4 кръг Д Две могили (Две могили) 0:2
15.10.2016 10:00 5 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:0
22.10.2016 10:00 6 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 8:7
29.10.2016 10:00 7 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 6:1
05.11.2016 10:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла) 9:2
12.11.2016 10:00 9 кръг Г Локомотив (Русе) 7:2
- 10 кръг
почива
18.03.2017 10:00 11 кръг Г Две могили (Две могили) 1:3
25.03.2017 10:00 12 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 3:2
01.04.2017 10:00 13 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 6:3
08.04.2017 10:00 14 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 15:1
18.04.2017 10:00 15 кръг Д Бенковски (Бяла) 5:3
22.04.2017 10:00 16 кръг Д Локомотив (Русе) 4:4
- 17 кръг
почива
06.05.2017 10:00 18 кръг Д Две могили (Две могили) 3:1
13.05.2017 10:00 19 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
20.05.2017 10:00 20 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 9:1
27.05.2017 10:00 21 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 18 13 2 3 96:36 41
2 Кубрат 2007 (Кубрат) 18 11 2 5 67:20 35
3 Бенковски 2016 (Исперих) 18 11 0 7 64:54 33
4 Две могили (Две могили) 18 9 1 8 60:35 28
5 Локомотив (Русе) 18 8 1 9 59:41 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници