Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Левски 2000 (Русе)

BGSupporters форум

Левски 2000 (Русе)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:30 1 кръг Г Две могили (Две могили) 2:1
- 2 кръг
почива
07.10.2017 11:30 3 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:2
14.10.2017 11:30 4 кръг Д Бенковски (Бяла) 9:0
21.10.2017 11:30 5 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:0
- 6 кръг
почива
04.11.2017 11:30 7 кръг Д Локомотив (Русе) 6:2
11.11.2017 11:30 8 кръг Д Две могили (Две могили) 7:1
- 9 кръг
почива
25.11.2017 11:30 10 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 4:1
17.03.2018 11:30 11 кръг Г Бенковски (Бяла) 4:0
31.03.2018 11:30 12 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 5:1
- 13 кръг
почива
14.04.2018 11:30 14 кръг Г Локомотив (Русе) 2:1
21.04.2018 11:30 15 кръг Г Две могили (Две могили) 2:0
- 16 кръг
почива
05.05.2018 11:30 17 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:1
12.05.2018 11:30 18 кръг Д Бенковски (Бяла) 3:0
19.05.2018 11:30 19 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:3
- 20 кръг
почива
02.06.2018 11:30 21 кръг Д Локомотив (Русе) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 15 12 0 3 50:15 36
2 Кубрат 2016 (Кубрат) 15 10 2 3 53:20 32
3 Локомотив (Русе) 15 9 2 4 48:26 29
4 Бенковски (Бяла) 15 7 1 7 35:44 22
5 Две могили (Две могили) 15 2 1 12 16:56 7

Левски 2000 (Русе)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:00 1 кръг Г Две могили (Две могили) 0:2
30.09.2017 11:00 2 кръг Д Аристон (Русе) 0:6
07.10.2017 10:00 3 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:8
14.10.2017 10:00 4 кръг Д Бенковски (Бяла) 2:5
21.10.2017 10:00 5 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:3
- 6 кръг
почива
04.11.2017 10:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 1:5
11.11.2017 10:00 8 кръг Д Две могили (Две могили) 1:1
18.11.2017 11:00 9 кръг Г Аристон (Русе) 0:7
25.11.2017 10:00 10 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:6
17.03.2018 10:00 11 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:8
31.03.2018 10:00 12 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:4
- 13 кръг
почива
14.04.2018 10:00 14 кръг Г Локомотив (Русе) 1:5
21.04.2018 10:00 15 кръг Г Две могили (Две могили) 0:4
28.04.2018 11:00 16 кръг Д Аристон (Русе) 1:8
05.05.2018 10:00 17 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:6
12.05.2018 10:00 18 кръг Д Бенковски (Бяла) 0:4
19.05.2018 10:00 19 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:3
- 20 кръг
почива
02.06.2018 10:00 21 кръг Д Локомотив (Русе) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бенковски (Бяла) 18 11 1 6 52:37 34
4 Локомотив (Русе) 18 9 1 8 37:50 28
5 Черноломец 1919 (Попово) 18 8 1 9 37:51 25
6 Две могили (Две могили) 18 2 2 14 15:63 8
7 Левски 2000 (Русе) 18 0 1 17 10:90 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници