Левски 2007 (Долна баня)

BGSupporters форум

Левски 2007 (Долна баня)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:30 1 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 5:0
15.09.2019 17:00 2 кръг Г Звездец (Горна Малина) 2:0
22.09.2019 17:00 3 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 1:0
29.09.2019 17:00 4 кръг Г Спортист (Нови хан) 0:2
06.10.2019 16:00 5 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:0
12.10.2019 16:00 6 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 1:1
20.10.2019 16:00 7 кръг Д Рилец (Говедарци) 2:2
16.11.2019 14:00 8 кръг Г Ракитин (Трудовец) 0:2
10.11.2019 15:00 9 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 7:1
- 10 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 11 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 12 кръг Г Мътивир (Ихтиман) -:-
- 13 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
- 14 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 15 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 16 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
- 17 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 18 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ракитин (Трудовец) 9 7 0 2 32:9 21
4 Бенковски (гр.Костенец) 9 6 1 2 22:11 19
5 Левски 2007 (Долна баня) 9 5 2 2 20:8 17
6 Пирдоп (Пирдоп) 9 3 1 5 17:38 10
7 Спортист (Нови хан) 9 2 3 4 22:23 9

Левски 2007 (Долна баня)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
21.09.2019 11:00 2 кръг Д Звездец (Горна Малина) 3:0
28.09.2019 16:00 3 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 8:1
06.10.2019 11:00 4 кръг Д Ракитин (Трудовец) 8:0
12.10.2019 11:00 5 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:0
отложен 6 кръг Д Драгоман (Драгоман) -:-
отложен 7 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 8 кръг
почива
16.11.2019 11:00 9 кръг Г Звездец (Горна Малина) анл.
23.11.2019 11:00 10 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
- 11 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
- 12 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 13 кръг Г Драгоман (Драгоман) -:-
- 14 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски (гр.Костенец) 6 6 0 0 52:7 18
2 Средногорец 2016 (Златица) 7 5 0 2 40:9 15
3 Левски 2007 (Долна баня) 4 4 0 0 20:1 12
4 Ракитин (Трудовец) 8 2 1 5 15:44 7
5 Пирдоп (Пирдоп) 8 2 1 5 24:38 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 5 място
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ СФ 10 място
2012/2013 А ОФГ СФ 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници