Левски 2007 (Левски)

BGSupporters форум

Левски 2007 (Левски)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Ком (Берковица) 5:1
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Павликени (Павликени) 1:0
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Вихър (Славяново) 1:0
04.09.2016 17:00 4 кръг Г Ювентус (Малчика) 3:1
11.09.2016 17:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:0
18.09.2016 17:00 6 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 2:1
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:0
02.10.2016 16:00 8 кръг Г Академик (Свищов) 0:0
09.10.2016 16:00 9 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
16.10.2016 16:00 10 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:1
- 11 кръг
почива
30.10.2016 14:30 12 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:0
04.11.2016 14:30 13 кръг Г Кариана (Ерден) 0:4
11.11.2016 14:30 14 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 5:0
20.11.2016 14:30 15 кръг Г Трявна (Трявна) 2:1
05.03.2017 14:30 16 кръг Г Ком (Берковица) 6:0
12.03.2017 14:30 17 кръг Д Павликени (Павликени) 2:0
19.03.2017 14:30 18 кръг Г Вихър (Славяново) 0:1
24.03.2017 14:30 19 кръг Д Ювентус (Малчика) 4:1
02.04.2017 17:00 20 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:1
09.04.2017 17:00 21 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:0
14.04.2017 17:00 22 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:4
23.04.2017 17:00 23 кръг Д Академик (Свищов) 1:0
30.04.2017 17:00 24 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:3
07.05.2017 18:00 25 кръг Д Партизан (Червен бряг) 4:0
- 26 кръг
почива
17.05.2017 18:00 27 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:1
21.05.2017 18:00 28 кръг Д Кариана (Ерден) 0:3
28.05.2017 18:00 29 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:2
04.06.2017 18:00 30 кръг Д Трявна (Трявна) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Кариана (Ерден) 28 21 4 3 90:18 67
3 Севлиево (Севлиево) 28 18 4 6 69:33 58
4 Левски 2007 (Левски) 28 17 4 7 50:26 55
5 Бдин 1923 (Видин) 28 16 4 8 82:33 52
6 Вихър (Славяново) 28 15 5 8 70:29 50
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
14.09.2016 16:00 - Д Ювентус (Малчика) 4:2
Област Плевен / Втори кръг
- -
почива
Област Плевен / Финал
05.10.2016 15:00 - Г Вихър (Славяново) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.10.2016 16:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:2

Левски 2007 (Левски)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2016 16:00 1 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:2
14.11.2016 14:30 2 кръг Г Трявна (Трявна) 0:16
07.10.2016 3 кръг Д Павликени (Павликени) 3:2
13.10.2016 4 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) 1:8
20.10.2016 5 кръг Д Вихър (Славяново) 4:0
27.10.2016 6 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 1:4
03.11.2016 7 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 2:3
10.11.2016 8 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:6
17.11.2016 9 кръг Д Гигант (Белене) 7:0
24.03.2017 14:00 10 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:3
26.03.2017 14:00 11 кръг Д Трявна (Трявна) 0:3
31.03.2017 14:00 12 кръг Г Павликени (Павликени) 1:3
06.04.2017 15:00 13 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) 5:1
13.04.2017 15:00 14 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
19.04.2017 15:00 15 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) 3:3
27.04.2017 15:00 16 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:8
04.05.2017 16:00 17 кръг Д Ювентус (Малчика) 9:1
11.05.2017 16:00 18 кръг Г Гигант (Белене) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Партизан (Червен бряг) 18 6 4 8 37:47 22
7 Ювентус (Малчика) 18 7 0 11 41:64 21
8 Левски 2007 (Левски) 18 6 2 10 43:65 20
9 Ботев 1921 (Златарица) 18 5 2 11 36:55 17
10 Гигант (Белене) 18 0 1 17 8:80 1

Левски 2007 (Левски)

ДПГ13: Плевен - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 11:00 1 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 8:0
- 2 кръг
почива
02.10.2016 11:00 3 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 2:2
09.10.2016 11:00 4 кръг Г Спартак (Плевен) 4:0
16.10.2016 11:00 5 кръг Д Чавдар (Троян) 9:2
23.10.2016 11:00 6 кръг Д Гунди (Плевен) 8:1
30.10.2016 11:00 7 кръг Г Бенковски (Тетевен) 6:2
02.04.2017 11:00 8 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 11:1
- 9 кръг
почива
21.05.2017 11:00 10 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:2
23.04.2017 11:00 11 кръг Д Спартак (Плевен) 5:3
30.04.2017 11:00 12 кръг Г Чавдар (Троян) 9:1
07.05.2017 11:00 13 кръг Г Гунди (Плевен) 3:0
14.05.2017 11:00 14 кръг Д Бенковски (Тетевен) 8:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1919 (Плевен) 12 11 1 0 90:3 34
2 Левски 2007 (Левски) 12 10 1 1 73:15 31
3 Спартак (Плевен) 12 7 0 5 32:26 21
4 Чавдар (Троян) 12 6 0 6 28:48 18
5 Бенковски (Тетевен) 12 5 0 7 31:50 15

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 2.090 94
април 2019 12.618 48
март 2019 6.923 75
ноември 2018 3.797 94
октомври 2018 1.563 95
септември 2018 3.506 87
май 2018 7.632 70
април 2018 10.233 55
март 2018 6.181 80
ноември 2017 5.321 81
октомври 2017 15.685 32
септември 2017 11.052 53
август 2017 5.726 80
май 2017 7.188 72
април 2017 7.835 68
март 2017 7.562 70
ноември 2016 15.353 34
октомври 2016 9.146 59
септември 2016 11.252 53
август 2016 14.548 32
май 2016 9.065 51
април 2016 6.806 69
март 2016 7.779 63
ноември 2015 8.071 66
октомври 2015 9.644 51
август 2015 8.035 60
май 2015 11.465 45
април 2015 9.276 54
март 2015 8.111 60
декември 2014 14.698 32
октомври 2014 7.346 74
септември 2014 12.266 42
май 2014 11.687 54
април 2014 4.386 83
март 2014 1.815 92
ноември 2013 13.116 52
септември 2013 4.895 84
август 2013 3.449 86
май 2013 3.860 79
април 2013 12.321 48
март 2013 7.979 67
ноември 2012 11.384 53
октомври 2012 9.327 64
септември 2012 9.793 64
май 2012 6.998 82
април 2012 2.168 92
март 2012 2.318 92
ноември 2011 3.674 99
октомври 2011 3.370 99
септември 2011 2.468 103
август 2011 1.784 102
май 2011 6.938 86
април 2011 3.877 99
март 2011 1.787 105
ноември 2010 10.693 69
октомври 2010 9.587 78
септември 2010 5.289 99
август 2010 9.576 77
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници