Левски 2007 (Левски)

BGSupporters форум

Левски 2007 (Левски)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Ботев (Луковит) 1:2
20.08.2017 18:00 2 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 2:1
27.08.2017 18:00 3 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:3
03.09.2017 17:00 4 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
10.09.2017 17:00 5 кръг Г Академик (Свищов) 4:3
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:2
24.09.2017 17:00 7 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 2:0
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Спартак (Плевен) 2:1
08.10.2017 16:00 9 кръг Д Павликени (Павликени) 1:0
15.10.2017 16:00 10 кръг Г Трявна (Трявна) 2:1
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:0
29.10.2017 14:30 12 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:1
05.11.2017 14:30 13 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:1
12.11.2017 14:30 14 кръг Г Вихър (Славяново) 1:1
18.11.2017 14:30 15 кръг Д Кариана (Ерден) 1:3
11.03.2018 14:30 16 кръг Д Ботев (Луковит) 3:1
18.03.2018 14:30 17 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 0:1
10.04.2018 17:00 18 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:0
01.04.2018 17:00 19 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0
06.04.2018 17:00 20 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
15.04.2018 17:00 21 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
22.04.2018 17:00 22 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:2
26.04.2018 17:00 23 кръг Д Спартак (Плевен) 1:1
29.04.2018 17:00 24 кръг Г Павликени (Павликени) 1:3
05.05.2018 18:00 25 кръг Д Трявна (Трявна) 2:1
10.05.2018 18:00 26 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:0
13.05.2018 18:00 27 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
20.05.2018 18:00 28 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:1
27.05.2018 18:00 29 кръг Д Вихър (Славяново) 2:2
03.06.2018 19:00 30 кръг Г Кариана (Ерден) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Бдин 1923 (Видин) 30 16 5 9 57:33 53
5 Първа атомна (Козлодуй) 30 15 7 8 45:29 52
6 Левски 2007 (Левски) 30 13 7 10 42:40 46
7 Янтра Габрово (Габрово) 30 13 4 13 60:39 43
8 Спартак (Плевен) 30 10 9 11 39:46 39
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
- -
почива
Област Плевен / 1/2 финали
30.08.2017 18:00 - Д Вихър (Славяново) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 10:00 - Г Спартак (Плевен) 2:2
19.07.2017 18:00 - Г Павликени (Павликени) 1:0
23.07.2017 18:00 - Г Мизия 2005 (Кнежа) 3:2
29.07.2017 18:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) анл.
05.08.2017 18:00 - Г Вихър (Славяново) 0:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 11:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
27.01.2018 14:00 - Г Павликени (Павликени) 1:2
10.02.2018 14:00 - Г Партизан (Червен бряг) 2:3

Левски 2007 (Левски)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2017 16:00 1 кръг Д Олимпик 2000 (Тетевен) 3:0
21.09.2017 16:00 2 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 4:1
28.09.2017 16:00 3 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 2:6
05.10.2017 14:00 4 кръг Д Вихър (Славяново) 2:7
12.10.2017 14:00 5 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:12
19.10.2017 14:00 6 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:10
26.10.2017 14:00 7 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) 1:9
02.11.2017 14:00 8 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:5
09.11.2017 14:00 9 кръг Г Ботев (Луковит) 0:8
15.03.2018 15:00 10 кръг Г Олимпик 2000 (Тетевен) 3:0
01.04.2018 16:00 11 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:6
29.03.2018 15:00 12 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 0:0
05.04.2018 16:00 13 кръг Г Вихър (Славяново) 3:4
12.04.2018 16:00 14 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:3
19.04.2018 16:00 15 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:7
26.04.2018 16:00 16 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 5:6
03.05.2018 16:00 17 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:9
10.05.2018 16:00 18 кръг Д Ботев (Луковит) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив 1927 (Дряново) 18 6 3 9 36:49 21
7 Ботев (Луковит) 18 6 1 11 50:67 19
8 Мизия 2005 (Кнежа) 18 5 1 12 35:82 16
9 Левски 2007 (Левски) 18 4 1 13 35:95 13
10 Олимпик 2000 (Тетевен) 18 3 1 14 28:58 10

Левски 2007 (Левски)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
13.09.2017 15:00 2 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:6
16.09.2017 10:30 3 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:7
- 4 кръг
почива
30.09.2017 10:30 5 кръг Д Павликени (Павликени) 2:2
07.10.2017 10:30 6 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:1
14.10.2017 10:30 7 кръг Д Гигант (Белене) 8:0
- 8 кръг
почива
21.10.2017 10:30 9 кръг Д Спартак (Плевен) 1:2
28.10.2017 10:30 10 кръг Г Академик (Свищов) 1:5
01.11.2017 10:30 11 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 8:0
04.11.2017 10:30 12 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:6
11.11.2017 10:30 13 кръг Д Трявна (Трявна) 4:0
18.11.2017 10:30 14 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:14
25.11.2017 10:30 15 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 3:1
02.12.2017 10:30 16 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3
- 17 кръг
почива
- 18 кръг
почива
10.03.2018 10:30 19 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:2
17.03.2018 10:30 20 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
- 21 кръг
почива
29.05.2018 15:00 22 кръг Г Павликени (Павликени) 3:1
31.03.2018 10:30 23 кръг Д Севлиево (Севлиево) 4:0
07.04.2018 10:30 24 кръг Г Гигант (Белене) 8:1
- 25 кръг
почива
17.04.2018 15:00 26 кръг Г Спартак (Плевен) 1:8
21.04.2018 10:30 27 кръг Д Академик (Свищов) 1:5
28.04.2018 10:30 28 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 3:3
05.05.2018 10:30 29 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 5:2
12.05.2018 10:30 30 кръг Г Трявна (Трявна) 3:3
15.05.2018 15:00 31 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:6
19.05.2018 10:30 32 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 2:5
26.05.2018 10:30 33 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:2
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Белица 2017 (Килифарево) 26 13 1 12 73:49 40
8 Академик (Свищов) 26 11 1 14 49:75 34
9 Левски 2007 (Левски) 26 10 3 13 66:89 33
10 Павликени (Павликени) 26 10 2 14 56:82 32
11 Трявна (Трявна) 26 8 3 15 42:89 27

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници