Левски 2007 (Левски)

BGSupporters форум

Левски 2007 (Левски)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:2
19.08.2018 18:00 2 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:0
26.08.2018 18:00 3 кръг Г Ботев (Луковит) 0:4
02.09.2018 17:00 4 кръг Д Павликени (Павликени) 1:3
09.09.2018 17:00 5 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:2
16.09.2018 17:00 6 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:4
23.09.2018 17:00 7 кръг Д Трявна (Трявна) 0:1
24.10.2018 16:00 8 кръг Г Академик (Свищов) 0:5
07.10.2018 16:00 9 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:7
11.10.2018 16:00 10 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:7
14.10.2018 16:00 11 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:3
21.10.2018 16:00 12 кръг Г Вихър (Славяново) 0:1
28.10.2018 14:30 13 кръг Д Ком (Берковица) 0:1
04.11.2018 14:30 14 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:3
11.11.2018 14:30 15 кръг Д Спартак (Плевен) 0:2
13.03.2019 14:30 16 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
03.03.2019 14:30 17 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:4
10.03.2019 14:30 18 кръг Д Ботев (Луковит) 2:1
17.03.2019 14:30 19 кръг Г Павликени (Павликени) 1:3
24.03.2019 14:30 20 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:2
31.03.2019 16:00 21 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:1
07.04.2019 17:00 22 кръг Г Трявна (Трявна) 4:2
14.04.2019 17:00 23 кръг Д Академик (Свищов) 3:1
21.04.2019 17:00 24 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 2:4
26.04.2019 17:00 25 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
05.05.2019 18:00 26 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
12.05.2019 18:00 27 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
19.05.2019 18:00 28 кръг Г Ком (Берковица) -:-
25.05.2019 18:00 29 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
02.06.2019 18:00 30 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Първа атомна (Козлодуй) 24 9 2 13 43:39 29
13 Трявна (Трявна) 24 5 6 13 22:45 21
14 Левски 2007 (Левски) 24 6 1 17 25:64 19
15 Локомотив 1927 (Дряново) 24 5 2 17 25:54 17
16 Янтра (Полски Тръмбеш) 24 5 2 17 22:61 17
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
12.09.2018 17:30 - Д Вихър (Славяново) 8:0
Област Плевен / Втори кръг
- -
почива
Област Плевен / Финал
03.10.2018 16:00 - Д Партизан (Червен бряг) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2019 14:00 - Д Павликени (Павликени) 1:1
02.02.2019 14:00 - Д Академик (Свищов) 2:3
16.02.2019 14:00 - Г Академик (Свищов) 1:1

Левски 2007 (Левски)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2018 16:00 1 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 5:2
21.09.2018 16:00 2 кръг Г Вихър (Славяново) 3:5
28.09.2018 16:00 3 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:7
05.10.2018 15:00 4 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:3
12.10.2018 15:00 5 кръг Д Трявна (Трявна) 6:3
19.10.2018 15:00 6 кръг Д Академик (Свищов) 2:8
26.10.2018 15:00 7 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:7
02.11.2018 15:00 8 кръг Д Ботев (Луковит) 6:1
09.11.2018 15:00 9 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:8
15.03.2019 14:30 10 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) -:-
22.03.2019 14:30 11 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
29.03.2019 14:30 12 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
05.04.2019 15:00 13 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
12.04.2019 15:00 14 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
19.04.2019 15:00 15 кръг Г Академик (Свищов) -:-
26.04.2019 15:00 16 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
03.05.2019 15:30 17 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
10.05.2019 15:30 18 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Трявна (Трявна) 9 4 1 4 19:21 13
6 Партизан (Червен бряг) 10 4 1 5 28:25 13
7 Левски 2007 (Левски) 9 4 0 5 31:44 12
8 Пордим 2017 (Пордим) 9 3 1 5 18:27 10
9 Ботев (Луковит) 9 1 0 8 8:52 3

Левски 2007 (Левски)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 10:30 1 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 4:7
11.09.2018 15:00 2 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 4:2
15.09.2018 10:30 3 кръг Д Академик (Свищов) 4:2
22.09.2018 10:30 4 кръг Г Трявна (Трявна) 1:1
29.09.2018 10:30 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
06.10.2018 10:30 6 кръг Г Спартак (Плевен) 5:1
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
20.10.2018 10:30 9 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:3
- 10 кръг
почива
03.11.2018 10:30 11 кръг Г Павликени (Павликени) 3:0
10.11.2018 10:30 12 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 10:0
13.11.2018 13:00 13 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:4
- 14 кръг
почива
24.11.2018 10:30 15 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 5:0
02.03.2019 10:30 16 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
09.03.2019 10:30 17 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:5
16.03.2019 10:30 18 кръг Г Академик (Свищов) 8:0
23.03.2019 10:30 19 кръг Д Трявна (Трявна) 6:1
10.04.2019 15:00 20 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:10
06.04.2019 10:30 21 кръг Д Спартак (Плевен) 3:1
- 22 кръг
почива
- 23 кръг
почива
20.04.2019 10:30 24 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 3:1
- 25 кръг
почива
04.05.2019 10:30 26 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
11.05.2019 10:30 27 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
15.05.2019 15:00 28 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 29 кръг
почива
25.05.2019 10:30 30 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Севлиево (Севлиево) 18 13 2 3 42:7 41
4 Локомотив (Горна Оряховица) 17 13 2 2 68:10 41
5 Левски 2007 (Левски) 18 10 1 7 59:45 31
6 Янтра Габрово (Габрово) 19 8 3 8 43:36 27
7 Павликени (Павликени) 20 6 4 10 42:64 22

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници