Левски 96 (Главиница)

BGSupporters форум

Левски 96 (Главиница)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 17:30 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:0
- 2 кръг
почива
12.09.2015 16:30 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:2
20.09.2015 16:30 4 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:4
26.09.2015 16:30 5 кръг Д Айдемир (Айдемир) 4:1
03.10.2015 15:30 6 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 1:1
10.10.2015 15:30 7 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 3:2
17.10.2015 15:30 8 кръг Г Добруджа (Ситово) 3:2
24.10.2015 14:30 9 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:0
01.11.2015 14:30 10 кръг Г Добруджа (Искра) 0:1
08.11.2015 14:30 11 кръг Д Спортист (Преславци) 4:2
14.11.2015 14:00 12 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:0
22.11.2015 14:00 13 кръг Д Белица (Белица) 2:5
05.03.2016 15:30 14 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:2
- 15 кръг
почива
19.03.2016 15:30 16 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
27.03.2016 15:30 17 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:4
02.04.2016 16:30 18 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:2
09.04.2016 16:30 19 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 0:0
16.04.2016 16:30 20 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 1:0
23.04.2016 16:30 21 кръг Д Добруджа (Ситово) 5:1
30.04.2016 16:30 22 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:1
08.05.2016 17:30 23 кръг Д Добруджа (Искра) 0:2
15.05.2016 17:30 24 кръг Г Спортист (Преславци) 2:2
21.05.2016 17:30 25 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1
29.05.2016 17:30 26 кръг Г Белица (Белица) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спортист (Преславци) 24 13 5 6 59:47 44
7 Заря 2006 (Цар Самуил) 24 9 3 12 34:60 30
8 Левски 96 (Главиница) 24 7 8 9 35:40 29
9 Ботев 1936 (Професор Иширково) 24 5 2 17 27:77 17
10 Айдемир (Айдемир) 24 4 3 17 28:78 15

Левски 96 (Главиница)

ЮМВ: Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 16:00 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:0
- 2 кръг
почива
12.09.2015 15:00 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 6:0
20.09.2015 15:00 4 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:3
26.09.2015 15:00 5 кръг Д Айдемир (Айдемир) 11:0
03.10.2015 14:00 6 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 10:0
10.10.2015 14:00 7 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 17:0
17.10.2015 14:00 8 кръг Г Добруджа (Ситово) 5:2
24.10.2015 13:00 9 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 3:0
01.11.2015 13:00 10 кръг Г Добруджа (Искра) 7:1
08.11.2015 13:00 11 кръг Д Спортист (Преславци) 3:0
14.11.2015 12:30 12 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 8:0
22.11.2015 12:30 13 кръг Д Белица (Белица) 8:1
05.03.2016 14:00 14 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:1
- 15 кръг
почива
19.03.2016 14:00 16 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 2:0
27.03.2016 14:00 17 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:4
02.04.2016 15:00 18 кръг Г Айдемир (Айдемир) 3:1
09.04.2016 15:00 19 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 9:1
16.04.2016 15:00 20 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 6:0
23.04.2016 15:00 21 кръг Д Добруджа (Ситово) 6:0
30.04.2016 15:00 22 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 6:2
08.05.2016 16:00 23 кръг Д Добруджа (Искра) 8:0
15.05.2016 16:00 24 кръг Г Спортист (Преславци) 5:1
21.05.2016 16:00 25 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 6:0
29.05.2016 16:00 26 кръг Г Белица (Белица) 8:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Доростол 2013 (Силистра) 24 23 1 0 129:7 70
2 Левски 96 (Главиница) 24 22 0 2 149:17 66
3 Спортист (Кайнарджа) 24 18 2 4 80:25 56
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 24 15 0 9 71:41 45
5 Айдемир (Айдемир) 24 14 2 8 75:45 44
ЮМВ: Силистра - Областна група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
За 3-4 място
03.06.2016 15:30 - Г Победа 2009 (Вокил) 1:2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 4 място
2017/2018 А ОФГ СС 6 място
2016/2017 А ОФГ СС 8 място
2015/2016 А ОФГ СС 8 място
2014/2015 А ОФГ СС 6 място
2013/2014 А ОФГ СС 3 място
2012/2013 А ОФГ СС 10 място
2011/2012 А ОФГ СС 1 място
2010/2011 А ОФГ СС 1 място
2009/2010 А ОФГ СС 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници