Левски 96 (Главиница)

BGSupporters форум

Левски 96 (Главиница)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
04.09.2016 16:30 2 кръг Д Добруджа (Искра) 2:3
11.09.2016 16:30 3 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:1
18.09.2016 16:30 4 кръг Д Белица (Белица) 0:3
24.09.2016 16:30 5 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 2:0
02.10.2016 15:30 6 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:2
08.10.2016 15:30 7 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:0
16.10.2016 15:30 8 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:6
23.10.2016 15:30 9 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3
30.10.2016 15:30 10 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:2
12.11.2016 14:30 11 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
- 12 кръг
почива
19.03.2017 15:30 13 кръг Г Добруджа (Искра) 1:2
02.04.2017 15:30 14 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 2:3
09.04.2017 16:30 15 кръг Г Белица (Белица) 0:6
15.04.2017 16:30 16 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
23.04.2017 16:30 17 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:4
30.04.2017 16:30 18 кръг Д Айдемир (Айдемир) 4:1
07.05.2017 17:30 19 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
14.05.2017 17:30 20 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:2
20.05.2017 17:30 21 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:5
27.05.2017 17:30 22 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 19 9 2 8 29:23 29
7 Трансмариска 2013 (Тутракан) 19 8 3 8 28:32 27
8 Левски 96 (Главиница) 19 5 1 13 25:46 16
9 Айдемир (Айдемир) 19 4 3 12 26:42 15
10 Добруджанец 2005 (Алфатар) 19 3 0 16 19:68 9

Левски 96 (Главиница)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
04.09.2016 15:00 2 кръг Д Добруджа (Искра) 11:1
11.09.2016 15:00 3 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 13:1
18.09.2016 15:00 4 кръг Д Белица (Белица) 3:0
24.09.2016 15:00 5 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 7:1
02.10.2016 14:00 6 кръг Д Добруджа (Ситово) 5:0
08.10.2016 14:00 7 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:1
16.10.2016 14:00 8 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 4:3
23.10.2016 14:00 9 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 8:0
30.10.2016 14:00 10 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 5:2
12.11.2016 13:00 11 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
- 12 кръг
почива
19.03.2017 14:00 13 кръг Г Добруджа (Искра) 4:1
02.04.2017 14:00 14 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 13:3
09.04.2017 15:00 15 кръг Г Белица (Белица) 4:2
15.04.2017 15:00 16 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 7:1
23.04.2017 15:00 17 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:0
30.04.2017 15:00 18 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:0
07.05.2017 16:00 19 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:3
14.05.2017 16:00 20 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 11:0
20.05.2017 16:00 21 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 4:0
27.05.2017 16:00 22 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 19 18 0 1 108:19 54
2 Белица (Белица) 19 16 0 3 83:17 48
3 Спортист (Кайнарджа) 19 14 2 3 76:16 44
4 Айдемир (Айдемир) 19 13 2 4 87:16 41
5 Добруджанец 2005 (Алфатар) 19 9 1 9 51:63 28

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 8 място
2014/2015 А ОФГ СС 6 място
2013/2014 А ОФГ СС 3 място
2012/2013 А ОФГ СС 10 място
2011/2012 А ОФГ СС 1 място
2010/2011 А ОФГ СС 1 място
2009/2010 А ОФГ СС 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници