Левски Раковски (София)

BGSupporters форум

Левски Раковски (София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:3
07.09.2019 17:00 2 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:3
15.09.2019 17:00 3 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1
22.09.2019 17:00 4 кръг Д Железница (Железница) 1:2
29.09.2019 17:00 5 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 5:1
06.10.2019 16:00 6 кръг Д Младост 2015 (София) 3:1
13.10.2019 16:00 7 кръг Г Гранит (Владая) 0:1
20.10.2019 16:00 8 кръг Г Спарта (София) 4:0
30.10.2019 15:00 9 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
03.11.2019 14:00 10 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
10.11.2019 14:00 11 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
17.11.2019 14:00 12 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
24.11.2019 14:00 13 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
- 14 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 15 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
- 16 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 17 кръг Г Железница (Железница) -:-
- 18 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 19 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
- 20 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 21 кръг Д Спарта (София) -:-
- 22 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 23 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 24 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
- 25 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 26 кръг Г Витоша II (Бистрица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Железница (Железница) 8 5 0 3 36:18 15
6 Урвич (Панчарево) 8 4 1 3 24:25 13
7 Левски Раковски (София) 8 4 0 4 17:12 12
8 Младост 2015 (София) 8 3 0 5 16:22 9
9 Обеля (кв.Обеля, София) 8 3 0 5 12:24 9

Левски Раковски (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 17:30 1 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
28.08.2019 10:30 2 кръг Г Левски (София) 0:10
11.09.2019 16:00 3 кръг Д Дунав (Русе) 0:2
14.09.2019 12:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 1:4
18.09.2019 17:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
22.09.2019 16:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:1
29.09.2019 11:00 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
05.10.2019 15:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
09.10.2019 15:00 9 кръг Д Септември (София) 0:4
24.10.2019 13:00 10 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
31.10.2019 14:30 11 кръг Д Национал (София) -:-
10.11.2019 14:30 12 кръг Г Сокол (Марково) -:-
17.11.2019 14:30 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
23.11.2019 14:30 14 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
30.11.2019 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
22.02.2020 16 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Левски (София) -:-
04.03.2020 18 кръг Г Дунав (Русе) -:-
07.03.2020 19 кръг Д Черно море (Варна) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
18.03.2020 21 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
21.03.2020 22 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
04.04.2020 23 кръг Д ЦСКА (София) -:-
16.04.2020 24 кръг Г Септември (София) -:-
25.04.2020 25 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
02.05.2020 26 кръг Г Национал (София) -:-
09.05.2020 27 кръг Д Сокол (Марково) -:-
16.05.2020 28 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 3 1 5 10:15 10
13 Берое (Стара Загора) 9 2 0 7 8:27 6
14 Спартак 1918 (Варна) 9 1 2 6 5:21 5
15 Левски Раковски (София) 9 0 1 8 2:33 1
16 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 0 0 9 6:46 0

Левски Раковски (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:5
05.09.2019 18:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:12
08.09.2019 11:30 3 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
15.09.2019 11:30 4 кръг Д Левски (София) 0:5
22.09.2019 11:30 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:7
28.09.2019 14:00 6 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:4
06.10.2019 13:30 7 кръг Г Септември (София) 0:7
13.10.2019 11:30 8 кръг Д Барокко (София) 3:1
20.10.2019 11:30 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
25.10.2019 11:30 10 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
03.11.2019 11:30 11 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
10.11.2019 11:30 12 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
17.11.2019 11:30 13 кръг Д Олимпиец (София) -:-
24.11.2019 11:30 14 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
01.12.2019 11:30 15 кръг Д Национал (София) -:-
- 16 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 17 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 18 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 19 кръг Г Левски (София) -:-
- 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 21 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 22 кръг Д Септември (София) -:-
- 23 кръг Г Барокко (София) -:-
- 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 26 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 27 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 28 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 29 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 30 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Олимпиец (София) 9 2 1 6 8:33 7
13 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 1 0 8 6:46 3
14 Левски Раковски (София) 9 1 0 8 5:48 3
15 Барокко (София) 9 0 1 8 8:50 1
16 Оборище (Панагюрище) 9 0 1 8 9:55 1

Левски Раковски (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:30 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
11.09.2019 11:30 2 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
14.09.2019 11:30 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2
21.09.2019 11:30 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
28.09.2019 11:30 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
02.10.2019 11:30 6 кръг Г Септември (София) 0:1
05.10.2019 11:30 7 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 4:2
12.10.2019 11:30 8 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:0
19.10.2019 11:30 9 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
24.10.2019 11:30 10 кръг Г Елит София (София) -:-
02.11.2019 11:30 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
09.11.2019 11:30 12 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
16.11.2019 11:30 13 кръг Д Олимпиец (София) -:-
23.11.2019 11:30 14 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 17 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 20 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 21 кръг Д Септември (София) -:-
- 22 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 23 кръг Д Метал 2002 (Перник) -:-
- 24 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 25 кръг Д Елит София (София) -:-
- 26 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 27 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 28 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 29 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Царско село 2015 (София) 8 5 3 0 13:5 18
4 Септември (София) 8 5 2 1 22:9 17
5 Левски Раковски (София) 9 5 1 3 16:12 16
6 ФК ЦСКА 1948 (София) 8 5 0 3 24:14 15
7 Ботев 57 СОУ (София) 8 4 2 2 17:12 14

Левски Раковски (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 09:30 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 8:0
08.09.2019 09:30 2 кръг Г Победа 2013 (София) 2:4
15.09.2019 09:30 3 кръг Д Национал (София) 2:2
22.09.2019 11:30 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
09.10.2019 11:30 5 кръг Д Септември (София) 1:3
29.09.2019 11:30 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:5
06.10.2019 11:30 7 кръг Д Гранит (Владая) 6:1
13.10.2019 09:00 8 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 1:1
20.10.2019 11:30 9 кръг Г София спорт (София) 0:5
28.10.2019 11:30 10 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
03.11.2019 11:30 11 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
10.11.2019 09:30 12 кръг Г Национал (София) -:-
17.11.2019 10:30 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
24.11.2019 11:30 14 кръг Г Септември (София) -:-
- 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 17 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 18 кръг Д София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Национал (София) 9 2 3 4 14:29 9
7 Победа 2013 (София) 9 2 2 5 22:38 8
8 Левски Раковски (София) 9 2 2 5 20:22 8
9 Ботев 57 СОУ (София) 9 2 1 6 12:42 7
10 Гранит (Владая) 9 0 0 9 3:83 0

Левски Раковски (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 10:30 1 кръг Д Елит София (София) 2:0
- 2 кръг
почива
05.10.2019 10:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 1:6
12.10.2019 12:00 4 кръг Г Национал (София) 1:4
19.10.2019 09:00 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:6
02.11.2019 13:30 6 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
09.11.2019 10:30 7 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
16.11.2019 10:30 8 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
23.11.2019 12:00 9 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Олимпия ФК (София) 3 2 0 1 9:5 6
6 Велбъжд (Кюстендил) 5 1 1 3 5:14 4
7 Левски Раковски (София) 4 1 0 3 4:16 3
8 Развитие на млади футболисти (София) 4 0 2 2 4:15 2
9 Елит София (София) 5 0 1 4 3:20 1

Левски Раковски (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 15:00 1 кръг Г София спорт (София) 0:1
28.09.2019 09:00 2 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:1
05.10.2019 15:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
12.10.2019 09:00 4 кръг Г Барокко (София) 3:3
19.10.2019 13:30 5 кръг Д Септември (София) 2:1
02.11.2019 10:30 6 кръг Г Левски (София) -:-
09.11.2019 09:00 7 кръг Д Арес (София) -:-
16.11.2019 13:30 8 кръг Г Н спорт (София) -:-
23.11.2019 10:30 9 кръг Д Пловдив (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Пловдив (Пловдив) 5 2 1 2 9:8 7
6 Н спорт (София) 5 2 0 3 11:12 6
7 Левски Раковски (София) 5 1 1 3 5:9 4
8 Барокко (София) 5 1 1 3 10:20 4
9 София спорт (София) 5 1 0 4 5:23 3

Левски Раковски (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 13:40 1 кръг Д Ком 98 (Годеч) 5:1
29.09.2019 09:00 2 кръг Г Арес (София) 8:2
06.10.2019 14:50 3 кръг Д София спорт (София) 7:1
13.10.2019 14:50 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
20.10.2019 10:10 5 кръг Д Елит София (София) 9:0
03.11.2019 10:10 6 кръг Г Левски (София) -:-
10.11.2019 09:00 7 кръг Д Национал (София) -:-
17.11.2019 12:30 8 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
24.11.2019 14:50 9 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
01.12.2019 14:50 10 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
08.12.2019 10:10 11 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 5 5 0 0 24:5 15
2 Левски Раковски (София) 5 4 0 1 30:8 12
3 Левски (София) 5 4 0 1 26:9 12
4 Атлетико Артен (София) 5 3 0 2 18:8 9
5 Национал (София) 4 3 0 1 10:6 9

Левски Раковски (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 13:30 1 кръг Д Лъвчетата (София) 0:9
29.09.2019 12:20 2 кръг Г Атлетико Артен (София) 2:4
06.10.2019 12:20 3 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:2
13.10.2019 13:30 4 кръг Г Левски (София) 0:13
20.10.2019 11:10 5 кръг Д Н спорт (София) 0:14
03.11.2019 14:40 6 кръг Г ЦСКА (София) -:-
10.11.2019 10:00 7 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
17.11.2019 14:40 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
24.11.2019 11:10 9 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 5 2 2 1 9:7 8
7 Спартак 2015 (София) 5 1 1 3 5:13 4
8 Атлетико Артен (София) 5 1 0 4 6:17 3
9 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 5 0 2 3 3:26 2
10 Левски Раковски (София) 5 0 0 5 2:42 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници