Деца: Пловдив - Междуобластна група "А" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.09.2023 10:00 | 1 кръг | Г | Пловдив сити (Пловдив) | 0:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 12:00 | 2 кръг | Г | Родопа Смолян (Смолян) | 0:11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.09.2023 14:30 | 3 кръг | Д | Траките 2007 (Скутаре) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 10:00 | 4 кръг | Г | Металик 1938 (Сопот) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 09:00 | 5 кръг | Д | Шипка старс 2015 (Асеновград) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 10:30 | 6 кръг | Г | Марица (Милево) | 2:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 12:30 | 7 кръг | Д | Левски (Карлово) | 0:11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 10:30 | 8 кръг | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 10:00 | 9 кръг | Д | Реал (Пловдив) | 2:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 12:30 | 10 кръг | Г | Асеновец 2005 (Асеновград) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 09:00 | 11 кръг | Д | Юнайтед (Пловдив) | 2:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.03.2024 10:00 | 12 кръг | Д | Пловдив сити (Пловдив) | 1:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 13:00 | 13 кръг | Д | Родопа Смолян (Смолян) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.03.2024 10:00 | 14 кръг | Г | Траките 2007 (Скутаре) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.03.2024 12:30 | 15 кръг | Д | Металик 1938 (Сопот) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.04.2024 10:00 | 16 кръг | Г | Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.04.2024 13:00 | 17 кръг | Д | Марица (Милево) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.04.2024 11:00 | 18 кръг | Г | Левски (Карлово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 13:30 | 19 кръг | Д | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.05.2024 14:00 | 20 кръг | Г | Реал (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.05.2024 13:00 | 21 кръг | Д | Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 09:00 | 22 кръг | Г | Юнайтед (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 1 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 14:00 | 2 кръг | Д | ФК Арда 1924 (Кърджали) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 17:45 | 3 кръг | Г | Орлета (Пазарджик) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 15:15 | 4 кръг | Д | Шипка старс 2015 (Асеновград) | 2:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 17:45 | 5 кръг | Г | Ботев (Пловдив) | 0:10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 16:30 | 6 кръг | Д | Хебър 1918 (Пазарджик) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 15:15 | 7 кръг | Г | Димитровград 1947 (Димитровград) | 2:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 17:45 | 8 кръг | Д | Марица 1921 (Пловдив) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 17:45 | 9 кръг | Г | Тракия 2004 (Пловдив) | 0:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 10 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 11 кръг | Г | ФК Арда 1924 (Кърджали) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 12 кръг | Д | Орлета (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 13 кръг | Г | Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Д | Ботев (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Д | Димитровград 1947 (Димитровград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Г | Марица 1921 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Д | Тракия 2004 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 09:00 | 1 кръг | Д | Гигант (Съединение) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 10:00 | 2 кръг | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 10:00 | 3 кръг | Д | Тракия 06 (Стамболийски) | 0:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 09:00 | 4 кръг | Г | Велд (Пловдив) | 0:11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 09:00 | 5 кръг | Д | Борислав 2009 (Първомай) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 14:00 | 6 кръг | Г | ФА Карлово (Карлово) | 3:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 11:00 | 7 кръг | Д | Асеновец 2005 (Асеновград) | 1:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 8 кръг | Г | Марица (Ясно поле) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 13:00 | 9 кръг | Д | ФКФА Сопот (Сопот) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 09:00 | 10 кръг | Г | Траките 2007 (Скутаре) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 10:00 | 11 кръг | Д | Левски (Карлово) | 0:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 12 кръг | Г | Гигант (Съединение) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 13 кръг | Д | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Г | Тракия 06 (Стамболийски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Д | Велд (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Г | Борислав 2009 (Първомай) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Д | ФА Карлово (Карлово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Г | Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Д | Марица (Ясно поле) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Г | ФКФА Сопот (Сопот) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Д | Траките 2007 (Скутаре) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Г | Левски (Карлово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Нац. дивизия: | - |
"А" група: | - |
"Б" група: | - |
» няма интернет страници