Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Аида (Караманци)

Академия Ботев (Враца)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър (Завет)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Локомотив (Бургас)

BGSupporters форум

Локомотив (Бургас)

Баражи за Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
06.06.2017 18:00 - Д Сокол (Марково) 0:0
"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:0
10.09.2016 17:00 2 кръг Д Русокастро (Русокастро) 5:3
18.09.2016 17:00 3 кръг Г Странджа (Малко Търново) анл.
25.09.2016 15:00 4 кръг Д Равда (Равда) 5:1
02.10.2016 16:00 5 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 2:0
08.10.2016 16:00 6 кръг Г Кошарица (Кошарица) 2:0
15.10.2016 16:00 7 кръг Д Странджанец (Царево) 5:0
23.10.2016 16:00 8 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
29.10.2016 14:30 9 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 4:1
05.11.2016 13:00 10 кръг Г Камено (Камено) 5:2
12.11.2016 14:30 11 кръг Д Свети Никола (Бургас) 2:0
19.11.2016 14:30 12 кръг Г Вихър (Айтос) 2:1
26.11.2016 14:30 13 кръг Д Ропотамо (Приморско) 5:1
04.03.2017 15:30 14 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:0
11.03.2017 15:30 15 кръг Г Русокастро (Русокастро) 3:0
- 16 кръг
почива
03.05.2017 18:00 17 кръг Г Равда (Равда) 4:1
01.04.2017 17:00 18 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 5:0
08.04.2017 17:00 19 кръг Д Кошарица (Кошарица) 5:0
15.04.2017 17:00 20 кръг Г Странджанец (Царево) 8:0
22.04.2017 17:00 21 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:2
30.04.2017 17:00 22 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 5:0
06.05.2017 15:00 23 кръг Д Камено (Камено) 3:1
14.05.2017 18:00 24 кръг Г Свети Никола (Бургас) 3:0
21.05.2017 18:00 25 кръг Д Вихър (Айтос) 3:1
28.05.2017 18:00 26 кръг Г Ропотамо (Приморско) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Бургас) 24 20 4 0 85:18 64
2 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 24 20 2 2 94:15 62
3 Черноморец 1919 (Бургас) 24 16 3 5 75:26 51
4 Русокастро (Русокастро) 24 16 2 6 76:53 50
5 Вихър (Айтос) 24 16 2 6 67:35 50

Локомотив (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Г Несебър (Несебър) 2:5
24.09.2016 10:00 2 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0
01.10.2016 11:30 3 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 1:3
- 4 кръг
почива
- 5 кръг
почива
01.11.2016 14:00 6 кръг Г Созопол (Созопол) 5:2
29.10.2016 11:30 7 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:4
05.11.2016 10:00 8 кръг Г Поморие (Поморие) 1:2
12.11.2016 10:00 9 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:2
17.11.2016 10:00 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:4
26.11.2016 10:00 11 кръг Д Свети Никола (Бургас) 2:2
11.03.2017 10:00 12 кръг Д Несебър (Несебър) 1:1
18.03.2017 11:30 13 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
25.03.2017 11:30 14 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 0:4
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
14.04.2017 15:00 17 кръг Д Созопол (Созопол) 5:1
22.04.2017 10:00 18 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:5
30.04.2017 14:00 19 кръг Д Поморие (Поморие) 0:2
06.05.2017 10:00 20 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:6
13.05.2017 09:30 21 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:6
20.05.2017 11:30 22 кръг Г Свети Никола (Бургас) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Нефтохимик 1962 (Бургас) 18 8 1 9 35:34 25
7 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 18 6 2 10 45:42 20
8 Локомотив (Бургас) 18 4 3 11 30:50 15
9 Свети Никола (Бургас) 18 2 1 15 10:96 7
10 Созопол (Созопол) 18 0 1 17 16:102 1

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници