Локомотив 1927 (Дряново)

BGSupporters форум

Локомотив 1927 (Дряново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:1
18.08.2019 18:00 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:3
25.08.2019 18:00 3 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:0
01.09.2019 17:00 4 кръг Г Трявна (Трявна) 1:1
08.09.2019 17:00 5 кръг Д Академик (Свищов) 1:1
15.09.2019 17:00 6 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:2
23.09.2019 17:00 7 кръг Д Павликени (Павликени) 2:2
29.09.2019 17:00 8 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:0
06.10.2019 16:00 9 кръг Д Ком (Берковица) 4:2
13.10.2019 16:00 10 кръг Д Дреновец (Дреновец) 1:1
20.10.2019 16:00 11 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
10.11.2019 14:30 12 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 7:1
31.10.2019 14:30 13 кръг Г Вихър (Славяново) 0:4
отложен 14 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
отложен 15 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
отложен 16 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
отложен 17 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
отложен 18 кръг Г Академик (Свищов) -:-
отложен 19 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
17.04.2020 17:00 20 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Г Ком (Берковица) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Павликени (Павликени) 13 5 7 1 22:16 22
6 Дреновец (Дреновец) 13 6 2 5 19:22 20
7 Локомотив 1927 (Дряново) 13 4 5 4 23:19 17
8 Академик (Свищов) 13 4 4 5 29:23 16
9 ОФК Локомотив (Мездра) 13 4 3 6 15:20 15
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
- -
почива
Област Габрово / 1/2 финали
17.10.2019 17:30 - Д Севлиево (Севлиево) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.02.2020 15:30 - Д Севлиево (Севлиево) 0:0
15.02.2020 13:30 - Д Павликени (Павликени) 2:2
19.02.2020 14:30 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 6:0
22.02.2020 14:30 - Д Академик (Свищов) 2:1

Локомотив 1927 (Дряново)

ЮСВ: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 16:00 1 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:6
25.09.2019 16:00 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:13
02.10.2019 15:00 3 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 5:1
09.10.2019 15:00 4 кръг Д Трявна (Трявна) 2:5
16.10.2019 15:00 5 кръг Г Севлиево (Севлиево) 8:1
23.10.2019 15:00 6 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:8
30.10.2019 14:30 7 кръг Г Академик (Свищов) 0:5
отложен 8 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
отложен 9 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
15.04.2020 16:00 10 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
22.04.2020 16:00 11 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
29.04.2020 16:00 12 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
06.05.2020 17:00 13 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
13.05.2020 17:00 14 кръг Д Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Академик (Свищов) 7 3 2 2 20:12 11
5 Трявна (Трявна) 7 3 1 3 13:14 10
6 Локомотив 1927 (Дряново) 7 2 0 5 18:39 6
7 Чардафон 1919 (Габрово) 7 1 0 6 12:17 3
8 Севлиево (Севлиево) 7 0 0 7 4:71 0

Локомотив 1927 (Дряново)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 10:30 1 кръг Г Павликени (Павликени) 5:1
10.09.2019 15:00 2 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:18
14.09.2019 10:30 3 кръг Г Академик (Свищов) 3:9
21.09.2019 10:30 4 кръг Д Левски 2007 (Левски) 5:4
28.09.2019 10:30 5 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 5:4
- 6 кръг
почива
12.10.2019 10:30 7 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 6:0
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
30.11.2019 10:30 11 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:6
26.11.2019 13:30 12 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:4
09.11.2019 10:30 13 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:11
12.11.2019 15:00 14 кръг Г Трявна (Трявна) 0:2
16.11.2019 10:30 15 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:6
отложен 16 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
отложен 17 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
отложен 18 кръг Д Академик (Свищов) -:-
отложен 19 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
отложен 20 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 21 кръг
почива
18.04.2020 10:30 22 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг
почива
- 25 кръг
почива
09.05.2020 10:30 26 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
12.05.2020 15:00 27 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
16.05.2020 10:30 28 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
23.05.2020 10:30 29 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
30.05.2020 10:30 30 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Павликени (Павликени) 11 5 1 5 37:41 16
8 Трявна (Трявна) 11 4 0 7 17:36 12
9 Локомотив 1927 (Дряново) 11 4 0 7 28:65 12
10 Янтра (Полски Тръмбеш) 11 3 0 8 8:59 9
11 Левски 2007 (Левски) 11 1 0 10 16:85 3

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 14 място
2017/2018 А ОФГ ГБ 3 място
2016/2017 А ОФГ ГБ 1 място
2015/2016 А ОФГ ГБ 1 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 7 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 5 място
2011/2012 "В" група 16 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 4 място
1962/1963 ЗФГ 5 място

Месечна ранглиста

Интернет страници