Локомотив 1927 (Дряново)

BGSupporters форум

Локомотив 1927 (Дряново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:0
19.08.2018 18:00 2 кръг Г Трявна (Трявна) 2:3
26.08.2018 18:00 3 кръг Д Академик (Свищов) 1:3
02.09.2018 17:00 4 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:9
09.09.2018 17:00 5 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
16.09.2018 17:00 6 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:6
23.09.2018 17:00 7 кръг Д Вихър (Славяново) 0:1
30.09.2018 17:00 8 кръг Г Ком (Берковица) 0:3
07.10.2018 16:00 9 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
11.10.2018 16:00 10 кръг Г Спартак (Плевен) 1:4
14.10.2018 16:00 11 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:5
20.10.2018 16:00 12 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:1
28.10.2018 14:30 13 кръг Г Ботев (Луковит) 0:2
04.11.2018 14:30 14 кръг Д Павликени (Павликени) 0:1
11.11.2018 14:30 15 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
13.03.2019 14:30 16 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:2
03.03.2019 14:30 17 кръг Д Трявна (Трявна) 0:0
10.03.2019 14:30 18 кръг Г Академик (Свищов) 0:2
17.03.2019 14:30 19 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:2
24.03.2019 14:30 20 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
31.03.2019 16:00 21 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 4:0
07.04.2019 17:00 22 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
14.04.2019 17:00 23 кръг Д Ком (Берковица) 3:0
21.04.2019 17:00 24 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:1
26.04.2019 17:00 25 кръг Д Спартак (Плевен) 0:4
05.05.2019 18:00 26 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:2
12.05.2019 18:00 27 кръг Г Партизан (Червен бряг) 3:1
19.05.2019 18:00 28 кръг Д Ботев (Луковит) 3:0
24.05.2019 18:00 29 кръг Г Павликени (Павликени) 0:0
02.06.2019 18:00 30 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 ОФК Локомотив (Мездра) 30 11 4 15 49:67 37
13 Трявна (Трявна) 30 7 6 17 27:57 27
14 Локомотив 1927 (Дряново) 30 8 3 19 33:62 27
15 Левски 2007 (Левски) 30 8 2 20 34:77 26
16 Янтра (Полски Тръмбеш) 30 7 3 20 29:77 24
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Финал
29.08.2018 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 2:5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
- -
почива
Област Габрово / Финал
18.09.2018 17:00 - Д Янтра Габрово (Габрово) 3:0
Северозападна България / Първи кръг
31.10.2018 14:00 - Г Огоста (Хайредин) 6:2
Северозападна България / Втори кръг
- -
почива
Северозападна България / Финал
20.03.2019 15:00 - Г Пещера (Галата) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2018 19:00 - Д Янтра Габрово (Габрово) 1:4
25.07.2018 19:00 - Д Трявна (Трявна) 0:4
31.07.2018 19:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:5
03.08.2018 18:00 - Д Етър ВТ /юн.мл./ (В.Търново) 4:1
04.08.2018 17:00 - Д Локомотив /юн.ст./ (Г.Орях.) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2019 14:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:4
03.02.2019 14:00 - Г Павликени (Павликени) 0:3
07.02.2019 14:00 - Д Янтра Габрово (Габрово) 0:2
09.02.2019 14:00 - Д Партизан (Червен бряг) 0:2
13.02.2019 13:00 - Д Академик (Свищов) 3:0

Локомотив 1927 (Дряново)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2018 16:00 1 кръг Д Трявна (Трявна) 6:0
25.09.2018 16:00 2 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:0
28.09.2018 16:00 3 кръг Г Левски 2007 (Левски) 7:2
04.10.2018 15:00 4 кръг Д Академик (Свищов) 3:2
12.10.2018 15:00 5 кръг Г Литекс (Ловеч) 3:6
18.10.2018 15:00 6 кръг Д Ботев (Луковит) 11:0
26.10.2018 15:00 7 кръг Г Партизан (Червен бряг) 5:3
02.11.2018 15:00 8 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 5:0
09.11.2018 15:00 9 кръг Г Вихър (Славяново) 1:0
15.03.2019 14:30 10 кръг Г Трявна (Трявна) 0:6
22.03.2019 14:30 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:0
29.03.2019 14:30 12 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:3
05.04.2019 15:00 13 кръг Г Академик (Свищов) 0:13
12.04.2019 15:00 14 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:4
19.04.2019 15:00 15 кръг Г Ботев (Луковит) 0:6
26.04.2019 15:00 16 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:4
03.05.2019 15:30 17 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) 1:2
10.05.2019 15:30 18 кръг Д Вихър (Славяново) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Партизан (Червен бряг) 18 10 1 7 60:38 31
5 Трявна (Трявна) 18 9 2 7 47:32 29
6 Локомотив 1927 (Дряново) 18 9 0 9 50:52 27
7 Левски 2007 (Левски) 18 7 0 11 43:70 21
8 Пордим 2017 (Пордим) 18 5 2 11 30:48 17

Локомотив 1927 (Дряново)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 10:30 1 кръг Г Павликени (Павликени) 0:8
- 2 кръг
почива
15.09.2018 10:30 3 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:3
- 4 кръг
почива
29.09.2018 10:30 5 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:7
06.10.2018 10:30 6 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
09.10.2018 15:00 7 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:3
13.10.2018 10:30 8 кръг Г Академик (Свищов) 2:2
20.10.2018 10:30 9 кръг Д Трявна (Трявна) 0:1
27.10.2018 10:30 10 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
03.11.2018 10:30 11 кръг Д Спартак (Плевен) 2:5
10.11.2018 10:30 12 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:10
- 13 кръг
почива
17.11.2018 10:30 14 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 2:5
- 15 кръг
почива
02.03.2019 10:30 16 кръг Д Павликени (Павликени) 1:1
- 17 кръг
почива
16.03.2019 10:30 18 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:5
- 19 кръг
почива
30.03.2019 10:30 20 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
06.04.2019 10:30 21 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
10.04.2019 15:00 22 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:5
13.04.2019 10:30 23 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
20.04.2019 10:30 24 кръг Г Трявна (Трявна) 2:4
24.04.2019 15:00 25 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
04.05.2019 10:30 26 кръг Г Спартак (Плевен) 4:6
11.05.2019 10:30 27 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:0
- 28 кръг
почива
18.05.2019 10:30 29 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:3
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Павликени (Павликени) 22 7 4 11 46:71 25
9 Спартак (Плевен) 22 7 0 15 40:79 21
10 Академик (Свищов) 22 4 2 16 18:77 14
11 Локомотив 1927 (Дряново) 22 3 2 17 21:84 11
12 Янтра (Полски Тръмбеш) 22 2 0 20 25:85 6

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 14 място
2017/2018 А ОФГ ГБ 3 място
2016/2017 А ОФГ ГБ 1 място
2015/2016 А ОФГ ГБ 1 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 7 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 5 място
2011/2012 "В" група 16 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 14.260 41
април 2019 9.219 62
март 2019 4.602 86
ноември 2018 5.488 86
октомври 2018 1.746 94
септември 2018 4.380 84
ноември 2011 1.866 104
октомври 2011 7.879 80
септември 2011 5.597 92
август 2011 11.264 59
май 2011 10.557 64
април 2011 11.201 60
март 2011 7.759 83
ноември 2010 2.009 109
октомври 2010 8.196 90
септември 2010 1.653 113
август 2010 1.353 114
всички

Интернет страници