Локомотив 1929 (София)

BGSupporters форум

Локомотив 1929 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2016 18:00 1 кръг Г Левски (Карлово) 3:2 Диема спорт 2
13.08.2016 18:00 2 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:2
22.08.2016 18:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 0:2 Диема спорт 2
27.08.2016 18:00 4 кръг Д Септември (София) 2:3
11.09.2016 19:00 5 кръг Г Поморие (Поморие) 0:2
15.09.2016 18:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:0
26.09.2016 17:00 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 Диема спорт 2
01.10.2016 17:00 8 кръг Г Ботев (Враца) 0:0
16.10.2016 16:00 9 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:1
22.10.2016 16:00 10 кръг Г ЦСКА II (София) 1:2
30.10.2016 15:00 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
04.11.2016 14:30 12 кръг Г Созопол (Созопол) 0:0
20.11.2016 14:30 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
26.11.2016 14:30 14 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
01.12.2016 14:30 15 кръг Д Банско (Банско) 2:0
04.12.2016 14:00 16 кръг Д Левски (Карлово) 6:0
10.12.2016 14:00 17 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:2
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Спартак (Плевен) 1:0
05.03.2017 15:30 19 кръг Г Септември (София) 1:1
11.03.2017 15:30 20 кръг Д Поморие (Поморие) 3:0
19.03.2017 15:30 21 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
01.04.2017 17:00 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:3
10.04.2017 17:00 23 кръг Д Ботев (Враца) 2:0 Диема спорт 2
14.04.2017 17:00 24 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:2
24.04.2017 17:00 25 кръг Д ЦСКА II (София) 2:2
30.04.2017 17:00 26 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
06.05.2017 18:00 27 кръг Д Созопол (Созопол) 3:1
13.05.2017 18:00 28 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
21.05.2017 18:00 29 кръг Д Несебър (Несебър) 3:1
27.05.2017 17:30 30 кръг Г Банско (Банско) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Созопол (Созопол) 30 14 8 8 38:25 50
5 Царско село 2015 (София) 30 14 6 10 54:39 48
6 Локомотив 1929 (София) 30 13 8 9 47:34 47
7 Поморие (Поморие) 30 14 5 11 36:32 47
8 Лудогорец 1945 II (Разград) 30 13 5 12 39:33 44
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2016 16:00 - Д ЦСКА (София) 2:1 Диема спорт
Втори кръг (1/8 финали)
26.10.2016 18:00 - Г Литекс (Ловеч) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2016 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
13.07.2016 18:45 - Г Раднички (Пирот, Сърбия, 2) 0:0
13.07.2016 19:30 - Г Балкански (Цариброд, Сърбия, 4) 2:0
16.07.2016 18:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:1
20.07.2016 18:15 - Г Царско село 2015 (София) 0:2
23.07.2016 18:00 - Г Ботев (Враца) 1:3
30.07.2016 18:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
02.09.2016 17:00 - Д Оборище (Панагюрище) 3:0
06.09.2016 17:00 - Д Левски (София) 1:2
08.10.2016 14:00 - Г Вършец 2012 (Вършец) 3:1
11.11.2016 15:00 - Д Пирин (Благоевград) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2017 14:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2

Локомотив 1929 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2016 17:00 1 кръг Г Банско (Банско) 6:1
12.09.2016 17:00 2 кръг Д Септември (София) 2:2
16.09.2016 17:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
19.09.2016 17:00 4 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
27.09.2016 17:00 5 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
03.10.2016 16:00 6 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:0
10.10.2016 10:30 7 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:0
17.10.2016 16:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
24.10.2016 10:30 9 кръг Д БМ Спорт (София) 5:1
31.10.2016 14:00 10 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
07.11.2016 14:00 11 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 5:0
14.11.2016 14:00 12 кръг Г Беласица (Петрич) 2:0
21.11.2016 11:00 13 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:2
27.11.2016 11:00 14 кръг Г Оборище (Панагюрище) 4:0
03.12.2016 14:00 15 кръг Д Септември (Симитли) 3:0
05.03.2017 10:30 16 кръг Д Банско (Банско) 8:0
12.03.2017 14:00 17 кръг Г Септември (София) 2:2
19.03.2017 12:00 18 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
24.03.2017 14:00 19 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
30.03.2017 14:00 20 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:0
02.04.2017 14:00 21 кръг Д ДИТ Спорт (София) 11:0
09.04.2017 16:00 22 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:0
17.04.2017 16:00 23 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
20.04.2017 16:00 24 кръг Г БМ Спорт (София) 1:1
23.04.2017 16:00 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:2
01.05.2017 15:00 26 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:3
07.05.2017 17:00 27 кръг Д Беласица (Петрич) 8:1
14.05.2017 18:00 28 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
24.05.2017 12:30 29 кръг Д Оборище (Панагюрище) 12:1
28.05.2017 17:00 30 кръг Г Септември (Симитли) 6:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 30 24 5 1 112:22 77
2 Марек 1915 (Дупница) 30 24 2 4 92:27 74
3 Чавдар (Етрополе) 30 20 4 6 99:36 64
4 Вихрен 1925 (Сандански) 30 18 5 7 83:43 59
5 Септември (София) 30 16 6 8 56:31 54

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
11.09.2016 11:30 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:1
18.09.2016 11:30 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1
21.09.2016 11:30 4 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
25.09.2016 11:30 5 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:2
02.10.2016 10:30 6 кръг Д ЕСФА (София) 3:1
09.10.2016 11:30 7 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
19.10.2016 11:30 8 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:1
16.10.2016 11:30 9 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:0
23.10.2016 11:30 10 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
26.10.2016 11:30 11 кръг Д Миньор (Перник) 4:4
30.10.2016 11:30 12 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 4:0
08.11.2016 11:30 13 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
15.11.2016 11:00 14 кръг Г Септември (София) 2:1
23.11.2016 14:00 15 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0
27.11.2016 11:00 16 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:0
04.12.2016 10:30 17 кръг Д Левски (София) 1:2
- 18 кръг
почива
12.03.2017 11:30 19 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
19.03.2017 11:30 20 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
23.03.2017 11:30 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:0
27.03.2017 11:30 22 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:3
02.04.2017 17:00 23 кръг Г ЕСФА (София) 1:3
09.04.2017 11:30 24 кръг Д ЦСКА (София) 0:0
12.04.2017 11:30 25 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:4
20.04.2017 11:30 26 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:1
23.04.2017 11:30 27 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
27.04.2017 11:30 28 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
30.04.2017 11:30 29 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:5
- 30 кръг
почива
11.05.2017 11:30 31 кръг Д Септември (София) 2:2
14.05.2017 11:30 32 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:3
21.05.2017 11:30 33 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:1
27.05.2017 11:30 34 кръг Г Левски (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша (Бистрица) 30 13 6 11 56:73 45
7 Ботев 57 СОУ (София) 30 14 3 13 59:46 45
8 Локомотив 1929 (София) 30 13 6 11 54:43 45
9 Царско село 2015 (София) 30 12 6 12 41:32 42
10 Чавдар (Етрополе) 30 10 7 13 28:40 37

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
10.09.2016 17:00 2 кръг Д Лъвчетата (София) 2:0
17.09.2016 17:00 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 3:2
24.09.2016 17:00 4 кръг Д Гранит (Владая) 5:2
01.10.2016 16:00 5 кръг Г ЕСФА (София) 3:0
08.10.2016 16:00 6 кръг Д Интернационал (София) 3:1
15.10.2016 16:00 7 кръг Г БМ Спорт (София) 0:1
22.10.2016 16:00 8 кръг Г Атлетик 11 (София) 3:0
29.10.2016 16:00 9 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:0
07.11.2016 15:00 10 кръг Г Септември (София) 4:0
12.11.2016 15:00 11 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:0
03.03.2017 12:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
11.03.2017 13:00 13 кръг Г Лъвчетата (София) 2:0
18.03.2017 15:00 14 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:1
25.03.2017 15:00 15 кръг Г Гранит (Владая) 2:1
01.04.2017 16:00 16 кръг Д ЕСФА (София) 5:1
08.04.2017 16:00 17 кръг Г Интернационал (София) анл.
22.04.2017 16:00 18 кръг Д БМ Спорт (София) 5:3
29.04.2017 16:00 19 кръг Д Атлетик 11 (София) 3:0
06.05.2017 14:00 20 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:2
13.05.2017 17:00 21 кръг Д Септември (София) 3:3
20.05.2017 17:00 22 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 21 17 1 3 58:22 52
2 Чавдар (Етрополе) 22 14 4 4 57:21 46
3 Лъвчетата (София) 22 13 5 4 52:20 44
4 Левски-Раковски (София) 22 13 4 5 59:23 43
5 ДИТ Спорт (София) 22 13 2 7 61:32 41

Локомотив 1929 (София)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
08.06.2017 10:30 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
11.06.2017 10:30 реванш Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 11:00 1 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:0
10.09.2016 11:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица) 6:2
14.09.2016 11:00 3 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:0
17.09.2016 11:00 4 кръг Д Лъвчетата (София) 3:0
24.09.2016 11:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1
01.10.2016 11:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
05.10.2016 11:00 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:2
08.10.2016 11:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:2
15.10.2016 11:00 9 кръг Г Септември (София) 2:1
22.10.2016 11:00 10 кръг Д Елит София (София) 1:1
28.10.2016 15:30 11 кръг Г Левски (София) 0:5
04.11.2016 11:00 12 кръг Д ЦСКА (София) 0:8
11.11.2016 11:00 13 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 3:1
- 14 кръг
почива
26.11.2016 11:00 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 8:0
04.03.2017 11:00 16 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:0
11.03.2017 11:00 17 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:4
18.03.2017 11:00 18 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:1
25.03.2017 11:00 19 кръг Г Лъвчетата (София) 6:0
01.04.2017 13:00 20 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:2
04.04.2017 11:00 21 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
08.04.2017 11:00 22 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1
13.04.2017 11:00 23 кръг Г Чавдар (Етрополе) 6:1
22.04.2017 11:00 24 кръг Д Септември (София) 1:0
26.04.2017 11:00 25 кръг Г Елит София (София) 5:0
29.04.2017 11:00 26 кръг Д Левски (София) 0:6
06.05.2017 11:00 27 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
13.05.2017 11:00 28 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 4:0
- 29 кръг
почива
27.05.2017 11:00 30 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Славия 1913 (София) 28 20 3 5 89:27 63
4 Левски-Раковски (София) 28 17 4 7 53:33 55
5 Локомотив 1929 (София) 28 16 4 8 68:49 52
6 Септември (София) 28 11 10 7 56:39 43
7 Царско село 2015 (София) 28 12 3 13 60:47 39

Локомотив 1929 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2016 11:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
10.09.2016 16:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:2
18.09.2016 09:30 3 кръг Г Левски (София) 0:3
25.09.2016 09:30 4 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:0
03.10.2016 13:00 5 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:0
09.10.2016 09:30 6 кръг Д Национал (София) 0:1
16.10.2016 09:30 7 кръг Г Спортист 13 (София) 2:2
23.10.2016 09:30 8 кръг Г ЦСКА (София) 2:2
30.10.2016 09:30 9 кръг Д Септември (София) 3:2
07.11.2016 10:30 10 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0
12.11.2016 10:30 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
16.11.2016 11:30 12 кръг Д Левски (София) 0:3
27.11.2016 09:30 13 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:2
23.11.2016 11:30 14 кръг Д ДИТ Спорт (София) 5:1
05.03.2017 09:30 15 кръг Г Национал (София) 2:2
12.03.2017 09:30 16 кръг Д Спортист 13 (София) 2:1
19.03.2017 09:30 17 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
27.03.2017 09:30 18 кръг Г Септември (София) 0:2
02.04.2017 09:30 19 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0
09.04.2017 14:00 20 кръг Д Чавдар (Етрополе) 7:0
23.04.2017 09:30 21 кръг Г Левски (София) 0:6
30.04.2017 09:30 22 кръг Д Левски-Раковски (София) 9:2
07.05.2017 13:30 23 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:2
14.05.2017 11:00 24 кръг Д Национал (София) 4:0
21.05.2017 11:00 25 кръг Г Спортист 13 (София) 0:2
25.05.2017 09:30 26 кръг Г ЦСКА (София) 1:5
04.06.2017 11:00 27 кръг Д Септември (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Национал (София) 27 15 2 10 92:61 47
5 ДИТ Спорт (София) 27 11 4 12 49:45 37
6 Локомотив 1929 (София) 27 10 4 13 46:49 34
7 Спортист 13 (София) 27 8 6 13 43:74 30
8 Септември (София) 27 7 2 18 35:87 23

Локомотив 1929 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 14:30 1 кръг Д Септември (София) 0:3
08.10.2016 16:00 2 кръг Г Национал (София) 0:5
12.10.2016 10:00 3 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:3
15.10.2016 09:00 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:2
22.10.2016 13:30 5 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:6
29.10.2016 09:00 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:7
01.11.2016 15:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:5
05.11.2016 13:30 8 кръг Г Левски (София) 0:13
12.11.2016 09:00 9 кръг Д ЦСКА (София) 1:5
19.11.2016 15:00 10 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:6
26.11.2016 09:00 11 кръг Д Витоша 13 (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Царско село 2015 (София) 11 4 1 6 22:25 13
9 Пирин 2001 (Благоевград) 11 4 1 6 17:27 13
10 Велбъжд (Кюстендил) 11 2 2 7 13:32 8
11 Локомотив 1929 (София) 11 1 0 10 5:59 3
12 Марек 1915 (Дупница) 11 0 1 10 4:48 1
Втора фаза / Група "Б"
12.03.2017 13:30 1 кръг Д Интернационал (София) 2:1
19.03.2017 10:30 2 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 3:3
27.03.2017 16:30 3 кръг Д БМ Спорт (София) 6:0
02.04.2017 09:00 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:5
09.04.2017 09:00 5 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:9
23.04.2017 10:30 6 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:6
30.04.2017 16:30 7 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:0
07.05.2017 09:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
14.05.2017 09:00 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:2
21.05.2017 09:00 10 кръг Д Елит София (София) 1:2
28.05.2017 15:00 11 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 Марек 1915 (Дупница) 11 6 2 3 24:23 20
19 Средногорец 2016 (Златица) 11 4 1 6 22:41 13
20 Локомотив 1929 (София) 11 3 1 7 21:32 10
21 БМ Спорт (София) 11 3 0 8 16:51 9
22 Интернационал (София) 11 2 1 8 5:31 7

Локомотив 1929 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 13:00 1 кръг Д Ферион (София) 6:0
09.10.2016 11:40 2 кръг Г Щурче (София) 10:0
14.10.2016 11:40 3 кръг Д РД Спорт (София) 4:1
22.10.2016 13:00 4 кръг Г Елит София (София) 9:0
30.10.2016 09:00 5 кръг Д Национал (София) 0:2
04.11.2016 14:20 6 кръг Г Левски (София) 0:2
12.11.2016 09:00 7 кръг Д Метал 2002 (Перник) 2:1
20.11.2016 10:20 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:1
- 9 кръг
почива
03.12.2016 14:20 10 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:0
11.12.2016 09:00 11 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 10 9 0 1 61:2 27
3 Метал 2002 (Перник) 10 7 0 3 35:6 21
4 Локомотив 1929 (София) 10 7 0 3 35:8 21
5 Велбъжд (Кюстендил) 10 7 0 3 34:9 21
6 РД Спорт (София) 10 4 1 5 26:19 13
Втора фаза / Група "А"
04.03.2017 14:20 1 кръг Г Национал (София) 0:0
11.03.2017 08:30 2 кръг Д Левски (София) 1:0
18.03.2017 12:00 3 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:1
25.03.2017 10:10 4 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 4:1
29.03.2017 13:40 5 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
01.04.2017 16:00 6 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:5
08.04.2017 14:50 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
12.04.2017 09:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
22.04.2017 14:50 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
29.04.2017 12:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:7
06.05.2017 16:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) 1:4
13.05.2017 12:30 12 кръг Г София спорт (София) 1:0
20.05.2017 17:10 13 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:2
24.05.2017 14:50 14 кръг Г Витоша 13 (София) 1:2
27.05.2017 13:40 15 кръг Д Септември (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Сливнишки герой (Сливница) 15 3 4 8 11:23 13
13 ЦСКА (София) 15 3 3 9 18:50 12
14 Локомотив 1929 (София) 15 3 2 10 9:29 11
15 Витоша 13 (София) 15 2 4 9 5:25 10
16 София спорт (София) 15 3 1 11 12:29 10

Локомотив 1929 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 11:20 1 кръг Г НСА (София) 1:5
- 2 кръг
почива
16.10.2016 11:20 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:1
20.10.2016 10:10 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 5:2
29.10.2016 09:00 5 кръг Г Сердика (София) 1:1
07.11.2016 09:00 6 кръг Г Ферион (София) 4:0
10.11.2016 10:10 7 кръг Д РД Спорт (София) 4:0
19.11.2016 09:00 8 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:3
27.11.2016 10:10 9 кръг Д Металург 1957 (Перник) 9:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 8 6 2 0 42:10 20
2 ДИТ Спорт (София) 8 5 2 1 32:10 17
3 Локомотив 1929 (София) 8 5 2 1 29:12 17
4 Ферион (София) 8 4 2 2 24:18 14
5 Сердика (София) 8 2 5 1 28:22 11
Втора фаза / Група "А"
04.03.2017 10:10 1 кръг Д Миньор (Перник) 4:3
08.03.2017 09:00 2 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:0
18.03.2017 11:20 3 кръг Д НСА (София) 0:5
25.03.2017 16:00 4 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:4
01.04.2017 11:20 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
08.04.2017 09:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 0:8
12.04.2017 10:10 7 кръг Г Витоша 13 (София) 2:3
22.04.2017 13:40 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:5
29.04.2017 09:00 9 кръг Г Левски (София) 1:5
06.05.2017 11:20 10 кръг Д Национал (София) 1:9
13.05.2017 16:00 11 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:4
20.05.2017 11:20 12 кръг Д ЦСКА (София) 2:6
27.05.2017 11:20 13 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 ДИТ Спорт (София) 13 5 1 7 24:24 16
10 Левски-Раковски (София) 13 4 1 8 17:32 13
11 Локомотив 1929 (София) 13 3 0 10 18:57 9
12 Марек 1915 (Дупница) 13 2 2 9 13:41 8
13 Олимпия ФК (София) 13 2 0 11 21:55 6

Локомотив 1929 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 13:00 1 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:2
06.10.2016 13:00 2 кръг Г НСА (София) 0:10
15.10.2016 09:30 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:9
22.10.2016 14:10 4 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
29.10.2016 10:40 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:1
05.11.2016 14:10 6 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:5
12.11.2016 11:50 7 кръг Г Витоша 13 (София) 1:2
19.11.2016 11:50 8 кръг Д Септември (София) 1:3
26.11.2016 11:50 9 кръг Г ДИТ Спорт (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 8 3 1 4 7:11 10
7 Витоша 13 (София) 8 2 0 6 7:22 6
8 Септември (София) 8 1 0 7 6:33 3
9 Локомотив 1929 (София) 8 0 0 8 2:35 0
-- ДИТ Спорт (София) - 0 0 0 0:0 -
Втора фаза / Група "Б"
12.03.2017 11:50 1 кръг Д Сердика (София) 2:2
19.03.2017 14:10 2 кръг Г Шампиони (София) 1:1
27.03.2017 10:40 3 кръг Д Витоша 13 (София) 1:2
02.04.2017 09:30 4 кръг Г Септември (София) 5:3
09.04.2017 09:30 5 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 8:0
23.04.2017 15:20 6 кръг Д Победа 2013 (София) 8:0
30.04.2017 10:40 7 кръг Г София спорт (София) 4:0
07.05.2017 09:30 8 кръг Д Урвич (Панчарево) 7:0
14.05.2017 11:50 9 кръг Г Щурче (София) 4:1
21.05.2017 13:00 10 кръг Д Младост 2015 (София) 1:3
28.05.2017 13:00 11 кръг Г ДАФ (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Витоша 13 (София) 11 9 2 0 29:9 29
16 Младост 2015 (София) 11 8 1 2 44:14 25
17 Локомотив 1929 (София) 11 7 2 2 45:13 23
18 Сердика (София) 11 7 2 2 26:13 23
19 Победа 2013 (София) 11 6 0 5 21:23 18


Клубна емблема

Отбор

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:02 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 34.997 14
април 2018 42.013 8
март 2018 24.337 23
ноември 2017 40.317 10
октомври 2017 18.305 27
септември 2017 45.620 8
август 2017 28.393 18
май 2017 31.641 16
април 2017 29.604 16
март 2017 31.663 14
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници