Локомотив 1929 (София)

BGSupporters форум

Локомотив 1929 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 18:30 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:0
06.08.2018 18:00 2 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:3 Диема спорт
13.08.2018 18:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
19.08.2018 18:00 4 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
27.08.2018 18:00 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1 Диема спорт
01.09.2018 17:00 6 кръг Г Поморие (Поморие) 0:0
15.09.2018 17:00 7 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:3
21.09.2018 17:00 8 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:0
30.09.2018 17:00 9 кръг Д Кариана (Ерден) 2:0
06.10.2018 16:00 10 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:1
27.10.2018 16:00 12 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:0
04.11.2018 14:30 13 кръг Д Несебър (Несебър) 0:0
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
24.11.2018 14:30 15 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:1
03.12.2018 17:30 16 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:1 Диема спорт
08.12.2018 14:00 17 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:1
23.02.2019 18 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
02.03.2019 19 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
09.03.2019 20 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
16.03.2019 21 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
30.03.2019 22 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
06.04.2019 23 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
13.04.2019 24 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
20.04.2019 25 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
27.04.2019 26 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
04.05.2019 27 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
11.05.2019 28 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
18.05.2019 29 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
25.05.2019 30 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Локомотив (Горна Оряховица) 17 6 2 9 18:26 20
10 Лудогорец 1945 II (Разград) 17 5 4 8 18:26 19
11 Локомотив 1929 (София) 17 4 7 6 10:13 19
12 Струмска слава 1927 (Радомир) 17 5 4 8 22:28 19
13 Ботев (Гълъбово) 17 5 4 8 17:20 19
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 16:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
Втори кръг (1/8 финали)
31.10.2018 14:00 - Д Септември (София) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.06.2018 18:00 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
07.07.2018 11:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 7:0
14.07.2018 11:00 - Г Пирин (Благоевград) 2:1
21.07.2018 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
08.09.2018 17:00 - Д Славия 1913 (София) 2:0
13.10.2018 17:00 - Г Левски (София) 0:2

Локомотив 1929 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 17:00 1 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:4
09.09.2018 17:00 2 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:2
16.09.2018 15:00 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
23.09.2018 17:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
27.09.2018 17:00 5 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 4:2
30.09.2018 17:00 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
07.10.2018 16:00 7 кръг Д Барокко (София) 3:1
11.10.2018 16:00 8 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:0
14.10.2018 16:00 9 кръг Д Септември (София) 0:1
21.10.2018 16:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:5
28.10.2018 16:00 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 8:1
04.11.2018 14:00 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:2
11.11.2018 14:00 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
17.11.2018 14:00 14 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
25.11.2018 14:00 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
- 16 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 17 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 18 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 19 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 22 кръг Г Барокко (София) -:-
- 23 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 24 кръг Г Септември (София) -:-
- 25 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 26 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 27 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 28 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 30 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Ботев 57 СОУ (София) 15 7 2 6 31:23 23
10 Левски Раковски (София) 15 7 1 7 21:24 22
11 Локомотив 1929 (София) 15 7 1 7 27:25 22
12 Миньор (Перник) 15 5 1 9 21:28 16
13 Кюстендил (Кюстендил) 15 4 3 8 20:44 15

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:2
16.09.2018 11:30 2 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 7:0
23.09.2018 11:30 3 кръг Д Беласица (Петрич) 5:0
30.09.2018 10:00 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:1
- 5 кръг
почива
15.11.2018 11:30 6 кръг Д Левски (София) 2:7
07.11.2018 14:00 7 кръг Г Национал (София) 1:6
28.10.2018 11:30 8 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:3
04.11.2018 11:30 9 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
11.11.2018 11:30 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:2
18.11.2018 11:30 11 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:2
- 12 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 13 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Левски (София) -:-
- 18 кръг Д Национал (София) -:-
- 19 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
- 20 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 21 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 57 СОУ (София) 10 6 1 3 26:14 19
5 Царско село 2015 (София) 10 6 0 4 33:12 18
6 Локомотив 1929 (София) 10 5 1 4 29:24 16
7 Миньор (Перник) 10 5 1 4 29:11 16
8 Пирин (Благоевград) 10 3 2 5 26:20 11

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 09:30 1 кръг Г Олимпиец (София) 2:2
08.09.2018 17:00 2 кръг Д Барокко (София) 2:1
12.09.2018 16:00 3 кръг Г Гранит (Владая) 6:0
16.09.2018 12:00 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
22.09.2018 17:00 5 кръг Г Елит София (София) 3:2
29.09.2018 11:30 6 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
06.10.2018 16:00 7 кръг Г Конкордия (София) 6:0
13.10.2018 10:30 8 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:1
20.10.2018 14:30 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 6:1
27.10.2018 14:30 10 кръг Д Олимпиец (София) 5:1
03.11.2018 11:30 11 кръг Г Барокко (София) 6:0
10.11.2018 14:30 12 кръг Д Гранит (Владая) 11:0
17.11.2018 09:30 13 кръг Г Царско село 2015 (София) 6:0
24.11.2018 14:30 14 кръг Д Елит София (София) 8:1
- 15 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 16 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 17 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 14 11 1 2 64:12 34
2 Царско село 2015 (София) 14 9 2 3 40:19 29
3 Олимпиец (София) 14 8 3 3 41:21 27
4 Чавдар (Етрополе) 14 7 3 4 38:25 24
5 Надежда (Доброславци) 14 8 0 6 29:31 24

Локомотив 1929 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2018 11:30 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
08.09.2018 11:30 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:1
12.09.2018 11:30 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:4
15.09.2018 11:30 4 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
19.09.2018 11:30 5 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
22.09.2018 11:30 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:1
29.09.2018 11:30 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
03.10.2018 11:30 8 кръг Д Витоша 13 (София) 2:1
06.10.2018 11:30 9 кръг Г Септември (София) 4:1
13.10.2018 11:30 10 кръг Д Левски Раковски (София) 0:1
17.10.2018 11:30 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:0
20.10.2018 11:30 12 кръг Д Национал (София) 0:1
27.10.2018 11:30 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 10:0
- 14 кръг
почива
10.11.2018 11:30 15 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:2
17.11.2018 11:30 16 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 3:3
24.11.2018 11:30 17 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:3
- 18 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 19 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 20 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 21 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 22 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 23 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 26 кръг Д Септември (София) -:-
- 27 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 28 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 29 кръг Г Национал (София) -:-
- 30 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 31 кръг
почива
- 32 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 33 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 34 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски Раковски (София) 16 10 2 4 43:20 32
4 Царско село 2015 (София) 16 10 0 6 38:17 30
5 Локомотив 1929 (София) 16 9 2 5 44:28 29
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 16 9 1 6 44:31 28
7 Миньор (Перник) 16 7 4 5 55:33 25

Локомотив 1929 (София)

Деца: София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 09:30 1 кръг Д София спорт (София) 2:2
09.09.2018 09:30 2 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:1
16.09.2018 09:30 3 кръг Д Славия 1913 (София) 2:7
23.09.2018 09:30 4 кръг Г Елит София (София) 1:6
30.09.2018 09:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 1:9
07.10.2018 09:30 6 кръг Г Витоша 13 (София) 1:3
14.10.2018 09:30 7 кръг Д Национал (София) 0:4
21.10.2018 09:30 8 кръг Г Септември (София) 2:2
28.10.2018 09:30 9 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
04.11.2018 09:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:6
11.11.2018 10:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:3
18.11.2018 09:30 12 кръг Д Олимпиец (София) 5:1
25.11.2018 09:30 13 кръг Г Левски (София) 0:8
- 14 кръг Г София спорт (София) -:-
- 15 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 16 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 17 кръг Д Елит София (София) -:-
- 18 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 20 кръг Г Национал (София) -:-
- 21 кръг Д Септември (София) -:-
- 22 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 25 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 26 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ботев 57 СОУ (София) 13 3 1 9 15:36 10
11 Чавдар (Етрополе) 13 3 0 10 9:51 9
12 Локомотив 1929 (София) 13 1 4 8 18:53 7
13 Олимпиец (София) 13 2 0 11 20:66 6
14 Левски Раковски (София) 13 1 1 11 12:47 4

Локомотив 1929 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
16.09.2018 10:30 1 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3:0
23.09.2018 13:30 2 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:2
30.09.2018 12:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
07.10.2018 12:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
14.10.2018 09:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 0:0
21.10.2018 10:30 6 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
28.10.2018 15:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
04.11.2018 09:00 8 кръг Г РД Спорт (София) 6:1
11.11.2018 15:00 9 кръг Д Н спорт (София) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Марек 1915 (Дупница) 9 4 1 4 23:32 13
6 Миньор (Перник) 9 3 0 6 9:18 9
7 Локомотив 1929 (София) 9 2 2 5 15:13 8
8 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 7:11 7
9 РД Спорт (София) 9 2 1 6 11:21 7


Клубна емблема

Отбор

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:02 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 34.997 14
април 2018 42.013 8
март 2018 24.337 23
ноември 2017 40.317 10
октомври 2017 18.305 27
септември 2017 45.620 8
август 2017 28.393 18
май 2017 31.641 16
април 2017 29.604 16
март 2017 31.663 14
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници