Локомотив 2008 (Каспичан)

BGSupporters форум

Локомотив 2008 (Каспичан)

"А" ОФГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Г Енев Дибич (Шумен) 2:9
10.09.2016 17:00 2 кръг Д Балкан 1965 (Градище) 3:3
17.09.2016 17:00 3 кръг Г Ендже (Царев брод) 1:6
24.09.2016 17:00 4 кръг Д Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 3:2
01.10.2016 16:00 5 кръг Г Мадара 2010 (Мадара) 2:0
08.10.2016 16:00 6 кръг Д Върбица (Върбица) 2:3
15.10.2016 16:00 7 кръг Г Герой (Зайчино ореше) 1:5
- 8 кръг
почива
30.10.2016 14:00 9 кръг Г Смядово 2010 (Смядово) 2:5
05.11.2016 14:00 10 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:2
12.11.2016 14:00 11 кръг Г Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 3:3
20.11.2016 10:30 12 кръг Г Кочово (Кочово) 0:2
26.11.2016 14:00 13 кръг Д Стан (Стан) 1:3
25.02.2017 14 кръг Д Енев Дибич (Шумен) -:-
- 15 кръг Г Балкан 1965 (Градище) -:-
- 16 кръг Д Ендже (Царев брод) -:-
- 17 кръг Г Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
- 18 кръг Д Мадара 2010 (Мадара) -:-
- 19 кръг Г Върбица (Върбица) -:-
- 20 кръг Д Герой (Зайчино ореше) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Смядово 2010 (Смядово) -:-
- 23 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 24 кръг Д Феърплей (кв.Мътница, Шумен) -:-
- 25 кръг Д Кочово (Кочово) -:-
- 26 кръг Г Стан (Стан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 12 5 2 5 27:23 17
8 Ендже (Царев брод) 12 5 0 7 21:23 15
9 Локомотив 2008 (Каспичан) 12 3 2 7 23:43 11
10 Велики Преслав (Велики Преслав) 12 3 2 7 14:27 11
11 Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 12 3 2 7 18:40 11

Локомотив 2008 (Каспичан)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2016 16:00 1 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:5
14.09.2016 16:00 2 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:4
21.09.2016 14:00 3 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:3
28.09.2016 16:00 4 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:10
16.11.2016 14:00 5 кръг Д Волов (Шумен) 0:10
12.10.2016 15:00 6 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:8
19.10.2016 15:00 7 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:7
26.10.2016 15:00 8 кръг Г Аксаково (Аксаково) анл.
02.11.2016 14:00 9 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:4
- 10 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
- 11 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 12 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
- 13 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 14 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 15 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 16 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) -:-
- 17 кръг Д Аксаково (Аксаково) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак 1918 (Варна) 8 3 1 4 11:13 10
7 Светкавица Търговище (Търговище) 8 3 0 5 18:19 9
8 Суворово 1 (Суворово) 7 2 0 5 13:36 6
9 Локомотив 2008 (Каспичан) 8 0 0 8 5:51 0
-- Аксаково (Аксаково) 3 0 0 3 0:21 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ШН 11 място
2014/2015 А ОФГ ШН 8 място
2013/2014 А ОФГ ШН 11 място
2012/2013 "В" група отказва се
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 А ОФГ ШН 3 място
2009/2010 А ОФГ ШН 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2012 2.405 90
май 2012 2.354 91
април 2012 1.876 95
март 2012 1.849 96
ноември 2011 2.903 102
октомври 2011 2.444 101
септември 2011 5.568 94
август 2011 11.427 56
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници