Локомотив 2008 (Каспичан)

BGSupporters форум

Локомотив 2008 (Каспичан)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Г Балкан 1965 (Градище) 2:0
08.09.2019 17:00 2 кръг Д Смядово 2010 (Смядово) 2:3
15.09.2019 17:00 3 кръг Г Заря 1962 (Звегор) 3:0
22.09.2019 17:00 4 кръг Д Ендже (Царев брод) 1:3
29.09.2019 17:00 5 кръг Г Енев (Дибич) 0:3
06.10.2019 16:00 6 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
13.10.2019 16:00 7 кръг Д Герой (Зайчино ореше) 3:1
20.10.2019 16:00 8 кръг Г Върбица (Върбица) 1:2
02.11.2019 14:00 9 кръг Д Волов (Шумен) 4:3
10.11.2019 14:00 10 кръг Г Устрем (Трем) 0:6
17.11.2019 14:00 11 кръг Д Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 1:4
15.03.2020 15:00 12 кръг Д Балкан 1965 (Градище) анл.
22.03.2020 15:00 13 кръг Г Смядово 2010 (Смядово) анл.
29.03.2020 15:00 14 кръг Д Заря 1962 (Звегор) анл.
05.04.2020 17:00 15 кръг Г Ендже (Царев брод) анл.
12.04.2020 17:00 16 кръг Д Енев (Дибич) анл.
20.04.2020 17:00 17 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) анл.
26.04.2020 17:00 18 кръг Г Герой (Зайчино ореше) анл.
03.05.2020 18:00 19 кръг Д Върбица (Върбица) анл.
10.05.2020 18:00 20 кръг Г Волов (Шумен) анл.
17.05.2020 18:00 21 кръг Д Устрем (Трем) анл.
24.05.2020 18:00 22 кръг Г Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Смядово 2010 (Смядово) 11 5 0 6 28:25 15
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 11 4 1 6 21:25 13
9 Локомотив 2008 (Каспичан) 11 4 0 7 17:28 12
10 Герой (Зайчино ореше) 11 4 0 7 20:39 12
11 Заря 1962 (Звегор) 11 1 1 9 11:48 4

Локомотив 2008 (Каспичан)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Д ФК Тича (Варна) 0:4
22.09.2019 10:00 2 кръг Г Девня 2005 (Девня) 4:16
29.09.2019 11:00 3 кръг Д Дунав (Русе) 1:3
06.10.2019 10:00 4 кръг Г Тополи 2010 II (Тополи) 2:8
12.10.2019 13:30 5 кръг Д Аристон (Русе) 1:5
20.10.2019 12:30 6 кръг Г Олимпик (Варна) 1:11
01.11.2019 10:00 7 кръг Д Олимпик II (Варна) 0:6
10.11.2019 10:30 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:4
17.11.2019 10:00 9 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:4
24.11.2019 10:00 10 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 0:5
- 11 кръг
почива
08.03.2020 12:30 12 кръг Г ФК Тича (Варна) анл.
14.03.2020 10:00 13 кръг Д Девня 2005 (Девня) анл.
22.03.2020 11:00 14 кръг Г Дунав (Русе) анл.
29.03.2020 10:00 15 кръг Д Тополи 2010 II (Тополи) анл.
05.04.2020 11:00 16 кръг Г Аристон (Русе) анл.
12.04.2020 10:00 17 кръг Д Олимпик (Варна) анл.
26.04.2020 10:00 18 кръг Г Олимпик II (Варна) анл.
03.05.2020 10:00 19 кръг Г Спартак 1918 (Варна) анл.
10.05.2020 10:00 20 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) анл.
17.05.2020 10:00 21 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) анл.
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК Тича (Варна) 10 4 2 4 17:19 14
8 Тополи 2010 (Тополи) 10 3 2 5 20:31 11
9 Вихър 2016 (Вълчи дол) 10 2 0 8 12:50 6
10 Тополи 2010 II (Тополи) 10 2 0 8 11:35 6
11 Локомотив 2008 (Каспичан) 10 0 0 10 12:66 0

Локомотив 2008 (Каспичан)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 3:3
22.09.2019 11:00 2 кръг Д Черноморец (Балчик) 3:4
29.09.2019 11:00 3 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 0:8
06.10.2019 11:00 4 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:8
13.10.2019 11:00 5 кръг Д Смядово 2018 (Смядово) 3:5
20.10.2019 11:00 6 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 0:8
01.11.2019 12:30 7 кръг Д Локомотив (Русе) 0:8
10.11.2019 11:00 8 кръг Г Аврен (Аврен) 0:6
17.11.2019 11:00 9 кръг Д Дуло (Дулово) 1:6
15.03.2020 11:00 10 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) анл.
22.03.2020 11:00 11 кръг Г Черноморец (Балчик) анл.
28.03.2020 11:00 12 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) анл.
05.04.2020 11:00 13 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) анл.
12.04.2020 11:00 14 кръг Г Смядово 2018 (Смядово) анл.
26.04.2020 11:00 15 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) анл.
03.05.2020 11:00 16 кръг Г Локомотив (Русе) анл.
10.05.2020 11:00 17 кръг Д Аврен (Аврен) анл.
17.05.2020 11:00 18 кръг Г Дуло (Дулово) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Аврен (Аврен) 9 3 1 5 9:36 10
7 Смядово 2018 (Смядово) 9 3 0 6 14:37 9
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 1 1 7 6:43 4
9 Черноморец (Балчик) 9 1 1 7 9:30 4
10 Локомотив 2008 (Каспичан) 9 0 1 8 10:56 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ШН 9 място
2018/2019 А ОФГ ШН 9 място
2017/2018 А ОФГ ШН 6 място
2016/2017 А ОФГ ШН 8 място
2015/2016 А ОФГ ШН 11 място
2014/2015 А ОФГ ШН 8 място
2013/2014 А ОФГ ШН 11 място
2012/2013 "В" група отказва се
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 А ОФГ ШН 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2012 2.405 90
май 2012 2.354 91
април 2012 1.876 95
март 2012 1.849 96
ноември 2011 2.903 102
октомври 2011 2.444 101
септември 2011 5.568 94
август 2011 11.427 56
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници