Локомотив 2008 (Каспичан)

BGSupporters форум

Локомотив 2008 (Каспичан)

"А" ОФГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
24.10.2015 16:00 1 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 4:7
06.09.2015 17:00 2 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:1
13.09.2015 17:00 3 кръг Г Мадара 2010 (Мадара) 1:4
20.09.2015 17:00 4 кръг Г Герой (Зайчино ореше) 1:2
27.09.2015 17:00 5 кръг Д Кочово (Кочово) 4:1
04.10.2015 16:00 6 кръг Г Смядово 2010 (Смядово) 0:4
11.10.2015 16:00 7 кръг Д Балкан 1965 (Градище) 1:0
18.10.2015 16:00 8 кръг Г Ендже (Царев брод) 1:2
31.10.2015 11:00 9 кръг Д Янково (Янково) 5:0
08.11.2015 14:00 10 кръг Г Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 3:4
15.11.2015 14:00 11 кръг Д Стан (Стан) 2:4
22.11.2015 14:00 12 кръг Г Върбица (Върбица) 0:2
29.11.2015 14:00 13 кръг Д Енев (Дибич) 0:4
28.02.2016 15:00 14 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 1:2
06.03.2016 15:00 15 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:2
13.03.2016 15:00 16 кръг Д Мадара 2010 (Мадара) 2:2
20.03.2016 15:00 17 кръг Д Герой (Зайчино ореше) 3:1
27.03.2016 16:00 18 кръг Г Кочово (Кочово) 0:1
03.04.2016 17:00 19 кръг Д Смядово 2010 (Смядово) 0:1
10.04.2016 17:00 20 кръг Г Балкан 1965 (Градище) 0:2
17.04.2016 17:00 21 кръг Д Ендже (Царев брод) 1:1
24.04.2016 17:00 22 кръг Г Янково (Янково) 3:0
02.05.2016 18:00 23 кръг Д Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 4:3
08.05.2016 18:00 24 кръг Г Стан (Стан) 1:6
15.05.2016 18:00 25 кръг Д Върбица (Върбица) 3:0
22.05.2016 18:00 26 кръг Г Енев (Дибич) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Върбица (Върбица) 26 10 2 14 49:72 32
10 Мадара 2010 (Мадара) 26 8 3 15 38:61 27
11 Локомотив 2008 (Каспичан) 26 8 2 16 43:64 26
12 Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 26 8 2 16 49:100 26
13 Кочово (Кочово) 26 2 2 22 28:81 8

Локомотив 2008 (Каспичан)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 10:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:0
13.09.2015 10:00 2 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 2:3
20.09.2015 10:00 3 кръг Д Варненчик (Варна) 1:3
27.09.2015 10:00 4 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 5:0
04.10.2015 10:00 5 кръг Г Провадия (Провадия) 1:2
11.10.2015 10:00 6 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:4
18.10.2015 10:00 7 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:3
23.10.2015 10:00 8 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 8:2
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
02.11.2015 10:00 11 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:4
07.11.2015 10:00 12 кръг Д Химик (Девня) 4:3
14.11.2015 10:00 13 кръг Г Септември 98 (Тервел) 5:1
22.11.2015 10:00 14 кръг Д Атлетик (Провадия) 6:0
- 15 кръг
почива
28.02.2016 10:00 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:5
03.03.2016 10:00 17 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 1:0
06.03.2016 10:00 18 кръг Г Варненчик (Варна) 1:2
13.03.2016 10:00 19 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:1
20.03.2016 10:00 20 кръг Д Провадия (Провадия) 3:1
27.03.2016 10:00 21 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:3
03.04.2016 10:00 22 кръг Д Калиакра (Каварна) 3:1
10.04.2016 10:00 23 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
- 24 кръг
почива
- 25 кръг
почива
30.04.2016 10:00 26 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:1
08.05.2016 10:00 27 кръг Г Химик (Девня) 3:5
15.05.2016 10:00 28 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:1
22.05.2016 10:00 29 кръг Г Атлетик (Провадия) 8:1
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Провадия (Провадия) 24 11 3 10 69:49 36
7 Химик (Девня) 23 11 1 11 76:72 34
8 Локомотив 2008 (Каспичан) 24 10 1 13 58:46 31
9 Велики Преслав (Велики Преслав) 24 8 1 15 42:51 25
10 Септември 98 (Тервел) 24 8 1 15 52:85 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ШН 9 място
2018/2019 А ОФГ ШН 9 място
2017/2018 А ОФГ ШН 6 място
2016/2017 А ОФГ ШН 8 място
2015/2016 А ОФГ ШН 11 място
2014/2015 А ОФГ ШН 8 място
2013/2014 А ОФГ ШН 11 място
2012/2013 "В" група отказва се
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 А ОФГ ШН 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2012 2.405 90
май 2012 2.354 91
април 2012 1.876 95
март 2012 1.849 96
ноември 2011 2.903 102
октомври 2011 2.444 101
септември 2011 5.568 94
август 2011 11.427 56
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници