Локомотив 2016 (София)

BGSupporters форум

Локомотив 2016 (София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 17:00 1 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 1:3
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:2
16.09.2018 14:30 3 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 3:1
23.09.2018 17:00 4 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 2:0
30.09.2018 17:00 5 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 2:3
07.10.2018 16:00 6 кръг Д Сокол (Негован) 5:1
14.10.2018 16:00 7 кръг Г Житен (Житен) 1:1
21.10.2018 13:30 8 кръг Д Мрамор (Мрамор) 0:0
28.10.2018 14:30 9 кръг Г Надежда II (Доброславци) 0:1
- 10 кръг
почива
11.11.2018 14:00 11 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 5:2
18.11.2018 14:00 12 кръг Г Левски (Чепинци) 2:1
25.11.2018 14:00 13 кръг Д Изтребител (Иваняне) 6:0
02.03.2019 16:00 14 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 0:0
10.03.2019 16:00 15 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 0:2
17.03.2019 16:00 16 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 4:2
24.03.2019 16:00 17 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 1:1
31.03.2019 16:00 18 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 4:3
07.04.2019 17:00 19 кръг Г Сокол (Негован) 1:1
14.04.2019 15:00 20 кръг Д Житен (Житен) 7:3
21.04.2019 17:00 21 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:2
01.05.2019 15:30 22 кръг Д Надежда II (Доброславци) 5:3
- 23 кръг
почива
12.05.2019 18:00 24 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 3:0
19.05.2019 13:00 25 кръг Д Левски (Чепинци) 1:2
24.05.2019 18:00 26 кръг Г Изтребител (Иваняне) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Зенит (кв.Филиповци, София) 23 13 5 5 50:32 44
5 Сокол (Негован) 23 12 4 7 68:48 40
6 Локомотив 2016 (София) 23 11 6 6 55:34 39
7 Вихър (кв.Требич, София) 23 10 3 10 50:40 33
8 Надежда II (Доброславци) 23 9 4 10 42:41 31
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Първи кръг
- -
почива
Югозападна България / 1/2 финали
29.08.2018 17:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:14
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
20.09.2018 17:00 - Г Мрамор (Мрамор) 3:0
Област София (столица) / 1/2 финали
27.09.2018 17:00 - Г Витоша II (Бистрица) 0:0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ С 3 място
2016/2017 А ОФГ С 2 място
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници

 » няма интернет страници