Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Локомотив 2016 (София)

BGSupporters форум

Локомотив 2016 (София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 3:5
08.09.2019 17:00 2 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 3:12
15.09.2019 17:00 3 кръг Г Левски (Чепинци) 1:4
- 4 кръг
почива
29.09.2019 14:30 5 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 3:1
06.10.2019 16:00 6 кръг Г Сокол (Негован) 0:8
13.10.2019 13:30 7 кръг Д Житен (Житен) 3:1
20.10.2019 16:00 8 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 3:3
31.10.2019 15:00 9 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 2:1
01.12.2019 14:00 10 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:7
10.11.2019 14:00 11 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 5:2
17.11.2019 14:00 12 кръг Г Световрачене (Световрачене) 3:0
24.11.2019 14:00 13 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:7
01.03.2020 16:00 14 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 0:3
08.03.2020 16:00 15 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) анл.
15.03.2020 16:00 16 кръг Д Левски (Чепинци) анл.
- 17 кръг
почива
29.03.2020 17:00 18 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) анл.
05.04.2020 17:00 19 кръг Д Сокол (Негован) анл.
12.04.2020 17:00 20 кръг Г Житен (Житен) анл.
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) анл.
03.05.2020 18:00 22 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) анл.
10.05.2020 18:00 23 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) анл.
17.05.2020 18:00 24 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) анл.
24.05.2020 18:00 25 кръг Д Световрачене (Световрачене) анл.
31.05.2020 18:00 26 кръг Г Мрамор (Мрамор) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Зенит (кв.Филиповци, София) 13 4 2 7 31:30 14
10 Въстаник 26 (Войнеговци) 12 4 1 7 19:29 13
11 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 13 2 2 9 16:36 8
12 Световрачене (Световрачене) 13 0 0 13 10:92 0
13 Локомотив 2016 (София) 13 5 1 7 28:54 16

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 13 място
2018/2019 А ОФГ С 5 място
2017/2018 А ОФГ С 3 място
2016/2017 А ОФГ С 2 място
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници

 » няма интернет страници