Локомотив БДЖ (София)

BGSupporters форум

Локомотив БДЖ (София)

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
26.11.2017 12:00 1 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:0
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:1
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Сокол (Негован) 9:0
30.09.2017 17:00 4 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 4:0
07.10.2017 16:00 5 кръг Г Левски (Чепинци) 1:3
14.10.2017 16:00 6 кръг Д Изтребител (Иваняне) 8:0
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 2:1
29.10.2017 12:00 8 кръг Д Мрамор (Мрамор) 4:0
05.11.2017 14:00 9 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 2:0
12.11.2017 14:00 10 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 4:0
19.11.2017 14:00 11 кръг Г Житен (Житен) 4:2
19.04.2018 18:00 12 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 4:0
11.03.2018 15:00 13 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:4
18.03.2018 15:00 14 кръг Г Сокол (Негован) 2:1
отложен 15 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
31.03.2018 16:00 16 кръг Д Левски (Чепинци) 2:4
15.04.2018 16:00 17 кръг Г Изтребител (Иваняне) 0:3
22.04.2018 13:00 18 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
29.04.2018 16:00 19 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
05.05.2018 15:00 20 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
13.05.2018 17:00 21 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
20.05.2018 15:00 22 кръг Д Житен (Житен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Надежда (Доброславци) 17 16 0 1 102:12 48
2 Левски (Чепинци) 17 16 0 1 66:15 48
3 Локомотив БДЖ (София) 16 11 0 5 48:19 33
4 Житен (Житен) 16 9 1 6 42:43 28
5 Мрамор (Мрамор) 16 7 4 5 36:28 25
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финал
23.08.2017 18:00 - Г ЦСКА 1948 (София) 0:8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
27.09.2017 16:30 - Д Вихър (кв.Требич, София) 4:2
Област София (столица) / 1/2 финали
04.10.2017 15:30 - Д Левски (Чепинци) 4:1
Област София (столица) / Финал
11.10.2017 15:30 - Д ЦСКА 1948 (София) 1:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
10.02.2018 12:00 - Г Правец (Правец) 2:2

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници