Локомотив София 1929 (София)

BGSupporters форум

Локомотив София 1929 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2019 18:30 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2 Диема спорт
27.07.2019 18:30 2 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:0
03.08.2019 18:00 3 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:0
10.08.2019 20:00 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
17.08.2019 18:00 5 кръг Д Спартак (Плевен) 1:0
24.08.2019 19:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
31.08.2019 18:00 7 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:1
14.09.2019 17:00 8 кръг Г Поморие (Поморие) 3:1
20.09.2019 17:00 9 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
29.09.2019 17:00 10 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
05.10.2019 16:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
20.10.2019 15:00 12 кръг Г Септември (София) 1:2 Диема спорт
24.10.2019 15:00 13 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0 Диема спорт
31.10.2019 15:00 14 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:0
10.11.2019 14:30 15 кръг Д Кариана (Ерден) 2:0
24.11.2019 12:15 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:- Диема спорт
30.11.2019 14:30 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
07.12.2019 12:00 18 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:- Диема спорт
15.02.2020 19 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
22.02.2020 20 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
29.02.2020 21 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
04.03.2020 22 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
07.03.2020 23 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
14.03.2020 24 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
21.03.2020 25 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
04.04.2020 26 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
11.04.2020 27 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 28 кръг
почива
25.04.2020 29 кръг Д Септември (София) -:-
02.05.2020 30 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
09.05.2020 31 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
13.05.2020 32 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
16.05.2020 33 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
23.05.2020 34 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 14 12 1 1 31:16 37
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 14 12 0 2 36:9 36
3 Локомотив София 1929 (София) 14 9 1 4 19:7 28
4 Локомотив (Горна Оряховица) 15 7 4 4 25:22 25
5 Литекс (Ловеч) 14 7 3 4 25:10 24
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
05.09.2019 16:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2019 18:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
28.06.2019 18:00 - Д Септември (София) 2:2
03.07.2019 18:45 - Г Пирин (Благоевград) 0:1
06.07.2019 18:30 - Г Ботев (Пловдив) 0:0
09.07.2019 18:00 - Г Спортист 2009 (Своге) 4:1
13.07.2019 18:00 - Д Спартак (Плевен) 0:1
05.10.2019 16:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
12.10.2019 15:30 - Д Ботев (Враца) 4:0
16.11.2019 11:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0

Локомотив София 1929 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 14:00 1 кръг Д Барокко (София) 2:3
01.09.2019 14:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
08.09.2019 14:00 3 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
15.09.2019 14:00 4 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 5:1
22.09.2019 14:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
29.09.2019 14:00 6 кръг Г Септември (София) 0:2
06.10.2019 14:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
13.10.2019 14:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 0:5
18.10.2019 14:00 9 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:4
07.11.2019 14:00 10 кръг Г Миньор (Перник) 4:2
14.11.2019 14:00 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 5:3
10.11.2019 14:00 12 кръг Г Левски (София) 0:5
17.11.2019 14:00 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:0
24.11.2019 14:00 14 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
01.12.2019 14:00 15 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 16 кръг Г Барокко (София) -:-
- 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 19 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 21 кръг Д Септември (София) -:-
- 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 23 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 24 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 25 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 26 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 27 кръг Д Левски (София) -:-
- 28 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 29 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 30 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Вихрен 1925 (Сандански) 13 6 3 4 27:22 21
7 ФК ЦСКА 1948 (София) 13 6 3 4 27:22 21
9 Локомотив София 1929 (София) 13 5 2 6 27:30 17
10 Барокко (София) 13 4 4 5 17:29 16
11 Миньор (Перник) 12 4 2 6 23:26 14

Локомотив София 1929 (София)

ЮСВ: София (столица) - зона "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 17:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 4:1
- 2 кръг
почива
21.09.2019 17:00 3 кръг Г Конкордия (София) 2:1
28.09.2019 17:00 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
05.10.2019 16:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:7
12.10.2019 16:00 6 кръг Д Елит София (София) 1:0
19.10.2019 16:00 7 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3
отложен 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
09.11.2019 10:00 9 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:0
16.11.2019 14:00 10 кръг Д Младост 2015 (София) 5:1
23.11.2019 14:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 15 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 17 кръг Г Елит София (София) -:-
- 18 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 19 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 20 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 21 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
- 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Царско село 2015 (София) 8 5 1 2 36:13 16
4 Спортист 2009 (Своге) 9 5 1 3 15:18 16
5 Локомотив София 1929 (София) 8 5 0 3 17:16 15
6 Балкан 1929 (Ботевград) 8 4 0 4 12:14 12
7 Елит София (София) 8 3 0 5 13:17 9

Локомотив София 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:30 1 кръг Д Барокко (София) 8:1
01.09.2019 11:30 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
08.09.2019 11:30 3 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 4:0
15.09.2019 11:30 4 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0
22.09.2019 11:30 5 кръг Д Левски Раковски (София) 7:0
29.09.2019 11:30 6 кръг Г Олимпиец (София) 5:0
06.10.2019 11:30 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:0
13.10.2019 09:30 8 кръг Г Национал (София) 4:3
20.10.2019 11:30 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:0
отложен 10 кръг Г ЦСКА (София) -:-
14.11.2019 11:30 11 кръг Д Витоша 13 (София) 2:0
10.11.2019 11:30 12 кръг Г Левски (София) 1:2
17.11.2019 11:30 13 кръг Д Оборище (Панагюрище) 10:0
24.11.2019 11:30 14 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
01.12.2019 09:30 15 кръг Г Септември (София) -:-
- 16 кръг Г Барокко (София) -:-
- 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 19 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 21 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 23 кръг Д Национал (София) -:-
- 24 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 25 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 26 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 27 кръг Д Левски (София) -:-
- 28 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 29 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 30 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 12 11 1 0 58:9 34
2 Локомотив София 1929 (София) 12 10 1 1 50:6 31
3 Витоша 13 (София) 12 9 1 2 42:10 28
4 Септември (София) 12 9 1 2 46:9 28
5 Царско село 2015 (София) 13 8 2 3 38:17 26

Локомотив София 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 11:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:2
07.09.2019 11:30 2 кръг Д Барокко (София) 4:1
14.09.2019 14:00 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:2
- 4 кръг
почива
28.09.2019 11:30 5 кръг Д Мрамор (Мрамор) 6:1
05.10.2019 11:30 6 кръг Г Левски (Чепинци) 10:1
12.10.2019 11:30 7 кръг Д Надежда (Доброславци) 8:0
19.10.2019 11:30 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1
отложен 9 кръг Г Барокко (София) -:-
08.11.2019 10:00 10 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:1
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
- 13 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 14 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 9 7 1 1 59:7 22
2 Локомотив София 1929 (София) 8 6 2 0 36:9 20
3 Ботев 57 СОУ (София) 9 6 1 2 51:12 19
4 Барокко (София) 9 4 0 5 19:38 12
5 Мрамор (Мрамор) 9 3 1 5 18:38 10

Локомотив София 1929 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 11:30 1 кръг Д Победа 2013 (София) 11:2
08.09.2019 09:30 2 кръг Г Национал (София) 11:0
15.09.2019 11:30 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
22.09.2019 15:30 4 кръг Г Септември (София) 1:2
26.09.2019 11:30 5 кръг Д Гранит (Владая) 13:0
29.09.2019 11:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
06.10.2019 11:30 7 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:1
13.10.2019 11:30 8 кръг Д София спорт (София) 2:1
20.10.2019 16:00 9 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 5:0
29.10.2019 11:30 10 кръг Г Победа 2013 (София) 8:0
отложен 11 кръг Д Национал (София) -:-
10.11.2019 11:30 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
16.11.2019 09:30 13 кръг Д Септември (София) 1:2
24.11.2019 11:30 14 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 16 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 17 кръг Г София спорт (София) -:-
- 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 12 11 0 1 61:11 33
2 Локомотив София 1929 (София) 12 9 1 2 62:10 28
3 София спорт (София) 12 9 0 3 68:13 27
4 Чавдар (Етрополе) 12 7 3 2 29:7 24
5 Обеля (кв.Обеля, София) 12 5 2 5 26:28 17

Локомотив София 1929 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2019 18:30 1 кръг Г Национал (София) 1:5
08.09.2019 09:30 2 кръг Г Развитие МФ (София) 2:4
15.09.2019 09:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
19.09.2019 09:30 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 7:1
22.09.2019 09:30 5 кръг Д Септември (София) 1:0
29.09.2019 09:00 6 кръг Г Левски (София) 0:5
06.10.2019 09:30 7 кръг Д Витоша 13 (София) 2:0
13.10.2019 09:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
20.10.2019 09:30 9 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 5:2
22.10.2019 14:00 10 кръг Д Национал (София) 1:4
отложен 11 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
09.11.2019 12:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
17.11.2019 09:30 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:1
24.11.2019 09:30 14 кръг Г Септември (София) -:-
- 15 кръг Д Левски (София) -:-
- 16 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 17 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 18 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Национал (София) 12 8 2 2 41:15 26
4 Развитие на млади футболисти (София) 12 6 3 3 37:21 21
5 Локомотив София 1929 (София) 12 6 0 6 26:33 18
6 Славия 1913 (София) 12 5 2 5 24:25 17
7 Септември (София) 12 2 5 5 12:16 11

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 12:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 4:0
28.09.2019 12:00 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9:0
05.10.2019 10:30 3 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
12.10.2019 13:30 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:0
19.10.2019 09:00 5 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 4:1
16.11.2019 13:30 6 кръг Д Победа 2013 (София) 9:0
09.11.2019 10:30 7 кръг Г Олимпиец (София) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 7 7 0 0 39:1 21
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 7 6 0 1 34:5 18
3 Сливнишки герой (Сливница) 7 4 1 2 19:10 13
4 Миньор (Перник) 7 3 0 4 11:11 9
5 Победа 2013 (София) 7 3 0 4 18:21 9

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 10:30 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 4:1
28.09.2019 09:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
отложен 3 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) -:-
12.10.2019 10:30 4 кръг Д Спортист 13 (София) 11:0
19.10.2019 09:00 5 кръг Г Сердика (София) 11:3
16.11.2019 10:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1
09.11.2019 12:00 7 кръг Г Лъвчетата (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 7 7 0 0 57:1 21
2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 5 0 2 21:13 15
3 Локомотив София 1929 (София) 6 4 0 2 28:7 12
4 Лъвчетата (София) 7 4 0 3 29:9 12
5 Сердика (София) 6 2 0 4 19:22 6

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 11:20 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
29.09.2019 11:20 2 кръг Д Академик 1947 (София) 5:1
06.10.2019 11:20 3 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:0
13.10.2019 14:50 4 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
20.10.2019 13:40 5 кръг Г Ком 98 (Годеч) 12:2
15.12.2019 11:20 6 кръг Д Арес (София) -:-
10.11.2019 14:50 7 кръг Г София спорт (София) 2:0
17.11.2019 14:50 8 кръг Г Миньор (Перник) 2:0
24.11.2019 09:00 9 кръг Д Елит София (София) -:-
01.12.2019 10:10 10 кръг Г Левски (София) -:-
08.12.2019 09:00 11 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 7 7 0 0 28:5 21
2 Левски (София) 7 5 1 1 40:11 16
3 Атлетико Артен (София) 7 5 0 2 27:8 15
4 Национал (София) 6 5 0 1 15:7 15
5 Левски Раковски (София) 7 4 0 3 30:10 12

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 14:40 1 кръг Д Септември (София) 4:1
29.09.2019 11:10 2 кръг Г Лъвчетата (София) 2:0
06.10.2019 13:30 3 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:1
13.10.2019 12:20 4 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:1
20.10.2019 12:20 5 кръг Д Левски (София) 1:4
01.12.2019 13:30 6 кръг Г Н спорт (София) -:-
10.11.2019 11:10 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
17.11.2019 14:40 8 кръг Г Левски Раковски (София) 13:0
24.11.2019 10:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 7 6 0 1 43:4 18
3 Н спорт (София) 7 5 1 1 26:9 16
4 Локомотив София 1929 (София) 7 5 0 2 26:14 15
5 Спартак 2015 (София) 7 3 1 3 10:13 10
6 Лъвчетата (София) 7 2 2 3 15:11 8


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:03 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 15.108 36
април 2019 23.390 21
март 2019 29.535 16
ноември 2018 20.780 26
октомври 2018 30.724 12
септември 2018 19.320 25
май 2018 34.997 14
април 2018 42.013 8
март 2018 24.337 23
ноември 2017 40.317 10
октомври 2017 18.305 27
септември 2017 45.620 8
август 2017 28.393 18
май 2017 31.641 16
април 2017 29.604 16
март 2017 31.663 14
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници