Локомотив София 1929 (София)

BGSupporters форум

Локомотив 1929 (София)

Югозападна "В" група - Баражи
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
- -
почива
Втори кръг
08.06.2016 18:00 - Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:0
"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2015 17:00 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 14:1
04.10.2015 16:00 2 кръг Д София спорт (София) 9:0
11.10.2015 16:00 3 кръг Г Изтребител (Иваняне) 13:0
18.10.2015 16:00 4 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:0
23.10.2015 16:00 5 кръг Г Спартак (Подгумер) 3:2
30.10.2015 15:00 6 кръг Д Левски (Чепинци) 3:0
08.11.2015 14:00 7 кръг Г Сокол (Негован) 10:0
15.11.2015 14:00 8 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) анл.
22.11.2015 14:00 9 кръг Г Въстаник (Войнеговци) 16:1
29.11.2015 14:00 10 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 8:1
05.12.2015 14:00 11 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 2:0
06.03.2016 15:00 12 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:0
12.03.2016 16:30 13 кръг Г София спорт (София) 5:1
19.03.2016 15:00 14 кръг Д Изтребител (Иваняне) 10:0
27.03.2016 15:00 15 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 7:1
02.04.2016 17:00 16 кръг Д Спартак (Подгумер) 8:0
10.04.2016 17:00 17 кръг Г Левски (Чепинци) 2:0
16.04.2016 17:00 18 кръг Д Сокол (Негован) 4:0
- 19 кръг
почива
30.04.2016 17:00 20 кръг Д Въстаник (Войнеговци) 7:0
08.05.2016 18:00 21 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 10:1
14.05.2016 18:00 22 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 20 20 0 0 142:8 60
2 Левски (Чепинци) 20 13 2 5 69:29 41
3 Спартак (Подгумер) 20 12 3 5 62:30 39
4 Надежда (Доброславци) 20 12 1 7 44:40 37
5 Вихър (кв.Требич, София) 20 9 4 7 54:48 31
"А" ОФГ София (столица) - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
22.05.2016 17:00 - Д Царско село (София) 3:0
Финал
29.05.2016 17:00 - Д Витоша II (Бистрица) 4:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.03.2016 15:00 - Д Спартак Плевен (Плевен) 1:3

Локомотив 1929 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2015 15:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
10.09.2015 15:00 2 кръг Д Пирин 2002 (Разлог) 6:0
17.09.2015 15:00 3 кръг Г БМ Спорт (София) 6:2
24.09.2015 15:00 4 кръг Д Септември (Симитли) 1:0
01.10.2015 14:00 5 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:3
08.10.2015 14:00 6 кръг Д София 2010 (София) 0:1
15.10.2015 14:00 7 кръг Г Искър (Герман) 1:2
22.10.2015 14:00 8 кръг Д Септември (София) 2:0
29.10.2015 12:00 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
05.11.2015 12:00 10 кръг Д Банско (Банско) 7:0
12.11.2015 12:00 11 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:1
10.03.2016 14:00 12 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
17.03.2016 14:00 13 кръг Г Пирин 2002 (Разлог) 0:0
24.03.2016 14:00 14 кръг Д БМ Спорт (София) 2:1
31.03.2016 15:00 15 кръг Г Септември (Симитли) 2:2
07.04.2016 15:00 16 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
14.04.2016 15:00 17 кръг Г София 2010 (София) 1:1
21.04.2016 15:00 18 кръг Д Искър (Герман) 7:0
28.04.2016 16:00 19 кръг Г Септември (София) 2:1
05.05.2016 16:00 20 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
12.05.2016 16:00 21 кръг Г Банско (Банско) 8:0
19.05.2016 16:00 22 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихрен 1925 (Сандански) 22 14 6 2 54:22 48
2 Беласица (Петрич) 22 14 5 3 61:27 47
3 Локомотив 1929 (София) 22 12 6 4 56:18 42
4 Септември (София) 22 12 3 7 61:30 39
5 Пирин (Гоце Делчев) 22 11 4 7 48:26 37

Локомотив 1929 (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
20.10.2015 14:00 1-ви мач Д Септември (Симитли) 1:1
30.10.2015 14:00 реванш Г Септември (Симитли) 1:0
1/4 финали
26.11.2015 14:00 1-ви мач Г Литекс (Ловеч) 0:3
02.12.2015 13:30 реванш Д Литекс (Ловеч) 1:2
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Г Ботев 57 (София) 2:0
12.09.2015 17:00 2 кръг Д Спортист (Своге) 5:0
19.09.2015 17:00 3 кръг Г София 2010 (София) анл.
26.09.2015 17:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:0
03.10.2015 16:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 2:3
10.10.2015 16:00 6 кръг Д БМ Спорт (София) 2:1
17.10.2015 16:00 7 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 10:1
24.10.2015 16:00 8 кръг Г Искър (Герман) анл.
31.10.2015 12:30 9 кръг Д Правец 99 (Правец) анл.
07.11.2015 15:00 10 кръг Г Академик 1947 (София) анл.
14.11.2015 13:00 11 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Искър (Герман) 18 5 1 12 33:60 16
9 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 18 3 2 13 26:88 11
10 Академик 1947 (София) 18 1 1 16 17:73 4
-- Локомотив 1929 (София) 6 5 0 1 22:5 --
-- София 2010 (София) - 0 0 0 0:0 -

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2015 11:00 1 кръг Г София 2010 (София) 5:4
06.09.2015 11:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:7
13.09.2015 12:00 3 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:1
20.09.2015 11:00 4 кръг Д Левски (София) 1:3
27.09.2015 11:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:4
01.10.2015 11:00 6 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 5:0
04.10.2015 11:00 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
- 8 кръг
почива
19.10.2015 12:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:0
26.10.2015 11:00 10 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:2
02.11.2015 11:00 11 кръг Д Елит София (София) 2:0
08.11.2015 11:00 12 кръг Г Септември (София) 0:2
15.11.2015 11:00 13 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
26.11.2015 10:00 14 кръг Г БМ Спорт (София) 3:2
29.11.2015 11:00 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
06.03.2016 11:00 16 кръг Д София 2010 (София) 1:1
13.03.2016 11:00 17 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
20.03.2016 12:00 18 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:0
17.04.2016 16:00 19 кръг Г Левски (София) 1:3
03.04.2016 11:00 20 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
07.04.2016 11:00 21 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:0
10.04.2016 11:00 22 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 4:0
- 23 кръг
почива
24.04.2016 13:00 24 кръг Г ДИТ Спорт (София) 3:0
28.04.2016 11:00 25 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:1
08.05.2016 11:00 26 кръг Г Елит София (София) 0:2
12.05.2016 11:00 27 кръг Д Септември (София) 2:1
15.05.2016 11:00 28 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
22.05.2016 11:00 29 кръг Д БМ Спорт (София) 5:0
29.05.2016 11:00 30 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирин (Благоевград) 28 14 8 6 39:31 50
5 Левски-Раковски (София) 28 13 5 10 64:39 44
6 Локомотив 1929 (София) 28 13 4 11 45:42 43
7 ДИТ Спорт (София) 28 12 5 11 48:43 41
8 Пирин 2001 (Благоевград) 28 11 4 13 31:35 37

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 14:00 1 кръг Д Ботев 57 (София) 3:2
12.09.2015 14:00 2 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:0
19.09.2015 14:00 3 кръг Д София 2010 (София) 2:1
26.09.2015 14:00 4 кръг Г БМ Спорт (София) 1:2
03.10.2015 14:00 5 кръг Д Изтребител (Иваняне) 15:0
10.10.2015 13:30 6 кръг Г Лъвчетата (София) 3:0
17.10.2015 14:00 7 кръг Д Ферион (София) анл.
24.10.2015 14:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:0
01.11.2015 14:00 9 кръг Д Олимпиец (София) 1:1
05.11.2015 15:00 10 кръг Д Септември (София) 1:0
08.11.2015 13:00 11 кръг Г Витоша (Бистрица) 4:1
14.11.2015 15:00 12 кръг Д Атлетик 11 (София) 14:1
18.11.2015 14:00 13 кръг Г Гранит (Владая) 4:1
21.11.2015 14:00 14 кръг Д Интернационал (София) 0:0
28.11.2015 14:00 15 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 4:0
07.03.2016 12:00 16 кръг Г Ботев 57 (София) 1:0
12.03.2016 14:00 17 кръг Д ДИТ Спорт (София) 7:0
20.03.2016 11:30 18 кръг Г София 2010 (София) 3:0
26.03.2016 15:00 19 кръг Д БМ Спорт (София) 3:1
03.04.2016 14:00 20 кръг Г Изтребител (Иваняне) 10:0
09.04.2016 14:00 21 кръг Д Лъвчетата (София) 6:1
- 22 кръг
почива
16.04.2016 14:00 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) 5:1
23.04.2016 14:00 24 кръг Г Олимпиец (София) 2:2
04.05.2016 17:00 25 кръг Г Септември (София) 0:0
07.05.2016 14:00 26 кръг Д Витоша (Бистрица) 6:1
14.05.2016 15:00 27 кръг Г Атлетик 11 (София) 3:0
18.05.2016 17:00 28 кръг Д Гранит (Владая) 4:0
21.05.2016 17:00 29 кръг Г Интернационал (София) 4:0
28.05.2016 11:00 30 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 28 23 4 1 117:16 73
2 Чавдар (Етрополе) 28 20 4 4 77:22 64
3 Септември (София) 28 18 6 4 125:29 60
4 Ботев 57 (София) 28 17 5 6 99:35 56
5 БМ Спорт (София) 28 16 7 5 119:40 55

Локомотив 1929 (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 11:00 1 кръг Г Ферион (София) 4:1
05.09.2015 11:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
09.09.2015 11:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:0
12.09.2015 11:00 4 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:1
20.09.2015 14:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
26.09.2015 11:00 6 кръг Г Левски (София) 0:1
03.10.2015 11:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
10.10.2015 11:00 8 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:2
17.10.2015 11:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:1
24.10.2015 11:00 10 кръг Г БМ Спорт (София) 0:1
31.10.2015 11:00 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
07.11.2015 11:00 12 кръг Г ЕСФА (София) 4:1
14.11.2015 11:00 13 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
20.11.2015 11:00 14 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 2:0
28.11.2015 11:00 15 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
05.03.2016 11:00 16 кръг Д Ферион (София) 1:0
12.03.2016 11:00 17 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
19.03.2016 11:00 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
26.03.2016 11:00 19 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:0
02.04.2016 18:15 20 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
06.04.2016 11:00 21 кръг Д Левски (София) 0:0
09.04.2016 11:00 22 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
16.04.2016 11:00 23 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:0
23.04.2016 11:00 24 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:2
27.04.2016 11:00 25 кръг Д БМ Спорт (София) 3:0
07.05.2016 11:00 26 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
11.05.2016 11:00 27 кръг Д ЕСФА (София) 5:1
14.05.2016 11:00 28 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
21.05.2016 11:00 29 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
28.05.2016 11:00 30 кръг Г Славия 1913 (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски-Раковски (София) 30 18 4 8 78:37 58
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 30 16 2 12 65:54 50
7 Локомотив 1929 (София) 30 13 7 10 37:29 46
8 Ферион (София) 30 14 2 14 45:67 44
9 Пирин (Благоевград) 30 14 1 15 52:49 43

Локомотив 1929 (София)

Деца: София (столица) - Областна група - "Б" възраст, първа група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 14:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:6
13.09.2015 09:30 2 кръг Д Лъвчетата (София) 1:5
20.09.2015 09:30 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
27.09.2015 09:30 4 кръг Д София 2010 (София) 6:2
04.10.2015 10:30 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
11.10.2015 11:00 6 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:0
18.10.2015 14:00 7 кръг Г Левски (София) 0:7
04.11.2015 11:00 8 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:1
31.10.2015 13:30 9 кръг Г Септември (София) 3:2
08.11.2015 09:30 10 кръг Д Спортист 13 (София) 5:0
15.11.2015 11:00 11 кръг Г Атлетик 11 (София) 1:1
26.11.2015 10:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
06.03.2016 12:30 13 кръг Г Лъвчетата (София) 1:1
17.03.2016 12:30 14 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
20.03.2016 09:30 15 кръг Г София 2010 (София) 1:2
26.03.2016 13:00 16 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
02.04.2016 11:00 17 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:0
09.04.2016 11:30 18 кръг Д Левски (София) 1:5
17.04.2016 09:30 19 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:5
24.04.2016 09:30 20 кръг Д Септември (София) 2:0
08.05.2016 09:30 21 кръг Г Спортист 13 (София) 4:2
15.05.2016 09:30 22 кръг Д Атлетик 11 (София) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Лъвчетата (София) 22 13 1 8 60:25 40
6 Левски-Раковски (София) 22 10 4 8 41:27 34
7 Локомотив 1929 (София) 22 10 3 9 40:50 33
8 Чавдар (Етрополе) 22 6 2 14 18:59 20
9 Атлетик 11 (София) 22 5 3 14 25:66 18


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:03 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 15.108 36
април 2019 23.390 21
март 2019 29.535 16
ноември 2018 20.780 26
октомври 2018 30.724 12
септември 2018 19.320 25
май 2018 34.997 14
април 2018 42.013 8
март 2018 24.337 23
ноември 2017 40.317 10
октомври 2017 18.305 27
септември 2017 45.620 8
август 2017 28.393 18
май 2017 31.641 16
април 2017 29.604 16
март 2017 31.663 14
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници