Локомотив София 1929 (София)

BGSupporters форум

Локомотив София 1929 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2019 18:30 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2 Диема спорт
27.07.2019 18:30 2 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:0
03.08.2019 18:00 3 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:0
10.08.2019 20:00 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
17.08.2019 18:00 5 кръг Д Спартак (Плевен) 1:0
24.08.2019 19:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
31.08.2019 18:00 7 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:1
14.09.2019 17:00 8 кръг Г Поморие (Поморие) 3:1
20.09.2019 17:00 9 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
29.09.2019 17:00 10 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
05.10.2019 16:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
20.10.2019 15:00 12 кръг Г Септември (София) 1:2 Диема спорт
24.10.2019 15:00 13 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0 Диема спорт
31.10.2019 15:00 14 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:0
10.11.2019 14:30 15 кръг Д Кариана (Ерден) 2:0
24.11.2019 12:15 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:3 Диема спорт
30.11.2019 14:30 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:3
07.12.2019 12:00 18 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:3 Диема спорт
16.02.2020 14:00 19 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:2
22.02.2020 14:00 20 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:0
29.02.2020 14:00 21 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
07.03.2020 14:00 22 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
отложен 23 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
отложен 24 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
04.04.2020 25 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
отложен 26 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
18.04.2020 27 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 28 кръг
почива
29.04.2020 29 кръг Д Септември (София) -:-
02.05.2020 30 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
09.05.2020 31 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
13.05.2020 32 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
16.05.2020 33 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
23.05.2020 34 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември (София) 20 17 1 2 47:19 52
3 Монтана 1921 (Монтана) 21 13 3 5 40:17 42
4 Локомотив София 1929 (София) 21 12 3 6 34:18 39
5 Нефтохимик 1962 (Бургас) 21 10 3 8 35:29 33
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 21 10 3 8 35:30 33
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
05.09.2019 16:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2019 18:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
28.06.2019 18:00 - Д Септември (София) 2:2
03.07.2019 18:45 - Г Пирин (Благоевград) 0:1
06.07.2019 18:30 - Г Ботев (Пловдив) 0:0
09.07.2019 18:00 - Г Спортист 2009 (Своге) 4:1
13.07.2019 18:00 - Д Спартак (Плевен) 0:1
05.10.2019 16:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
12.10.2019 15:30 - Д Ботев (Враца) 4:0
16.11.2019 11:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 14:00 - Г Спортист 2009 (Своге) 2:1 Sportal TV
25.01.2020 14:00 - Д Надежда (Доброславци) 4:0
29.01.2020 14:30 - Д Младост (Лучани, Сърбия, 1) 1:1
01.02.2020 14:30 - Д Фероникели (Глоговац, Косово, 1) 0:0
04.02.2020 09:45 - Д Валмиера (Валмиера, Латвия, 1) 6:0
09.02.2020 14:00 - Д Кариана (Ерден) 3:0

Локомотив София 1929 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 14:00 1 кръг Д Барокко (София) 2:3
01.09.2019 14:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
08.09.2019 14:00 3 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
15.09.2019 14:00 4 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 5:1
22.09.2019 14:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
29.09.2019 14:00 6 кръг Г Септември (София) 0:2
06.10.2019 14:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
13.10.2019 14:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 0:5
18.10.2019 14:00 9 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:4
07.11.2019 14:00 10 кръг Г Миньор (Перник) 4:2
14.11.2019 14:00 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 5:3
10.11.2019 14:00 12 кръг Г Левски (София) 0:5
17.11.2019 14:00 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:0
24.11.2019 14:00 14 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:2
01.12.2019 14:00 15 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:0
23.02.2020 14:00 16 кръг Г Барокко (София) 2:2
01.03.2020 14:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
отложен 18 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
отложен 19 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
отложен 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
отложен 21 кръг Д Септември (София) -:-
отложен 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
отложен 23 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
отложен 24 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
23.04.2020 16:00 25 кръг Д Миньор (Перник) -:-
26.04.2020 14:00 26 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
03.05.2020 14:00 27 кръг Д Левски (София) -:-
10.05.2020 14:00 28 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
17.05.2020 18:00 29 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
31.05.2020 14:00 30 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК ЦСКА 1948 (София) 16 7 4 5 36:26 25
9 Барокко (София) 17 6 5 6 28:40 23
10 Локомотив София 1929 (София) 17 6 5 6 33:35 23
11 Миньор (Перник) 17 7 2 8 34:36 23
12 Сливнишки герой (Сливница) 16 6 1 9 28:44 19

Локомотив София 1929 (София)

ЮСВ: София (столица) - зона "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 17:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 4:1
- 2 кръг
почива
21.09.2019 17:00 3 кръг Г Конкордия (София) 2:1
28.09.2019 17:00 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
05.10.2019 16:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:7
12.10.2019 16:00 6 кръг Д Елит София (София) 1:0
19.10.2019 16:00 7 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3
01.12.2019 13:00 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:3
09.11.2019 10:00 9 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:0
16.11.2019 14:00 10 кръг Д Младост 2015 (София) 5:1
23.11.2019 12:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
29.02.2020 11:30 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
- 13 кръг
почива
отложен 14 кръг Д Конкордия (София) -:-
отложен 15 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
отложен 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
отложен 17 кръг Г Елит София (София) -:-
отложен 18 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
26.04.2020 17:00 19 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
02.05.2020 14:00 20 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
09.05.2020 18:00 21 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
16.05.2020 14:00 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Царско село 2015 (София) 11 8 1 2 46:15 25
3 Пирин (Благоевград) 10 7 3 0 47:7 24
4 Локомотив София 1929 (София) 11 7 0 4 22:20 21
5 Спортист 2009 (Своге) 11 5 1 5 17:22 16
6 Балкан 1929 (Ботевград) 11 5 0 6 19:20 15

Локомотив София 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:30 1 кръг Д Барокко (София) 8:1
01.09.2019 11:30 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
08.09.2019 11:30 3 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 4:0
15.09.2019 11:30 4 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0
22.09.2019 11:30 5 кръг Д Левски Раковски (София) 7:0
29.09.2019 11:30 6 кръг Г Олимпиец (София) 5:0
06.10.2019 11:30 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:0
13.10.2019 09:30 8 кръг Г Национал (София) 4:3
20.10.2019 11:30 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:0
05.12.2019 11:30 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
14.11.2019 11:30 11 кръг Д Витоша 13 (София) 2:0
10.11.2019 11:30 12 кръг Г Левски (София) 1:2
17.11.2019 11:30 13 кръг Д Оборище (Панагюрище) 10:0
24.11.2019 11:30 14 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:1
01.12.2019 09:30 15 кръг Г Септември (София) 1:1
22.02.2020 11:30 16 кръг Г Барокко (София) 5:0
01.03.2020 11:30 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
отложен 18 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
отложен 19 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
отложен 20 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
отложен 21 кръг Д Олимпиец (София) -:-
отложен 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
отложен 23 кръг Д Национал (София) -:-
отложен 24 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
23.04.2020 14:00 25 кръг Д ЦСКА (София) -:-
26.04.2020 11:30 26 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
03.05.2020 11:30 27 кръг Д Левски (София) -:-
10.05.2020 11:30 28 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
17.05.2020 11:30 29 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
24.05.2020 11:30 30 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 17 15 1 1 69:10 46
2 ЦСКА (София) 17 12 3 2 73:13 39
3 Локомотив София 1929 (София) 17 12 3 2 59:9 39
4 Септември (София) 16 12 2 2 57:13 38
5 Витоша 13 (София) 17 11 3 3 56:13 36

Локомотив София 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 11:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:2
07.09.2019 11:30 2 кръг Д Барокко (София) 4:1
14.09.2019 14:00 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:2
- 4 кръг
почива
28.09.2019 11:30 5 кръг Д Мрамор (Мрамор) 6:1
05.10.2019 11:30 6 кръг Г Левски (Чепинци) 10:1
12.10.2019 11:30 7 кръг Д Надежда (Доброславци) 8:0
19.10.2019 11:30 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1
20.11.2019 15:00 9 кръг Г Барокко (София) 2:1
08.11.2019 10:00 10 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:1
- 11 кръг
почива
отложен 12 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
отложен 13 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
отложен 14 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
отложен 15 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
отложен 16 кръг Д Барокко (София) -:-
отложен 17 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 18 кръг
почива
02.05.2020 11:30 19 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
09.05.2020 11:30 20 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
16.05.2020 09:30 21 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 10 8 1 1 72:8 25
2 Локомотив София 1929 (София) 9 7 2 0 38:10 23
3 Ботев 57 СОУ (София) 9 6 1 2 51:12 19
4 Барокко (София) 10 4 0 6 21:40 12
5 Мрамор (Мрамор) 10 3 1 6 18:51 10

Локомотив София 1929 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 11:30 1 кръг Д Победа 2013 (София) 11:2
08.09.2019 09:30 2 кръг Г Национал (София) 11:0
15.09.2019 11:30 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
22.09.2019 15:30 4 кръг Г Септември (София) 1:2
26.09.2019 11:30 5 кръг Д Гранит (Владая) 13:0
29.09.2019 11:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
06.10.2019 11:30 7 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:1
13.10.2019 11:30 8 кръг Д София спорт (София) 2:1
20.10.2019 16:00 9 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 5:0
29.10.2019 11:30 10 кръг Г Победа 2013 (София) 8:0
30.11.2019 11:30 11 кръг Д Национал (София) 1:0
10.11.2019 11:30 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
16.11.2019 09:30 13 кръг Д Септември (София) 1:2
24.11.2019 11:30 14 кръг Г Гранит (Владая) 4:0
29.02.2020 11:30 15 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
отложен 16 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
отложен 17 кръг Г София спорт (София) -:-
отложен 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
отложен 19 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
отложен 20 кръг Г Национал (София) -:-
отложен 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
26.04.2020 17:30 22 кръг Г Септември (София) -:-
03.05.2020 09:30 23 кръг Д Гранит (Владая) -:-
10.05.2020 11:30 24 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
17.05.2020 11:30 25 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
24.05.2020 09:30 26 кръг Д София спорт (София) -:-
31.05.2020 11:30 27 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 15 13 1 1 71:14 40
2 Локомотив София 1929 (София) 15 12 1 2 71:10 37
3 София спорт (София) 14 11 0 3 77:13 33
4 Чавдар (Етрополе) 14 8 3 3 34:11 27
5 Обеля (кв.Обеля, София) 15 6 3 6 33:35 21

Локомотив София 1929 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2019 18:30 1 кръг Г Национал (София) 1:5
08.09.2019 09:30 2 кръг Г Развитие МФ (София) 2:4
15.09.2019 09:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
19.09.2019 09:30 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 7:1
22.09.2019 09:30 5 кръг Д Септември (София) 1:0
29.09.2019 09:00 6 кръг Г Левски (София) 0:5
06.10.2019 09:30 7 кръг Д Витоша 13 (София) 2:0
13.10.2019 09:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
20.10.2019 09:30 9 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 5:2
22.10.2019 14:00 10 кръг Д Национал (София) 1:4
01.12.2019 09:30 11 кръг Д Развитие МФ (София) 1:0
09.11.2019 12:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
17.11.2019 09:30 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:1
24.11.2019 15:30 14 кръг Г Септември (София) 2:0
01.03.2020 09:30 15 кръг Д Левски (София) 0:2
отложен 16 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
отложен 17 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
отложен 18 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
отложен 19 кръг Г Национал (София) -:-
отложен 20 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
отложен 21 кръг Д ЦСКА (София) -:-
26.04.2020 09:30 22 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
03.05.2020 16:00 23 кръг Д Септември (София) -:-
10.05.2020 09:30 24 кръг Г Левски (София) -:-
17.05.2020 09:30 25 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
24.05.2020 09:30 26 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
31.05.2020 09:30 27 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Национал (София) 14 8 2 4 41:22 26
4 Развитие на млади футболисти (София) 15 7 3 5 40:23 24
5 Локомотив София 1929 (София) 15 8 0 7 29:35 24
6 Славия 1913 (София) 15 6 3 6 27:28 21
7 Ботев 57 СОУ (София) 15 4 3 8 20:34 15

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 12:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 4:0
28.09.2019 12:00 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9:0
05.10.2019 10:30 3 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
12.10.2019 13:30 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:0
19.10.2019 09:00 5 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 4:1
16.11.2019 13:30 6 кръг Д Победа 2013 (София) 9:0
09.11.2019 10:30 7 кръг Г Олимпиец (София) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 7 7 0 0 39:1 21
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 7 6 0 1 34:5 18
3 Сливнишки герой (Сливница) 7 4 1 2 19:10 13
4 Миньор (Перник) 7 3 0 4 11:11 9
5 Победа 2013 (София) 7 3 0 4 18:21 9
Втора фаза / Група "Б"
отложен 1 кръг Г Сердика (София) -:-
отложен 2 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
отложен 3 кръг Г РД Спорт (София) -:-
отложен 4 кръг Г Елит София (София) -:-
26.04.2020 10:30 5 кръг Д Арес (София) -:-
03.05.2020 10:30 6 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
10.05.2020 13:30 7 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Ком 98 (Годеч) - 0 0 0 0:0 0
11 Левски Раковски (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
11 РД Спорт (София) - 0 0 0 0:0 0

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 10:30 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 4:1
28.09.2019 09:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
05.10.2019 09:00 3 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) анл.
12.10.2019 10:30 4 кръг Д Спортист 13 (София) 11:0
19.10.2019 09:00 5 кръг Г Сердика (София) 11:3
16.11.2019 10:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1
09.11.2019 12:00 7 кръг Г Лъвчетата (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 7 7 0 0 57:1 21
2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 5 0 2 21:13 15
3 Локомотив София 1929 (София) 6 4 0 2 28:7 12
4 Лъвчетата (София) 7 4 0 3 29:9 12
5 Сердика (София) 6 2 0 4 19:22 6
Втора фаза / Група "Б"
отложен 1 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
отложен 2 кръг Г Олимпиец (София) -:-
отложен 3 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
отложен 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
26.04.2020 09:00 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
03.05.2020 13:30 6 кръг Д Метал 2002 (Перник) -:-
10.05.2020 13:30 7 кръг Г Арес (София) -:-
17.05.2020 13:30 8 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
24.05.2020 13:30 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - 0 0 0 0:0 0
11 Левски Раковски (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Метал 2002 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
11 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 11:20 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
29.09.2019 11:20 2 кръг Д Академик 1947 (София) 5:1
06.10.2019 11:20 3 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:0
13.10.2019 14:50 4 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
20.10.2019 13:40 5 кръг Г Ком 98 (Годеч) 12:2
15.12.2019 11:20 6 кръг Д Арес (София) 12:0
10.11.2019 14:50 7 кръг Г София спорт (София) 2:0
17.11.2019 14:50 8 кръг Г Миньор (Перник) 2:0
24.11.2019 09:00 9 кръг Д Елит София (София) 7:1
01.12.2019 10:10 10 кръг Г Левски (София) 1:5
08.12.2019 09:00 11 кръг Д Национал (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 11 10 0 1 50:11 30
2 Атлетико Артен (София) 11 8 1 2 40:10 25
3 Левски (София) 11 7 2 2 56:20 23
4 Царско село 2015 (София) 11 7 1 3 38:16 22
5 Национал (София) 10 7 0 3 30:17 21
Втора фаза / Група "А"
отложен 1 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
отложен 2 кръг Г Елит София (София) -:-
отложен 3 кръг Д Левски II (София) -:-
отложен 4 кръг Г Национал (София) -:-
отложен 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
отложен 6 кръг Г Левски (София) -:-
14.04.2020 11:20 7 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
25.04.2020 13:40 8 кръг Г ЦСКА (София) -:-
02.05.2020 11:20 9 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
09.05.2020 14:50 10 кръг Г Н спорт (София) -:-
16.05.2020 11:20 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
23.05.2020 11:20 12 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
30.05.2020 10:10 13 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски II (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски Раковски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 14:40 1 кръг Д Септември (София) 4:1
29.09.2019 11:10 2 кръг Г Лъвчетата (София) 2:0
06.10.2019 13:30 3 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:1
13.10.2019 12:20 4 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:1
20.10.2019 12:20 5 кръг Д Левски (София) 1:4
01.12.2019 13:30 6 кръг Г Н спорт (София) 0:2
10.11.2019 11:10 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
17.11.2019 14:40 8 кръг Г Левски Раковски (София) 13:0
24.11.2019 10:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 9 8 0 1 65:5 24
3 Н спорт (София) 9 7 1 1 32:9 22
4 Локомотив София 1929 (София) 9 5 0 4 27:18 15
5 Спартак 2015 (София) 9 4 1 4 11:18 13
6 Септември (София) 9 3 2 4 15:19 11
Втора фаза / Група "А"
отложен 1 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
отложен 2 кръг Д Левски (София) -:-
отложен 3 кръг Г Арес (София) -:-
отложен 4 кръг Д ЦСКА (София) -:-
14.04.2020 10:10 5 кръг Г Н спорт (София) -:-
25.04.2020 09:00 6 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
02.05.2020 13:40 7 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 8 кръг
почива
16.05.2020 13:40 9 кръг Д София спорт (София) -:-
23.05.2020 11:20 10 кръг Г Талант (София) -:-
30.05.2020 13:40 11 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арес (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Метал 2002 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:03 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 14.681 36
октомври 2019 36.652 11
септември 2019 27.772 19
август 2019 30.952 17
май 2019 15.108 36
април 2019 23.390 21
март 2019 29.535 16
ноември 2018 20.780 26
октомври 2018 30.724 12
септември 2018 19.320 25
май 2018 34.997 14
април 2018 42.013 8
март 2018 24.337 23
ноември 2017 40.317 10
октомври 2017 18.305 27
септември 2017 45.620 8
август 2017 28.393 18
май 2017 31.641 16
април 2017 29.604 16
март 2017 31.663 14
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници