Локомотив София 1929 (София)

BGSupporters форум

Локомотив София 1929 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
19.08.2020 20:00 3 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
25.08.2020 18:00 4 кръг Г Септември (София) 5:2 Диема спорт
31.08.2020 18:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 0:0 Диема спорт
10.09.2020 17:00 6 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:0 Диема спорт
19.09.2020 16:15 7 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:0 Диема спорт
25.09.2020 17:00 8 кръг Г Кариана (Ерден) 2:3
03.10.2020 15:15 9 кръг Д Пирин (Благоевград) -:- Диема спорт
17.10.2020 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
24.10.2020 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 12 кръг
почива
07.11.2020 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
21.11.2020 14 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
28.11.2020 15 кръг Д Септември (Симитли) -:-
05.12.2020 16 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
12.12.2020 17 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
13.02.2021 18 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
20.02.2021 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
27.02.2021 20 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
06.03.2021 21 кръг Д Септември (София) -:-
10.03.2021 22 кръг Г Миньор (Перник) -:-
13.03.2021 23 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
20.03.2021 24 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
03.04.2021 25 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
10.04.2021 26 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
14.04.2021 27 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
17.04.2021 28 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 29 кръг
почива
01.05.2021 30 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
08.05.2021 31 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
12.05.2021 32 кръг Г Септември (Симитли) -:-
15.05.2021 33 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
22.05.2021 34 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кариана (Ерден) 8 6 1 1 20:7 19
2 Локомотив София 1929 (София) 8 6 1 1 17:5 19
3 Хебър 1918 (Пазарджик) 7 5 2 0 18:6 17
4 Пирин (Благоевград) 8 5 1 2 21:9 16
5 Лудогорец 1945 II (Разград) 7 5 0 2 14:7 15
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
29.09.2020 16:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2020 18:30 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
04.07.2020 11:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:0
08.07.2020 18:00 - Д Септември (София) 1:0
11.07.2020 11:00 - Д Надежда (Доброславци) 4:1
25.07.2020 18:00 - Г Кариана (Ерден) 5:2
01.08.2020 18:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:2

Локомотив София 1929 (София)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2020 11:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:7
22.07.2020 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
29.07.2020 - Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 14:00 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 8:1
06.09.2020 12:00 2 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
13.09.2020 14:00 3 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4:0
21.09.2020 14:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 1:0
27.09.2020 14:00 5 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
04.10.2020 14:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
11.10.2020 14:00 7 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
18.10.2020 14:00 8 кръг Г Барокко (София) -:-
25.10.2020 14:00 9 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
01.11.2020 14:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
08.11.2020 14:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
15.11.2020 14:00 12 кръг Д Миньор (Перник) -:-
22.11.2020 14:00 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Рад) -:-
- 14 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 15 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 16 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 17 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 18 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 19 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 20 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 21 кръг Д Барокко (София) -:-
- 22 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 23 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 25 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 26 кръг Д Струмска слава 1927 (Рад) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК ЦСКА 1948 (София) 5 5 0 0 17:4 15
2 Локомотив София 1929 (София) 5 4 1 0 16:2 13
3 Миньор (Перник) 5 4 0 1 10:3 12
4 Ботев 57 СОУ (София) 5 3 0 2 13:7 9
5 Беласица (Петрич) 5 3 0 2 11:5 9

Локомотив София 1929 (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Г Барокко (София) -:-
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 17:00 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:1
05.09.2020 17:00 2 кръг Г Ком 98 (Годеч) 5:4
12.09.2020 17:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 8:1
19.09.2020 17:00 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 5:2
26.09.2020 17:00 5 кръг Д Конкордия (София) 10:0
04.10.2020 15:00 6 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
11.10.2020 15:00 7 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
18.10.2020 16:00 8 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
24.10.2020 16:00 9 кръг Д Барокко (София) -:-
31.10.2020 15:00 10 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
07.11.2020 15:00 11 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
14.11.2020 14:00 12 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
21.11.2020 14:00 13 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
28.11.2020 14:00 14 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 15 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 16 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 17 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 18 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 5 5 0 0 31:8 15
2 Царско село 2015 (София) 5 3 0 2 18:9 9
3 Балкан 1929 (Ботевград) 5 3 0 2 27:8 9
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 4 2 1 1 14:8 7
5 Барокко (София) 4 2 1 1 11:8 7

Локомотив София 1929 (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
15.08.2020 10:30 2 кръг Д Национал (София) 4:3
19.08.2020 10:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
23.08.2020 18:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 1:6
27.08.2020 18:00 5 кръг Г Левски (София) 0:10
30.08.2020 17:30 6 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
12.09.2020 17:00 7 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 1:4
20.09.2020 16:30 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:5
29.09.2020 16:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
03.10.2020 13:00 10 кръг Г ЦСКА (София) -:-
10.10.2020 11 кръг Д Септември (София) -:-
17.10.2020 12 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
24.10.2020 13 кръг Г Национал (София) -:-
07.11.2020 14 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
21.11.2020 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
28.11.2020 16 кръг Д Левски (София) -:-
05.12.2020 17 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 19 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 20 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 21 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 22 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 4 1 4 19:27 13
8 Национал (София) 9 4 0 5 23:22 12
9 Локомотив София 1929 (София) 9 3 0 6 12:34 9
10 Спартак 1919 (Плевен) 9 2 2 5 15:37 8
11 Левски Раковски (София) 9 0 0 9 7:38 0
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:00 1 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
06.09.2020 10:00 2 кръг Г Септември (Симитли) 3:3
12.09.2020 13:00 3 кръг Д Банско (Банско) 4:0
22.09.2020 12:00 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:4
26.09.2020 13:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
03.10.2020 13:00 6 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 7 кръг
почива
17.10.2020 13:00 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
24.10.2020 13:00 9 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
31.10.2020 13:00 10 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
07.11.2020 13:00 11 кръг Г Елит София (София) -:-
14.11.2020 13:00 12 кръг Д Гранит (Владая) -:-
21.11.2020 13:00 13 кръг Г Национал (София) -:-
- 14 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 15 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 16 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 17 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 18 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 22 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 23 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 24 кръг Д Елит София (София) -:-
- 25 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 26 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Гранит (Владая) 4 2 0 2 7:10 6
8 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 5 1 2 2 7:9 5
9 Локомотив София 1929 (София) 5 1 2 2 7:10 5
10 Ботев 57 СОУ (София) 4 1 1 2 5:6 4
11 Национал (София) 5 1 0 4 5:12 3

Локомотив София 1929 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Г Национал (София) -:-

Локомотив София 1929 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:00 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
05.09.2020 11:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
12.09.2020 11:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 6:1
19.09.2020 11:00 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:2
26.09.2020 11:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
03.10.2020 11:00 6 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
10.10.2020 11:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
17.10.2020 11:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
24.10.2020 11:00 9 кръг Г Национал (София) -:-
31.10.2020 11:00 10 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
07.11.2020 11:00 11 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 12 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 13 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 14 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 15 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 17 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 18 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Национал (София) -:-
- 21 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 22 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 5 5 0 0 19:6 15
2 Ботев 57 СОУ (София) 5 4 0 1 15:3 12
3 Марек 1915 (Дупница) 5 4 0 1 11:7 12
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 5 3 1 1 14:3 10
5 Левски Раковски (София) 5 2 2 1 14:10 8

Локомотив София 1929 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 17:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:5
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Д Царско село 2015 (София) 7:0
20.09.2020 09:30 2 кръг Д Септември (София) 2:2
27.09.2020 09:30 3 кръг Г Витоша 13 (София) 5:2
04.10.2020 09:30 4 кръг Д Левски (София) -:-
11.10.2020 09:30 5 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
18.10.2020 09:30 6 кръг Д Национал (София) -:-
25.10.2020 09:30 7 кръг Г РД Спорт (София) -:-
01.11.2020 09:30 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
08.11.2020 09:30 9 кръг Г ЦСКА (София) -:-
15.11.2020 09:30 10 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
22.11.2020 09:30 11 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 12 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 13 кръг Г Септември (София) -:-
- 14 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 15 кръг Г Левски (София) -:-
- 16 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 17 кръг Г Национал (София) -:-
- 18 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 19 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 20 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 21 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 22 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 3 3 0 0 27:1 9
2 Септември (София) 3 2 1 0 11:2 7
3 Локомотив София 1929 (София) 3 2 1 0 14:4 7
4 ЦСКА (София) 3 2 0 1 5:3 6
5 Витоша 13 (София) 3 2 0 1 16:6 6

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:00 1 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 3:1
03.10.2020 13:30 2 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 3 кръг
почива
- 4 кръг Г Национал (София) -:-
- 5 кръг Д Септември (София) -:-
- 6 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 7 кръг Д Левски (София) -:-
- 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Марек 1915 (Дупница) 1 1 0 0 4:0 3
3 Левски (София) 1 1 0 0 3:0 3
4 Локомотив София 1929 (София) 1 1 0 0 3:1 3
5 Септември (София) - 0 0 0 0:0 0
6 Левски Спартак 1962 (София) 1 0 0 1 1:3 0

Локомотив София 1929 II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 10:30 1 кръг Г БГ 7 (София) 8:0
04.10.2020 12:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 3 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 4 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 5 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 6 кръг Г Елит София (София) -:-
- 7 кръг
почива
- 8 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 9 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елит София (София) 1 1 0 0 12:0 3
2 Витоша 13 (София) 1 1 0 0 9:0 3
3 Локомотив София 1929 II (София) 1 1 0 0 8:0 3
4 Спартак 2015 (София) 1 1 0 0 5:0 3
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) - 0 0 0 0:0 0

Локомотив София 1929 II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 13:30 1 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 0:1
03.10.2020 10:30 2 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
- 3 кръг Д София спорт (София) -:-
- 4 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 5 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 7 кръг Д Арес (София) -:-
- 8 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 9 кръг Д Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 РД Спорт (София) 1 1 0 0 3:0 3
5 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 1 1 0 0 1:0 3
6 Локомотив София 1929 II (София) 1 0 0 1 0:1 0
7 Марек 1915 (Дупница) 1 0 0 1 0:3 0
8 Олимпиец (София) 1 0 0 1 0:4 0


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:04 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 14.681 36
октомври 2019 36.652 11
септември 2019 27.772 19
август 2019 30.952 17
май 2019 15.108 36
април 2019 23.390 21
март 2019 29.535 16
ноември 2018 20.780 26
октомври 2018 30.724 12
септември 2018 19.320 25
май 2018 34.997 14
април 2018 42.013 8
март 2018 24.337 23
ноември 2017 40.317 10
октомври 2017 18.305 27
септември 2017 45.620 8
август 2017 28.393 18
май 2017 31.641 16
април 2017 29.604 16
март 2017 31.663 14
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници