Лудогорец 1945 (Разград)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Учреден е на 27 юли 2000 г. като Разград 2000. Преди началото на сезон 2010/11 е преименуван на Лудогорец 1945 - наследявайки името и символите на бившия едноименен клуб, създаден през 1945 г.
 
Хроника: През лятото на 2002 г. към футболен клуб Разград 2000, който до този момент развива само детско-юношески футбол, се присъединява създаденият на 18 юни 2001 г. нов футболен клуб в града - Лудогорие, като вследствие на това в Разград 2000 е сформиран и мъжки футболен отбор. До състезателната 2009/10 г. клубът провежда домакинските си мачовете на стадион „Балканфарма”, след което се премества да играе на представителния градски стадион. На 25 юли 2010 г. Разград 2000 се преименува на Лудогорец 1945.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: гр. Разград 7200, ст. „Балканфарма”.
Телефон/факс: (+359) 899 141129 и 888 969619.
E-mail: fc_razgrad2000@mail.bg

Клубни върхове:
9 пъти шампион на България:
2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19 и 2019/20 г.
два пъти носител на Националната купа:
по това време официалното й наименование е Купа на България - 2011/12 и 2013/14 г.
4 пъти
носител на Суперкупата на България:
2012/13, 2014/15, 2018/19 и 2019/20 г.
осминафиналист в турнира за Лига Европа: 2013/14 г.

Лудогорец 1945 (Разград)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
08.08.2020 20:00 1 кръг Г Ботев (Враца) 1:3 Диема спорт
14.08.2020 20:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0 Диема спорт
22.08.2020 21:00 3 кръг Г Черно море (Варна) 4:1 Диема спорт
29.08.2020 21:15 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 Диема спорт
12.09.2020 21:00 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 Диема спорт
20.09.2020 20:30 6 кръг Г ЦСКА (София) 2:2 Диема спорт
26.09.2020 18:45 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0 Диема спорт
04.10.2020 20:15 8 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:- Диема спорт
17.10.2020 9 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
24.10.2020 10 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
31.10.2020 11 кръг Д Левски (София) -:-
07.11.2020 12 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
21.11.2020 13 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
28.11.2020 14 кръг Д Ботев (Враца) -:-
05.12.2020 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
12.12.2020 16 кръг Д Черно море (Варна) -:-
13.02.2021 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
20.02.2021 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
27.02.2021 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
06.03.2021 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
13.03.2021 21 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
20.03.2021 22 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
03.04.2021 23 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
10.04.2021 24 кръг Г Левски (София) -:-
14.04.2021 25 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
17.04.2021 26 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 7 5 1 1 17:7 16
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 7 5 0 2 12:9 15
3 Берое (Стара Загора) 7 4 2 1 17:5 14
4 Арда 1924 (Кърджали) 7 3 3 1 11:9 12
4 ЦСКА (София) 7 3 3 1 11:9 12
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
- - Г Св.Никола (Бс)/Спортист (Сг) -:-
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
02.08.2020 20:30 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Диема спорт
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
19.08.2020 21:00 - Г Будучност (Подгорица, Черна гора) 3:1 Диема спорт
Втори квалификационен кръг
26.08.2020 20:30 - Д Мидтюленд (Хернинг/Икаст, Дания) 0:1 Диема спорт
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Трети квалификационен кръг
- -
почива
Плейофи
01.10.2020 21:00 - Г Динамо (Брест, Беларус, 1) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.07.2020 10:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0
03.09.2020 18:30 - Д Созопол (Созопол) 4:0
16.09.2020 18:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:1

Лудогорец 1945 II (Разград)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2020 19:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
19.08.2020 19:00 3 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:1
24.08.2020 18:00 4 кръг Г Кариана (Ерден) 1:2
28.08.2020 19:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:2
13.09.2020 18:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
21.09.2020 18:00 7 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:1
- 8 кръг
почива
03.10.2020 17:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
17.10.2020 10 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
24.10.2020 11 кръг Д Септември (Симитли) -:-
31.10.2020 12 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
07.11.2020 13 кръг Д Септември (София) -:-
21.11.2020 14 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
28.11.2020 15 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
05.12.2020 16 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
12.12.2020 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
13.02.2021 18 кръг Г Миньор (Перник) -:-
20.02.2021 19 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
27.02.2021 20 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
06.03.2021 21 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
10.03.2021 22 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
13.03.2021 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
20.03.2021 24 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 25 кръг
почива
10.04.2021 26 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
14.04.2021 27 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
17.04.2021 28 кръг Г Септември (Симитли) -:-
24.04.2021 29 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
01.05.2021 30 кръг Г Септември (София) -:-
08.05.2021 31 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
12.05.2021 32 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
15.05.2021 33 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
22.05.2021 34 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Хебър 1918 (Пазарджик) 7 5 2 0 18:6 17
4 Пирин (Благоевград) 8 5 1 2 21:9 16
5 Лудогорец 1945 II (Разград) 7 5 0 2 14:7 15
6 Литекс (Ловеч) 8 4 2 2 11:8 14
7 Септември (София) 7 4 1 2 14:12 13
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.06.2020 17:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 8:0
24.06.2020 17:00 - Г Янтра 2019 (Габрово) 1:1
01.07.2020 18:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
11.07.2020 18:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
17.07.2020 - Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
25.07.2020 18:00 - Д Янтра 2019 (Габрово) 3:2

Лудогорец 1945 III (Разград)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
16.08.2020 18:00 2 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 4:1
отложен 3 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
30.08.2020 18:00 4 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 4:1
13.09.2020 17:00 5 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:2
20.09.2020 17:00 6 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:1
27.09.2020 16:00 7 кръг Г Интер (Добрич) 3:0
04.10.2020 16:00 8 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
11.10.2020 16:00 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
18.10.2020 16:00 10 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
25.10.2020 14:00 11 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
01.11.2020 14:00 12 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
08.11.2020 14:00 13 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
15.11.2020 14:00 14 кръг Г Дунав (Русе) -:-
22.11.2020 14:00 15 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 18 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 19 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 20 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 21 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 22 кръг Д Интер (Добрич) -:-
- 23 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 24 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 25 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 26 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 27 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 28 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 29 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 30 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Шумен 2007 (Шумен) 7 4 1 2 16:10 13
5 Устрем Д (Дончево) 6 3 1 2 11:7 10
6 Лудогорец 1945 III (Разград) 5 3 1 1 13:5 10
7 Септември 98 (Тервел) 7 3 1 3 11:12 10
8 Черноморец (Балчик) 5 2 2 1 6:3 8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Разград / Първи кръг
06.09.2020 17:00 - Д Кубрат 2016 (Кубрат) 6:1
Област Разград / Финал
23.09.2020 19:00 - Д Миньор (Сеново) 4:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.07.2020 18:30 - Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-

Лудогорец 1945 (Разград)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.06.2020 17:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 2:2
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1 Б1Б Спорт
14.08.2020 18:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:0 Б1Б Спорт
26.08.2020 18:00 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
29.08.2020 17:30 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:0
05.09.2020 17:00 6 кръг Г Черно море (Варна) 0:1 Б1Б Спорт
11.09.2020 17:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
16.09.2020 17:00 8 кръг Г Национал (София) 3:0
25.09.2020 17:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0 Б1Б Спорт
30.09.2020 16:00 10 кръг Г ЦСКА (София) -:-
05.10.2020 16:00 11 кръг Д Сокол (Марково) -:-
21.10.2020 12 кръг Г Септември (София) -:-
24.10.2020 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
31.10.2020 14 кръг Г Левски (София) -:-
21.11.2020 15 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
28.11.2020 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 22 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 23 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 24 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 25 кръг Д Национал (София) -:-
- 26 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 27 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 28 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 29 кръг Д Септември (София) -:-
- 30 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 31 кръг Д Левски (София) -:-
- 32 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 33 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 9 7 2 0 32:5 23
2 Ботев (Пловдив) 8 7 1 0 22:3 22
3 Лудогорец 1945 (Разград) 9 7 1 1 19:3 22
4 Черно море (Варна) 9 6 1 2 12:7 19
5 Славия 1913 (София) 8 5 1 2 15:6 16

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 10:30 1 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 6:1
15.08.2020 11:30 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
19.08.2020 11:00 3 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
23.08.2020 11:30 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:0
27.08.2020 11:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
30.08.2020 10:30 6 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 3:0
12.09.2020 11:30 7 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
19.09.2020 17:00 8 кръг Г Дунав (Русе) 1:0
30.09.2020 12:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
04.10.2020 10:00 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
10.10.2020 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
17.10.2020 12 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
24.10.2020 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
07.11.2020 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
21.11.2020 15 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
28.11.2020 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
05.12.2020 17 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 19 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 8 8 0 0 31:5 24
2 Спартак 1947 (Пловдив) 8 5 3 0 20:5 18
3 Лудогорец 1945 (Разград) 8 6 0 2 19:6 18
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 8 5 1 2 21:11 16
5 Берое (Стара Загора) 8 5 1 2 17:9 16

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:00 1 кръг Г Дунав (Русе) 8:1
отложен 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
27.09.2020 10:00 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 4 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 5 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 6 кръг
почива
- 7 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 8 кръг Г Аристон (Русе) -:-
- 9 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 10 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 11 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 13 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 14 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 17 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 18 кръг Г Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черно море (Варна) 2 2 0 0 5:0 6
2 Лудогорец 1945 (Разград) 1 1 0 0 8:1 3
3 Спартак 1918 (Варна) 1 1 0 0 3:1 3
4 Добруджа 1919 (Добрич) 2 1 0 1 7:3 3
5 Дунав (Русе) 2 1 0 1 7:10 3

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 10:00 1 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 12:0
15.08.2020 09:30 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
19.08.2020 10:00 3 кръг Д Черно море (Варна) 3:1
23.08.2020 09:30 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:0
27.08.2020 10:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 5:0
30.08.2020 17:00 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
12.09.2020 09:30 7 кръг Д Хасково (Хасково) 3:1
19.09.2020 15:00 8 кръг Г Дунав (Русе) 1:0
30.09.2020 10:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
04.10.2020 13:30 10 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
10.10.2020 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
17.10.2020 12 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
24.10.2020 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
07.11.2020 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
21.11.2020 15 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
28.11.2020 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
05.12.2020 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 19 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 22 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 8 8 0 0 28:2 24
2 Черно море (Варна) 8 7 0 1 38:6 21
3 Берое (Стара Загора) 8 5 2 1 12:4 17
4 Ботев (Пловдив) 8 4 1 3 25:8 13
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 8 4 0 4 10:8 12

Лудогорец 1945 (Разград)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 11:30 1 кръг Г Дунав (Русе) 7:1
отложен 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
27.09.2020 11:30 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 4 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 5 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 6 кръг
почива
- 7 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 8 кръг Г Аристон (Русе) -:-
- 9 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 10 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 11 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 13 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 14 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 17 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 18 кръг Г Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шумен 2007 (Шумен) 2 2 0 0 7:1 6
2 Олимпик (Варна) 1 1 0 0 4:1 3
3 Лудогорец 1945 (Разград) 1 1 0 0 7:1 3
4 Черно море (Варна) 2 1 0 1 4:3 3
5 Добруджа 1919 (Добрич) 2 1 0 1 3:5 3

Лудогорец 1945 (Разград)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2020 17:00 1 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 4:0
19.09.2020 10:30 2 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 7:0
26.09.2020 10:30 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 4 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 5 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 6 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 7 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 8 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
- 9 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) -:-
- 10 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 11 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 13 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 14 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 15 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 16 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 17 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
- 18 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черно море (Варна) 2 2 0 0 20:0 6
2 Черно море II (Варна) 2 2 0 0 13:2 6
3 Лудогорец 1945 (Разград) 2 2 0 0 11:0 6
4 Дунав (Русе) 2 2 0 0 6:1 6
5 Олимпик (Варна) 2 1 1 0 5:2 4


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:09 сезона
"Б" група:23 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Първа лига 1 място
2018/2019 Първа лига 1 място
2017/2018 Първа лига 1 място
2016/2017 Първа лига 1 място
2015/2016 "А" група 1 място
2014/2015 "А" група 1 място
2013/2014 "А" група 1 място
2012/2013 "А" група 1 място
2011/2012 "А" група 1 място
2010/2011 "Б" група 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 67.028 2
октомври 2019 63.585 4
септември 2019 78.589 1
август 2019 68.779 1
май 2019 76.926 2
април 2019 56.451 5
март 2019 55.031 5
ноември 2018 74.642 1
октомври 2018 74.106 1
септември 2018 59.318 2
май 2018 54.566 6
април 2018 108.409 1
март 2018 90.473 1
ноември 2017 65.545 3
октомври 2017 59.008 4
септември 2017 66.244 4
август 2017 79.310 1
май 2017 59.627 5
април 2017 56.040 7
март 2017 75.050 1
ноември 2016 71.508 2
октомври 2016 78.509 1
септември 2016 80.280 1
август 2016 53.021 6
май 2016 42.557 5
април 2016 66.150 3
март 2016 88.604 1
ноември 2015 58.278 4
октомври 2015 52.194 5
август 2015 61.068 1
май 2015 63.723 3
април 2015 63.270 5
март 2015 63.435 3
декември 2014 89.445 1
октомври 2014 50.884 6
септември 2014 59.665 2
май 2014 98.872 1
април 2014 48.525 6
март 2014 69.435 1
декември 2013 44.902 8
ноември 2013 76.988 1
септември 2013 39.716 11
август 2013 60.126 3
май 2013 51.550 3
април 2013 59.532 3
март 2013 47.786 6
ноември 2012 84.568 1
октомври 2012 33.924 15
септември 2012 73.415 1
май 2012 77.858 1
април 2012 71.730 1
март 2012 38.859 11
ноември 2011 63.061 3
октомври 2011 45.439 8
септември 2011 81.214 1
август 2011 68.711 2
май 2011 23.387 22
април 2011 42.447 8
март 2011 40.061 9
ноември 2010 18.249 32
октомври 2010 34.361 12
септември 2010 13.864 48
август 2010 25.204 20
всички

Интернет страници