Лудогорец 2011 (Паисиево)

BGSupporters форум

Лудогорец 2011 (Паисиево)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 16:30 1 кръг Д Галактика (Черник) 5:0
09.09.2017 16:30 2 кръг Г Вихър (Боил) 0:3
16.09.2017 16:30 3 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:1
24.09.2017 16:30 4 кръг Г Релакс (Овен) -:-
30.09.2017 16:30 5 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
07.10.2017 15:30 6 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
14.10.2017 15:30 7 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
22.10.2017 15:30 8 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
28.10.2017 15:30 9 кръг Д Вихър (Любен) -:-
04.11.2017 14:30 10 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
11.11.2017 14:30 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 12 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 13 кръг Д Вихър (Боил) -:-
- 14 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 15 кръг Д Релакс (Овен) -:-
- 16 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 17 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
- 18 кръг Г Орлите (Секулово) -:-
- 19 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
- 20 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 21 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 22 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Светкавица (Поройно) 3 1 0 2 2:7 3
9 Правда 1944 (Правда) 3 1 0 2 5:6 3
10 Лудогорец 2011 (Паисиево) 3 1 0 2 5:4 3
11 Орлите (Секулово) 3 0 0 3 1:8 0
12 Галактика (Черник) 3 0 0 3 3:18 0

Лудогорец 2011 (Паисиево)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 15:00 1 кръг Д Галактика (Черник) 1:1
09.09.2017 15:00 2 кръг Г Вихър (Боил) 7:0
16.09.2017 15:00 3 кръг Д Чернолик (Чернолик) 6:0
24.09.2017 15:00 4 кръг Г Релакс (Овен) -:-
30.09.2017 15:00 5 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
07.10.2017 14:00 6 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
14.10.2017 14:00 7 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
22.10.2017 14:00 8 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
28.10.2017 14:00 9 кръг Д Вихър (Любен) -:-
04.11.2017 13:00 10 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
11.11.2017 13:00 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 12 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 13 кръг Д Вихър (Боил) -:-
- 14 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 15 кръг Д Релакс (Овен) -:-
- 16 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 17 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
- 18 кръг Г Орлите (Секулово) -:-
- 19 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
- 20 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 21 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 22 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Йълдъръм (Яребица) 3 3 0 0 15:0 9
2 Червена звезда (Дулово) 3 3 0 0 8:1 9
3 Лудогорец 2011 (Паисиево) 3 2 1 0 14:1 7
4 Релакс (Овен) 3 2 0 1 11:5 6
5 Победа 2009 (Вокил) 3 2 0 1 9:3 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 8 място
2015/2016 А ОФГ СС 2 място
2014/2015 А ОФГ СС 3 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 10 място
2011/2012 А ОФГ СС 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници