Любимец (Любимец)

BGSupporters форум

Любимец (Любимец)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2016 18:00 1 кръг Г Арда (Кърджали) 1:2
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:4
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Гигант (Съединение) 1:6
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:6
03.09.2016 17:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
10.09.2016 17:00 6 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:1
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Елхово (Елхово) 2:0
24.09.2016 17:00 8 кръг Д Миньор (Раднево) 1:1
01.10.2016 16:00 9 кръг Г Ураган (Бояджик) 1:1
08.10.2016 16:00 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
15.10.2016 16:00 11 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:4
22.10.2016 16:00 12 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:4
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Марица (Пловдив) 0:4
04.11.2016 14:30 14 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
12.11.2016 14:30 15 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:1
19.11.2016 14:30 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:2
26.11.2016 14:30 17 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
25.02.2017 14:30 18 кръг Д Арда (Кърджали) 2:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Гигант (Съединение) 4:4
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:4
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Елхово (Елхово) 1:0
09.04.2017 17:00 25 кръг Г Миньор (Раднево) 2:1
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Ураган (Бояджик) 2:1
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
26.04.2017 17:00 28 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:3
29.04.2017 17:00 29 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:1
06.05.2017 18:00 30 кръг Г Марица (Пловдив) 0:2
10.05.2017 18:00 31 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:0
13.05.2017 18:00 32 кръг Г Верея II (Стара Загора) 0:4
20.05.2017 18:00 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:7
27.05.2017 18:00 34 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Раковски 2011 (Раковски) 34 11 7 16 52:81 40
15 Миньор (Раднево) 34 11 6 17 39:58 39
16 Арда (Кърджали) 34 11 6 17 49:69 39
17 Любимец (Любимец) 34 9 6 19 38:79 33
18 Елхово (Елхово) 34 4 3 27 27:90 15
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Първи кръг
- -
почива
Област Хасково / Финал
19.10.2016 15:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:3

Любимец (Любимец)

ЮМВ: Хасково - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Г Бенковски (Симеоновград) 0:2
22.09.2016 10:30 2 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
24.09.2016 10:00 3 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
02.10.2016 10:00 4 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
09.10.2016 10:00 5 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
15.10.2016 10:00 6 кръг Д Бенковски (Симеоновград) -:-
23.10.2016 10:00 7 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
29.10.2016 10:00 8 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
05.11.2016 11:45 9 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
12.11.2016 11:30 10 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
- 11 кръг Г Бенковски (Симеоновград) -:-
- 12 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 13 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 14 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
- 15 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
- 16 кръг Д Бенковски (Симеоновград) -:-
- 17 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 18 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 19 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
- 20 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бенковски (Симеоновград) 1 1 0 0 2:0 3
3 Хасково (Хасково) 1 1 0 0 6:5 3
4 Арда (Кърджали) 1 0 0 1 5:6 0
5 Любимец (Любимец) 1 0 0 1 0:2 0
6 Асти АБ (Хасково) 1 0 0 1 0:3 0

Любимец (Любимец)

Деца: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:00 1 кръг Д Свиленград (Свиленград) 3:0
22.09.2016 10:00 2 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:3
25.09.2016 10:00 3 кръг Д Асти АБ (Хасково) 2:4
01.10.2016 10:00 4 кръг Г Харманли 04 (Харманли) 1:4
08.10.2016 10:00 5 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:5
16.10.2016 10:00 6 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
22.10.2016 10:00 7 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 0:1
30.10.2016 10:00 8 кръг Г Хасково (Хасково) 0:0
05.11.2016 10:00 9 кръг Д Евророма (Свиленград) 2:2
- 10 кръг Г Свиленград (Свиленград) -:-
- 11 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) -:-
- 12 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
- 13 кръг Д Харманли 04 (Харманли) -:-
- 14 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 15 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 16 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 17 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 18 кръг Г Евророма (Свиленград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Евророма (Свиленград) 9 3 1 5 21:17 10
7 Харманли 04 (Харманли) 9 3 0 6 14:21 9
8 Свиленград (Свиленград) 9 2 0 7 10:27 6
9 Любимец (Любимец) 9 1 2 6 10:22 5
10 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 9 1 0 8 6:33 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 17 място
2015/2016 А ОФГ ХС 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 11.351 54
октомври 2016 3.315 88
септември 2016 11.235 54
август 2016 1.555 93
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници