Люлин (кв.Люлин, София)

BGSupporters форум

Люлин (кв.Люлин, София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Урвич (Панчарево) 1:2
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Железница (Железница) 3:5
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:0
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 3:1
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Академик 1947 (София) 2:2
22.10.2017 14:00 7 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Гранит (Владая) -:-
05.11.2017 14:00 9 кръг Д Искър (Герман) анл.
12.11.2017 14:30 10 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
- 13 кръг Д Железница (Железница) -:-
- 14 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 15 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 16 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 17 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша II (Бистрица) -:-
- 19 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша II (Бистрица) 4 4 0 0 21:8 12
4 Железница (Железница) 5 3 1 1 20:9 10
5 Люлин (кв.Люлин, София) 6 3 1 2 14:10 10
6 Гранит (Владая) 5 3 0 2 16:11 9
7 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6 2 0 4 11:24 6

Люлин (кв.Люлин, София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 09:30 1 кръг Д Витоша 13 (София) 0:22
10.09.2017 09:00 2 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:13
17.09.2017 09:30 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:20
23.09.2017 09:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:27
01.10.2017 09:30 5 кръг Д Н спорт (София) 1:18
08.10.2017 09:30 6 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:19
15.10.2017 09:30 7 кръг Г Барокко (София) 1:9
22.10.2017 09:30 8 кръг Д Левски (София) -:-
29.10.2017 09:30 9 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
05.11.2017 09:30 10 кръг Д Национал (София) -:-
12.11.2017 09:00 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
19.11.2017 09:30 12 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
26.11.2017 09:30 13 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
03.12.2017 10:00 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
06.12.2017 10:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 16 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 17 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 18 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 20 кръг Г Н спорт (София) -:-
- 21 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 22 кръг Д Барокко (София) -:-
- 23 кръг Г Левски (София) -:-
- 24 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 25 кръг Г Национал (София) -:-
- 26 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 27 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 28 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 29 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 30 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Олимпия ФК (София) 7 2 0 5 25:36 6
13 Лъвчетата (София) 7 1 0 6 4:25 3
14 Барокко (София) 7 1 0 6 12:75 3
15 Локомотив 1929 (София) 6 0 0 6 3:37 0
16 Люлин (кв.Люлин, София) 7 0 0 7 2:128 0

Люлин (кв.Люлин, София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:0
16.09.2017 11:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
23.09.2017 11:30 3 кръг Г Н спорт (София) -:-
30.09.2017 10:30 4 кръг Д Септември (София) -:-
07.10.2017 12:30 5 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
14.10.2017 09:30 6 кръг Д Елит София (София) -:-
21.10.2017 09:30 7 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
28.10.2017 12:30 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
04.11.2017 10:30 9 кръг Г София спорт (София) -:-
11.11.2017 11:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 11 кръг
почива
25.11.2017 10:30 12 кръг Д София 2010 (София) -:-
02.12.2017 10:30 13 кръг Г ЦСКА (София) -:-
09.12.2017 09:30 14 кръг Г ОФК София (София) -:-
16.12.2017 09:30 15 кръг Д Левски (София) -:-
- 16 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 17 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 18 кръг Д Н спорт (София) -:-
- 19 кръг Г Септември (София) -:-
- 20 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 21 кръг Г Елит София (София) -:-
- 22 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 23 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 24 кръг Д София спорт (София) -:-
- 25 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Г София 2010 (София) -:-
- 28 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 29 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 30 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски (София) 1 1 0 0 5:0 3
5 Витоша (Бистрица) 1 1 0 0 6:2 3
6 Люлин (кв.Люлин, София) 1 1 0 0 3:0 3
7 Ботев 57 СОУ (София) - - - - -:- 0
7 Победа 2013 (София) - - - - -:- 0

Клубна емблема

Стадион

Стадион "II-ри микрорайон"

Стадион "II-ри микрорайон"
(в в ж.к. “Люлин”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 11 място
2014/2015 А ОФГ С 10 място
2012/2013 А ОФГ С 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници