Люлин (кв.Люлин, София)

BGSupporters форум

Люлин (кв.Люлин, София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Урвич (Панчарево) 1:2
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Железница (Железница) 3:5
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:0
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 3:1
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Академик 1947 (София) 2:2
22.10.2017 14:00 7 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:2
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Гранит (Владая) 1:3
05.11.2017 14:00 9 кръг Д Искър (Герман) анл.
05.11.2017 14:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) 2:7
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
- 13 кръг Д Железница (Железница) -:-
- 14 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 15 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 16 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 17 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша II (Бистрица) -:-
- 19 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Урвич (Панчарево) 9 4 2 3 28:25 14
6 Академик 1947 (София) 9 3 3 3 17:19 12
7 Люлин (кв.Люлин, София) 9 3 1 5 17:22 10
8 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9 2 0 7 15:34 6
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 9 1 0 8 12:40 3

Люлин (кв.Люлин, София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 09:30 1 кръг Д Витоша 13 (София) 0:22
10.09.2017 09:00 2 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:13
17.09.2017 09:30 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:20
23.09.2017 09:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:27
01.10.2017 09:30 5 кръг Д Н спорт (София) 1:18
08.10.2017 09:30 6 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:19
15.10.2017 09:30 7 кръг Г Барокко (София) 1:9
22.10.2017 09:30 8 кръг Д Левски (София) 0:19
29.10.2017 09:30 9 кръг Г Левски Раковски (София) 0:15
05.11.2017 09:30 10 кръг Д Национал (София) 0:26
12.11.2017 10:00 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:21
19.11.2017 09:30 12 кръг Д Лъвчетата (София) анл.
26.11.2017 09:30 13 кръг Г Локомотив 1929 (София) анл.
03.12.2017 10:00 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) анл.
06.12.2017 10:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Лъвчетата (София) 14 3 2 9 16:46 11
13 Локомотив 1929 (София) 14 2 0 12 11:76 6
14 Олимпия ФК (София) 14 1 0 13 17:68 3
15 Барокко (София) 14 0 0 14 7:151 0
-- Люлин (кв.Люлин, София) 11 0 0 11 2:209 -

Люлин (кв.Люлин, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 13:40 1 кръг Г Левски Раковски (София) 2:3
16.09.2017 11:20 2 кръг Д ЦСКА (София) 5:0
23.09.2017 14:50 3 кръг Г Витоша 13 (София) 4:0
30.09.2017 10:10 4 кръг Д Олимпия ФК (София) 7:0
07.10.2017 16:00 5 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:1
14.10.2017 10:10 6 кръг Г ЕСФА (София) 6:1
21.10.2017 16:00 7 кръг Д Септември (София) 3:3
28.10.2017 10:10 8 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:0
04.11.2017 14:50 9 кръг Д София спорт (София) 2:0
11.11.2017 11:20 10 кръг Г Левски (София) 0:6
18.11.2017 13:40 11 кръг Д Национал (София) 3:3
25.11.2017 12:30 12 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
02.12.2017 12:30 13 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Национал (София) 13 9 1 3 60:23 28
6 Септември (София) 13 6 5 2 33:26 23
7 Люлин (кв.Люлин, София) 13 6 3 4 37:22 21
8 ДИТ Спорт (София) 13 5 3 5 34:35 18
9 Локомотив 1929 (София) 13 5 1 7 22:29 16

Люлин (кв.Люлин, София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:0
16.09.2017 09:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
23.09.2017 11:30 3 кръг Г Н спорт (София) 0:0
30.09.2017 11:30 4 кръг Д Олимпия ФК (София) 6:0
07.10.2017 09:30 5 кръг Г Елит София (София) 5:0
14.10.2017 10:30 6 кръг Д София спорт (София) 5:0
21.10.2017 10:30 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
28.10.2017 09:30 8 кръг Д София 2010 (София) 8:1
04.11.2017 11:30 9 кръг Г ЦСКА (София) 5:1
- 10 кръг
почива
18.11.2017 11:30 11 кръг Д ОФК София (София) 2:1
25.11.2017 09:30 12 кръг Г Победа 2013 (София) 8:0
02.12.2017 10:30 13 кръг Д Левски (София) 2:4
- 14 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 16 кръг Д Н спорт (София) -:-
- 17 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 18 кръг Д Елит София (София) -:-
- 19 кръг Г София спорт (София) -:-
- 20 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 21 кръг Г София 2010 (София) -:-
- 22 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 25 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 26 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 12 11 0 1 59:14 33
2 Левски (София) 12 11 0 1 75:7 33
3 Люлин (кв.Люлин, София) 12 9 2 1 48:10 29
4 Н спорт (София) 12 9 1 2 72:11 28
5 Царско село 2015 (София) 12 6 2 4 28:24 20

Клубна емблема

Стадион

Стадион "II-ри микрорайон"

Стадион "II-ри микрорайон"
(в в ж.к. “Люлин”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 11 място
2014/2015 А ОФГ С 10 място
2012/2013 А ОФГ С 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници