Люлин (кв.Люлин, София)

BGSupporters форум

Люлин (кв.Люлин, София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 17:00 1 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:2
16.09.2018 17:00 2 кръг Д Гранит (Владая) 2:3
23.09.2018 17:00 3 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:1
30.09.2018 17:00 4 кръг Г Витоша II (Бистрица) 0:8
07.10.2018 16:00 5 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:0
14.10.2018 16:00 6 кръг Г Академик 1947 (София) 0:1
21.10.2018 16:00 7 кръг Д Урвич (Панчарево) 6:2
28.10.2018 14:00 8 кръг Г Футбол клуб 13 (София) 1:0
04.11.2018 14:00 9 кръг Д Младост 2015 (София) 4:1
11.11.2018 14:00 10 кръг Г Спарта (София) 7:2
18.11.2018 14:00 11 кръг Д Железница (Железница) 2:5
10.03.2019 16:00 12 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:2
17.03.2019 16:00 13 кръг Г Гранит (Владая) 0:4
24.03.2019 16:00 14 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:3
31.03.2019 16:00 15 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:3
07.04.2019 17:00 16 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:0
13.04.2019 13:00 17 кръг Д Академик 1947 (София) 2:3
21.04.2019 17:00 18 кръг Г Урвич (Панчарево) 0:1
04.05.2019 18:00 19 кръг Д Футбол клуб 13 (София) 2:1
12.05.2019 19:00 20 кръг Г Младост 2015 (София) 0:2
19.05.2019 18:00 21 кръг Д Спарта (София) 2:1
24.05.2019 18:00 22 кръг Г Железница (Железница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Академик 1947 (София) 20 13 0 7 58:46 39
5 Обеля (кв.Обеля, София) 21 12 1 8 68:42 37
6 Люлин (кв.Люлин, София) 21 8 2 11 36:45 26
7 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 21 7 2 12 49:57 23
8 Урвич (Панчарево) 20 6 3 11 43:71 21

Люлин (кв.Люлин, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
15.09.2018 10:30 1 кръг Д Сердика (София) 1:6
22.09.2018 10:30 2 кръг Г София спорт (София) 1:5
29.09.2018 15:00 3 кръг Д Спортист 13 (София) 0:8
06.10.2018 12:00 4 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:7
13.10.2018 12:00 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:5
20.10.2018 15:00 6 кръг Д ОФК София (София) 1:0
27.10.2018 10:30 7 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:2
03.11.2018 13:30 8 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:0
10.11.2018 12:00 9 кръг Г Интернационал (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Интернационал (София) 9 2 3 4 9:24 9
7 Ултраспорт академия (София) 9 2 2 5 12:29 8
8 София спорт (София) 9 2 2 5 12:18 8
9 ОФК София (София) 9 1 2 6 15:25 5
10 Люлин (кв.Люлин, София) 9 1 1 7 5:35 4
Втора фаза / Група "Г"
17.03.2019 13:30 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:5
24.03.2019 10:30 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1
31.03.2019 09:00 3 кръг Д Щурче (София) 1:3
14.04.2019 10:30 4 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:2
21.04.2019 09:00 5 кръг Д Арес (София) 2:3
05.05.2019 12:00 6 кръг Г Ферион (София) 0:5
12.05.2019 10:30 7 кръг Д Победа 2013 (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
33 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 7 4 0 3 18:14 12
34 Щурче (София) 7 3 0 4 15:25 9
35 Арес (София) 7 2 1 4 8:20 7
36 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 0 2 5 3:28 2
37 Люлин (кв.Люлин, София) 7 0 1 6 9:22 1

Люлин (кв.Люлин, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
16.09.2018 16:00 1 кръг Г Лъвчетата (София) 0:1
23.09.2018 10:10 2 кръг Г Спартак 2015 (София) 11:0
30.09.2018 16:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 3:1
07.10.2018 13:40 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:0
14.10.2018 12:30 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 6:0
21.10.2018 13:40 6 кръг Г Елит София (София) 2:0
28.10.2018 14:50 7 кръг Д Надежда (Доброславци) 10:0
04.11.2018 09:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0
11.11.2018 16:00 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:6
18.11.2018 13:40 10 кръг Г Академик 1947 (София) 2:2
25.11.2018 11:20 11 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
02.12.2018 13:40 12 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
09.12.2018 09:00 13 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Лъвчетата (София) 13 8 1 4 29:15 25
5 Академик 1947 (София) 13 7 2 4 50:20 23
6 Люлин (кв.Люлин, София) 13 6 4 3 39:14 22
7 Елит София (София) 13 6 0 7 22:30 18
8 Левски Раковски (София) 13 5 1 7 29:33 16
Втора фаза / Група "А"
02.03.2019 12:30 1 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1
09.03.2019 13:40 2 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
16.03.2019 11:20 3 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
23.03.2019 10:10 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
30.03.2019 11:20 5 кръг Д Олимпиец (София) 4:3
06.04.2019 16:00 6 кръг Г Левски (София) 1:7
13.04.2019 09:00 7 кръг Д Септември (София) 1:5
20.04.2019 14:50 8 кръг Д Национал (София) 2:8
04.05.2019 12:30 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
11.05.2019 12:30 10 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
18.05.2019 14:50 11 кръг Г Лъвчетата (София) 5:0
24.05.2019 14:50 12 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
15.05.2019 15:00 13 кръг Г Академик 1947 (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА (София) 11 6 0 5 19:13 18
8 Олимпиец (София) 10 5 2 3 23:15 17
9 Люлин (кв.Люлин, София) 12 4 1 7 20:37 13
10 Локомотив 1929 (София) 11 4 0 7 19:22 12
11 Академик 1947 (София) 12 3 0 9 17:34 9

Люлин (кв.Люлин, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
22.09.2018 13:40 1 кръг Д Елит София (София) 0:3
29.09.2018 13:40 2 кръг Г Академик 1947 (София) 0:3
06.10.2018 13:40 3 кръг Д Спорт за всички (София) 0:3
13.10.2018 13:40 4 кръг Г Щурче (София) 0:3
20.10.2018 13:40 5 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
27.10.2018 13:40 6 кръг Г Барокко (София) 0:3
03.11.2018 13:40 7 кръг Д Урвич (Панчарево) 0:3
10.11.2018 13:40 8 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 0:3
17.11.2018 13:40 9 кръг Д Спортист 13 (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Академик 1947 (София) 9 4 0 5 31:26 12
7 Урвич (Панчарево) 9 3 0 6 12:37 9
8 Спортист 13 (София) 9 2 0 7 12:45 6
9 Барокко (София) 9 1 0 8 10:64 3
10 Люлин (кв.Люлин, София) 9 0 0 9 0:27 0

Люлин (кв.Люлин, София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
15.09.2018 09:00 1 кръг Г Национал (София) 2:11
22.09.2018 09:00 2 кръг Д Лъвчетата (София) 1:1
29.09.2018 09:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 1:5
06.10.2018 09:00 4 кръг Д Ферион (София) 3:2
13.10.2018 09:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 3:1
20.10.2018 13:00 6 кръг Д София 2010 (София) 3:0
27.10.2018 10:00 7 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9:0
03.11.2018 12:00 8 кръг Д Талант (София) 2:2
10.11.2018 09:00 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Национал (София) 9 6 0 3 35:21 18
5 Талант (София) 9 4 2 3 26:23 14
6 Люлин (кв.Люлин, София) 9 4 2 3 25:26 14
7 Лъвчетата (София) 9 3 2 4 22:19 11
8 Ферион (София) 9 2 1 6 17:37 7
Втора фаза / Група "Б"
16.03.2019 12:00 1 кръг Д Ферион (София) 1:1
23.03.2019 11:00 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:2
30.03.2019 09:00 3 кръг Д Младост 2015 (София) 1:2
13.04.2019 10:00 4 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:8
20.04.2019 11:00 5 кръг Д Н спорт (София) 1:4
04.05.2019 13:00 6 кръг Г Спорт за всички (София) 2:2
11.05.2019 09:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
18.05.2019 12:00 8 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:1
24.05.2019 10:00 9 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Ферион (София) 8 2 4 2 15:14 10
17 Спорт за всички (София) 7 2 1 4 16:21 7
18 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 1 3 3 10:12 6
19 Люлин (кв.Люлин, София) 8 0 4 4 9:24 4
20 Барокко (София) 7 1 1 5 10:26 4

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Стадион "II-ри микрорайон"

Стадион "II-ри микрорайон"
(в в ж.к. “Люлин”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ С 7 място
2016/2017 А ОФГ С 11 място
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ С 10 място
2012/2013 А ОФГ С 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 2 място

Интернет страници