Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Академия Мургаш (Нови хан)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Гранд Про (Варна)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Дуло 2018 (Дулово)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интер Джесика 2010 (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кърджали (Кърджали)

Левски Спартак 1962 (София)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Марев старс (Варна)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Сердика (София)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Свиленград (Свиленград)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Мадан (Мадан)

BGSupporters форум

Горубсо (Мадан)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.1963 17:30 1 кръг Д Миньор (Перник) 4:1
28.08.1963 17:30 2 кръг Г Николай Лъсков (Ямбол) 0:2
01.09.1963 17:00 3 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
08.09.1963 17:00 4 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 0:2
15.09.1963 17:00 5 кръг Д Ботев (Благоевград) 3:1
22.09.1963 16:30 6 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 2:1
29.09.1963 16:30 7 кръг Д Химик (Димитровград) 0:1
05.10.1963 16:00 8 кръг Г Академик (София) 1:4
20.10.1963 16:00 9 кръг Д Металург (Перник) 1:3
27.10.1963 15:00 10 кръг Г Левски (Кюстендил) 1:1
03.11.1963 15:00 11 кръг Д Левски (Карлово) 7:0
10.11.1963 15:00 12 кръг Д Ботев (Бургас) 3:1
17.11.1963 15:00 13 кръг Г Арда (Кърджали) 1:1
24.11.1963 15:00 14 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:0
01.12.1963 14:30 15 кръг Г Орлин (Пирдоп) 0:1
08.12.1963 14:30 16 кръг Д Миньор (Димитровград) 2:1
15.12.1963 14:30 17 кръг Г Ботев (Пазарджик) 1:0
08.03.1964 16:30 18 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
15.03.1964 16:30 19 кръг Д Николай Лъсков (Ямбол) 2:1
21.03.1964 16:30 20 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
29.03.1964 17:00 21 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 1:1
03.04.1964 17:00 22 кръг Г Ботев (Благоевград) 1:2
12.04.1964 17:00 23 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 1:1
19.04.1964 17:30 24 кръг Г Химик (Димитровград) 0:2
26.04.1964 17:30 25 кръг Д Академик (София) 1:1
03.05.1964 17:30 26 кръг Г Металург (Перник) 2:4
12.05.1964 18:00 27 кръг Д Левски (Кюстендил) 3:1
17.05.1964 18:00 28 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
24.05.1964 18:00 29 кръг Г Ботев (Бургас) 0:4
31.05.1964 18:00 30 кръг Д Арда (Кърджали) 2:3
07.06.1964 18:00 31 кръг Г Чепинец (Велинград) 2:1
14.06.1964 18:00 32 кръг Д Орлин (Пирдоп) 1:1
21.06.1964 18:00 33 кръг Г Миньор (Димитровград) 0:1
28.06.1964 18:15 34 кръг Д Ботев (Пазарджик) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Миньор (Димитровград) 34 13 8 13 43:43 34
10 Димитър Канев (Хасково) 34 12 8 14 43:44 32
11 Горубсо (Мадан) 34 13 6 15 47:51 32
12 Ботев (Благоевград) 34 14 4 16 33:54 32
13 Хаджи Димитър (Сливен) 34 11 9 14 39:45 31

Горубсо II (Мадан)

Зонова футболна група "Родопа"
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ботев (Свиленград) 22 8 4 10 32:30 20
9 Миньор (Маджарово) 22 8 4 10 33:39 20
10 Раковски (Ивайловград) 22 6 4 12 35:45 16
11 Горубсо II (Мадан) 22 4 5 13 29:49 13
12 Ботев (Марица) 22 1 2 19 22:78 4

Горубсо (Мадан)

ЮСВ: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група Стара Загора
15.07.1964 - Г Ботев (Пловдив) 0:2
17.07.1964 - Г Берое (Стара Загора) 0:5
19.07.1964 - Г Николай Лъсков (Ямбол) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 3 2 1 0 9:3 5
2 Ботев (Пловдив) 3 2 1 0 6:2 5
3 Горубсо (Мадан) 3 1 0 2 1:7 2
4 Николай Лъсков (Ямбол) 3 0 0 3 3:7 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СМ 4 място
2014/2015 А ОФГ СМ 1 място
2012/2013 А ОФГ СМ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ СМ 8 място
1963/1964 "Б" група 11 място
1962/1963 "Б" група 15 място
1961/1962 ЗФГ 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници