Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Левски Раковски (София)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

Фортуна (Плевен)

Хаджи Димитър (Сливен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Мъглиж (Мъглиж)

BGSupporters форум

Мъглиж (Мъглиж)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 15:00 1 кръг Д Розова долина (Казанлък) 5:3
28.09.2017 15:00 2 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:9
05.10.2017 15:00 3 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 6:2
12.10.2017 15:00 4 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:2
19.10.2017 15:00 5 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:3
26.10.2017 15:00 6 кръг Г Ботев (Гълъбово) 5:2
02.11.2017 15:00 7 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 10:3
09.11.2017 15:00 8 кръг Г Миньор (Раднево) 0:0
16.11.2017 15:00 9 кръг Д Чирпан (Чирпан) 2:6
15.03.2018 15:00 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
24.05.2018 17:00 11 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:3
29.03.2018 15:00 12 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 0:3
12.04.2018 15:00 13 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:3
19.04.2018 15:00 14 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:3
26.04.2018 15:00 15 кръг Д Ботев (Гълъбово) 0:3
03.05.2018 15:00 16 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 0:3
10.05.2018 15:00 17 кръг Д Миньор (Раднево) 0:3
17.05.2018 15:00 18 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Раднево) 18 6 2 10 36:38 20
7 Ботев (Гълъбово) 18 5 1 12 28:84 16
8 Мъглиж (Мъглиж) 18 4 1 13 29:57 13
9 Тунджа 2006 (Ягода) 18 3 0 15 22:76 9
10 ПССГ Чирпан (Чирпан) 18 1 0 17 18:163 3

Мъглиж (Мъглиж)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 12:00 1 кръг Д Берое II (Стара Загора) 0:4
30.09.2017 12:00 2 кръг Г Респект (Хасково) 0:0
07.10.2017 12:00 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
14.10.2017 12:00 4 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:4
21.10.2017 12:00 5 кръг Д Арсенал (Казанлък) 5:1
28.10.2017 12:00 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:7
04.11.2017 12:00 7 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:2
11.11.2017 12:00 8 кръг Г Миньор (Раднево) 7:0
18.11.2017 12:00 9 кръг Д Хасково (Хасково) 6:0
25.11.2017 12:00 10 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 3:4
02.12.2017 12:00 11 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 3:1
10.03.2018 12:00 12 кръг Г Берое II (Стара Загора) 0:3
24.05.2018 12:00 13 кръг Д Респект (Хасково) 2:2
09.05.2018 12:00 14 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
31.03.2018 12:00 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:4
14.04.2018 12:00 16 кръг Г Арсенал (Казанлък) 3:0
21.04.2018 12:00 17 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:8
28.04.2018 12:00 18 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:1
05.05.2018 12:00 19 кръг Д Миньор (Раднево) 11:1
12.05.2018 12:00 20 кръг Г Хасково (Хасково) 7:0
19.05.2018 12:00 21 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:6
26.05.2018 12:00 22 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сините камъни 2013 (Сливен) 22 12 2 8 54:38 38
6 Респект (Хасково) 22 11 4 7 77:35 37
7 Мъглиж (Мъглиж) 22 7 6 9 56:52 27
8 Димитровград 1947 (Димитровград) 22 8 3 11 45:46 27
9 Сливен 2000 (Сливен) 22 7 1 14 43:133 22

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници